ВЕДУЛА Євгеній
Прізвище: ВЕДУЛАПрізвище Англ: VEDULA
Ім'я: ЄвгенійІм'я Англ: Yevheniy
Дата народження: 26.10.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери: Василенко І. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:05.69 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
Біг на 1500 м
4:18.97 6ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
Біг на 2000 м з/п
6:43.56 14ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:05.69 II 185/65 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 1500 м
4:18.97 II 184/65 6ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 2000 м з/п
6:43.56 III 185/64 14ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
4:26.30 II 182/65 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
4:37.36 III 182/65 11ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:24.86 II 182/65 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 3000 м
9:48.41 III 15ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
DNF 182/65 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:07.66 II 185/64 4з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
DNS з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
2:04.73 II 184/64 1ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 1500 м
4:12.95 II 185/65 6ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:13.41 II 184/64 7ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:16.48 II 184/64 7з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:14.35 II 184/62 8ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:12.65 II 184/62 3з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:21.51 II 184/64 10ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Крос 3 км
10:50 182/65 13ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 4х400 м
3:37.29 III  Черкаська 5ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій (16.06.2004), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:14.29  Черкаська 3ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ОЛІЙНИК Максим (09.02.2003), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій (16.06.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNF 174/55 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 1500 м
4:36.09 III 177/61 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 2000 м з/п
6:56.17 III 173/61 13ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNS з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
2:10.47 III 180/62 6ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 1500 м
4:34.13 III 183/63 13ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:28.94 III 180/60 12ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
4:27.80 III 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
4:38.46 III 180/62 11ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 3000 м
9:52.89 III 13ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
9:38.77 III 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 16.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.97 I юн  Черкаська 10ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГАЙДАМАКА Едуард (28.02.2002), ЮНАК Дмитро (28.06.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:41.63  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:23.52 I юн 174/55 4двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 1500 м
4:49.61 III 174/55 7двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:56.73 I юн 15з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І
Двоборство 800м + 1500м
711 174/55 13 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:49.61 2:23.52

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNS ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
2:12.69 III 176/55 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Дзюник І.С.
2:15.43 III 174/55 7ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
2:31.74 II юн 174/55 8з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 1500 м
4:41.87 III 178/60 9ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
4:31.69 III 176/55 10з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
4:38.61 III 176/55 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Дзюник І.С.
4:38.03 III 174/55 11ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
4:55.39 I юн 174/53 16ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 3000 м
10:22.15 I юн 176/66 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
DNS ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Крос 2 км
7.02 I юн 48ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
7:35 II юн 174/56 юнк-18-ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 30.03.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.83  Черкаська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
МОНТАІНІ Олексій (18.01.2002), ТАРАНЕНКО Олексій (30.03.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:04.22 165/48 6з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 800 м
2:36.02 II юн 8ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
2:23.69 I юн 165/48 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 1500 м
5:11.65 II юн 8ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)