Прізвище: ВЕРЕГА | Прізвище Англ: VEREHA |
Ім'я: Ксенія | Ім'я Англ: Kseniya |
Дата народження: 26.10.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: Чернівецька | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДШВСМ | |
Тренери: Клименко В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.10 | 25.10 | 25.30 | 27.98 | 28.90 | |||
Біг на 400 м | 1:01.19 | 55.51 | 57.08 | 56.97 | 1:01.19 | 1:05.70 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:48.80 | 1:48.80 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.62 | 3:43.62 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 13.32/0.0 | 13.44/+0.9 | 13.32/0.0 | 13.44/+0.6 | ||||||
Біг на 200 м | 24.81/+1.0 | 26.67/-1.3 | 24.81/+1.0 | 24.96/-0.6 | 27.27/0.0 | 26.87/0.0 | 27.54/+0.6 | 27.23/0.0 | ||
Біг на 400 м | 1:00.80 | 54.62 | 56.05 | 55.54 | 1:01.45 | 1:02.18 | 1:00.80 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 49.25 | 49.25 | 52.68 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:38.91 | 3:38.91 | ||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.91 | 2:17.91 | 2:27.35 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.67/-1.3 | II | 169/60 | 5з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Чернівецька | ОШВСМ Чернівецька Якимчук А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.16 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В | |||||
25.10 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.51 | КМС | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В | |||||
55.92 | КМС | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В | |||||
56.07 | КМС | 2ф4 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В | |||||
55.90 | КМС | 1ф4 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | |
м. Київ | НУФВСУ Клименко В.М. | |||||
55.87 | КМС | 1ф3 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
м. Київ | ДШВСМ Клименко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.81/+1.0 | КМС | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В.М. | |||||
DNS | ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 05.05.2016 | ||
м. Київ | ДШВСМ Клименко В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.62 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
м. Київ | ДШВСМ Клименко В.М. | |||||
55.03 | КМС | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В.М. | |||||
55.26 | КМС | 1ф2 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 04.05.2016 | |
м. Київ | ДШВСМ Клименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.08 | I | 179/61 | 3з4 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В,Степанов Л | |||||
56.7h | I | 1ф2 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
м. Київ | ДШВСМ Клименко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.96/-0.6 | КМС | 169/60 | 2з4 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
25.34/-2.1 | I | 169/60 | 3з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Чернівецька | ОШВСМ Чернівецька Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
25.17/-1.2 | КМС | 169/60 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Чернівецька | ОШВСМ Чернівецька Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
25.55/0.0 | I | 3з3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
м. Київ | НУФВСУ Клименко В.М.,Степанов Л | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.11 | I | 169/60 | 4з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Чернівецька | ДШВСМ Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
56.05 | I | 4ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Чернівецька | ОШВСМ Чернівецька Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
56.83 | I | 169/60 | 6з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Чернівецька | ОШВСМ Чернівецька Клименко В.М.,Степанов В.В. | |||||
56.52 | I | 3з4 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
м. Київ | НУФВСУ Клименко В.М.,Степанов Л | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.25 | I | м. Київ | 7ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ФІРСОВА Юлія (23.07.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), ПТАШКІНА Тетяна (10.01.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.30 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Донецька | ДЮСШ Заграва Вегнери О.і.,о.а, | |||||
25.84 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Донецька | ДЮСШ Заграва Вегнери О.і.,о.а, | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.97 | I | 3з5 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Донецька | МОН | Вегнери О.і.,о.а, | ||||
DQ 163.3 | з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Донецька | ДЮСШ Заграва Вегнери О.і.,о.а, | |||||
58.33 | I | 3з8 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Донецька | МОН | Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.62 | Донецька | 4ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
ПОТАПЕНКО Людмила (23.07.1993), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), ТКАЧУК Вікторія (08.11.1994), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987) | ||||||
3:56.45 | Донецька | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
СКИТСЬКА Ірина (18.05.1997), ГОЛЄНЄВА Анастасія (08.09.1995), ЦАРИК Марина (03.10.1996), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | ||
Донецька | С | Вегнери О.і.,о.а, | ||||
55.54 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Донецька | С | Вегнери О.і.,о.а, | ||||
56.39 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Донецька | С | Вегнери О.і.,о.а, | ||||
57.18 | I | 5з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Донецька | Вегнери О.і.,о.а, | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
