ГОЛУБОВИЧ Ростислав
Прізвище: ГОЛУБОВИЧПрізвище Англ: HOLUBOVYCH
Ім'я: РостиславІм'я Англ: Rostyslav
Дата народження: 14.04.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: Д
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери: Старовойтов О. Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
23.26 3з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
23.60 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
Біг на 400 м
51.29 2--Пре-кваліфікація-6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
51.40 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
51.09 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
51.38 3ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.26 I 184/75 3з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
23.60 I 184/74 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м
51.29 I 184/75 2--Пре-кваліфікація-6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.40 I 184/74 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.09 I 184/74 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.38 I 184/74 3ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 170,6  Черкаська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), ШЕРЕМЕТА Артур (11.03.2001), КАЛИУШКО Олександр (02.05.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:29.51  Черкаська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020
КАЛИУШКО Олександр (02.05.2001), КОЛЕСНІКОВ Андрій (28.12.2002), ВЛАСЕНКО Антон (23.01.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
50.91 I 184/71 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
50.96 I 184/71 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
52.02 II 184/71 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
53.01 II 184/71 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.30  Черкаська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
КРАВЧУК Юрій (06.05.2000), СТАДНИК Микола (18.12.2003), ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 218.4  Черкаська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), СТАДНІК Микола (18.12.2003), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
23.17/+0.4 II 184/72 5ф10 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м
50.86 II 184/74 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
52.33 II 184/74 1з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
50.10 I 184/72 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.54 II 184/72 1з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
50.50 I 184/72 1пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
50.46 I 184/72 3ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м з/б (0.840)
57.11 II 184/74 1ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
57.86 II 184/74 1з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.39 III юн  Черкаська 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), СТАДНІК Микола (18.12.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
2:01.23 III  Черкаська 2ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ПОЛІЩУК Олексій (03.11.2004), ВНУКОВ Олексій (09.02.2002), СТАДНІК Микола (18.12.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 182/65 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м
53.02 II 182/69 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
53.50 II 182/69 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.47  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
23.56/+1.8 II 3ф3 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м
51.63 II 184/71 4ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.46 II 185/71 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
50.62 I 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
52.14 II 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.86 II 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
51.15 II 184/70 1ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 800 м
DNF 182/75 ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
2:02.24 II 184/70 7з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 4х100 м
45.10 III  Черкаська 5ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ПЕТРЕНКО Іван (19.01.2000), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000)
Естафетний біг 4х400 м
3:31.32 II  Черкаська 3ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), МАНЬКО Роман (17.07.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.27 I юн  Черкаська 7ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ТУПІЦЬКИЙ Едуард (15.05.2003), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
DQ 170.7  Черкаська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), МОНТАІНІ Олексій (18.01.2002), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
2:05.97 I юн  Черкаська 10ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГАЙДАМАКА Едуард (28.02.2002), ЮНАК Дмитро (28.06.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:41.63  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
55.21 III 182/63 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 800 м
2:10.41 II 182/63 4двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Двоборство 400м + 800м
1216 182/63 4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
55.21 2:10.41

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.18/+0.8 III 1ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 400 м
53.60 II 182/67 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
53.78 III 183/65 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
54.98 III 183/65 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
54.85 III 182/65 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
55.02 III 182/65 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 800 м
2:10.61 III 182/67 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
2:10.88 III 182/65 8з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Крос 2 км
6.26 III 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.84  Черкаська 4ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
МОНТАІНІ Олексій (18.01.2002), СТАДНІК Микола (18.12.2002), КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
2:11.83  Черкаська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
МОНТАІНІ Олексій (18.01.2002), ТАРАНЕНКО Олексій (30.03.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:34.22  Черкаська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), ПЬЯНКОВ Денис (02.04.1998), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.79 I юн 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
58.21 I юн 178/64 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Біг на 800 м
2:25.21 I юн 8ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
2:15.03 III 178/64 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Старовойтов О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:15.99  Черкаська 7ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), МАКАРЮК Роман (20.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)