МУЛАС-ЗЕЛЕНСЬКА Ольга-марія (08.08.1997), ГОЛЄНЄВА Анастасія (08.09.1995), СКИТСЬКА Ірина (18.05.1997), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.31 | II | Донецька | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ДАВИДОВА Крістіна (26.02.1997), АРІСТОВА Марина (23.10.1996), ЦАРИК Марина (03.10.1996), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995) | ||||||
3:38.91 | КМС | Донецька | 1ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), ТКАЧУК Вікторія (08.11.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.19 | II | 4з1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак К.М.,Рурак М.І.,Степанов В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.9h | I | 5ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 03.03.2012 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Степанов В.В. | ||||
8.1h | II | 3з2 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 03.03.2012 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Степанов В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.2h | II | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М.,Степанов В.В. | ||||
27.98 | III | 1з12 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак М.І.,Рурак К.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:47.8h | Запорiзька | 1ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), БОГАТИР Діана (25.11.1996), ЛАВРОВА Аліса (24.06.1996), КІРЮХІНА Ярослава (01.04.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.44/+0.9 | II | 4з5 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.27/0.0 | II | 5з5 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Степанов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.1h | II | 2ф5 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,КЗ ЗОІСП Запоріжжя Рурак М.І.,Рурак К.М.,Белуха Н.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.1h | II | 3ф3 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Запорiзька | У | Запоріжжя,КЗ ЗОІСП Запоріжжя Рурак М.І.,Рурак К.М.,Белуха Н.А. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:48.80 | Запорiзька | 1ф3 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
КОНДРЮКОВА Надія (20.07.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), ЗІНЧЕНКО Анжеліка (22.07.1994), МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.32/0.0 | II | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак К.М.,Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
13.52/+0.6 | III | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак К.М.,Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.52/+1.7 | II | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР "Металург" Зпр Рурак К.М.,Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
27.18/-0.7 | II | 7з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Запорiзька | СДЮШОР Зпр Рурак М.І.,Степанов В.В. | |||||
26.87/0.0 | II | 5з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Рурак К.М.,Степанов В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.42 | II | 7з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Запорiзька | СДЮШОР Зпр Рурак М.І.,Степанов В.В. | |||||
1:01.45 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Рурак М.І.,Рурак К.М.,Степанов В.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.75 | I юн | Запорiзька | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
ФЕНЬКО Марія (24.09.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), КОНДРЮКОВА Надія (20.07.1994), ЛЮТОВА Тетяна (20.09.1995) | ||||||
2:17.91 | III | Запорiзька | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ЗІНЧЕНКО Анжеліка (22.07.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), КОНДРЮКОВА Надія (20.07.1994), ЛЮТОВА Тетяна (20.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.90 | III | 2ф6 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 02.12.2009 | |
Чернівецька | Степанов В.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.70 | III | 1ф5 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 01.12.2009 | |
Чернівецька | Степанов В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.54/+0.6 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Зпр Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
27.60/+1.1 | II | 7пф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Зпр Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.18 | II | 3з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Запорiзька | У | СДЮШОР Зпр Рурак М.І.,Степанов В.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.35 | II юн | Запорiзька | 7ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ФЕНЬКО Марія (24.09.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), ФИСУН Катерина (05.02.1994), ЛАВРУША Валерія (30.09.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.23/0.0 | II | 5з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Чернівецька | ДЮСШ Новоселицька Степанов В.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.80 | II | 17з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Чернівецька | ДЮСШ Новоселицька Степанов В.В. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.2 | Чернівецька | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 | |
БЕРЕЖАН Діана (29.03.1993), КЕЛЯ Діана (27.08.1992), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), АНАКІ Христина (23.11.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.44/+0.6 | II | 5з1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
Чернівецька | МОН | Степанов В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.68 | III | Чернівецька | 5ф2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ТОМИК Анастасія (20.10.1994), ВЕРЕГА Ксенія (26.10.1995), БАНАРЮК Юлія (10.06.1992), КЕЛЯ Діана (27.08.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |