Прізвище: ВОСКОЛОВИЧ | Прізвище Англ: VOSKOLOVYCH |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 01.07.1993 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:03.16 | 1:03.16 | |||||
Біг на 800 м | 2:22.62 | 2:25.57 | 2:22.62 | 2:23.72 | |||
Біг на 1000 м | 3:02.25 | 3:02.25 | |||||
Біг на 1500 м | 4:50.35 | 4:50.35 | 4:54.60 | 4:55.96 | 5:08.73 | 5:00.22 | |
Біг на 3000 м | 10:30.03 | 10:30.03 | 10:38.86 | 11:20.79 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:02.58 | 1:02.58 | |||||||
Біг на 800 м | 2:19.01 | 2:21.33 | 2:21.56 | 2:19.01 | 2:23.15 | ||||
Біг на 1500 м | 4:40.83 | 4:40.83 | 4:41.71 | 4:45.92 | 4:49.11 | ||||
Біг на 3000 м | 10:29.21 | 10:29.21 | |||||||
Біг на 5000 м | 18:48.74 | 18:48.74 | |||||||
Біг на 10000 м | 40:02.07 | 40:02.07 | |||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:21.68 | 2:21.68 | 2:28.56 | ||||||
Біг на 10 км | 45:37 | 45:37 | |||||||
Крос 2 км | 7:29 | 8:07 | 7:29 | ||||||
Крос 4 км | 15:33 | 15:33 | |||||||
Крос 6 км | 25:12 | 25:12 | |||||||
Крос 8 км | 32:21 | 32:21 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:40.83 | I | 166/56 | 12ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л | ||||
4:43.68 | I | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Харкiвська | У | ШВСМ з л/а Іванов П.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:29.21 | I | 166/56 | 12ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Іванов П.П.,Іванова Т.М.,Літвінова Л | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:48.74 | II | 12ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Харкiвська | У | НТУ "ХПІ" Іванов П.П. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
40:02.07 | II | 7ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Харкiвська | У | НТУ "ХПІ" Іванов П.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:50.35 | II | 6з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л | ||||
4:58.86 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:30.03 | II | 10ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л | ||||
10:46.40 | II | 10ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
25:12 | III | 11ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Харкiвська | У | КСДЮСШОР "Олімпія" Хрк Іванови П.П.Т.М.,Літвінова Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:54.60 | II | 8ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Іванови П.П.Т.М.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:38.86 | II | 6ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Іванови П.П.Т.М.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 4 км | ||||||
15:33 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Харкiвська | У | ОШВСМ Хрк Іванови П.П.Т.М. | ||||
Крос 8 км | ||||||
32:21 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 31.03.2013 | ||
Харкiвська | У | ОШВСМ Хрк Іванови П.П.Т.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.57 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Літвінова Л,Поливаний В.І. | ||||
2:33.07 | III | 6ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДУФК №1 Літвінова Л,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:15.26 | III | 8з2 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Літвінова Л,Поливаний В.І. | ||||
4:55.96 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Літвінова Л,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:20.79 | II | 8ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Літвінова Л,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
45:37 | 4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км. | Слов’янськ | 25.08.2012 | ||
Харкiвська | Д | Іванови П.П.Т.М. | ||||
Крос 4 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Іванови П.П.Т.М.,Поливаний В.І.,Літвінова Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:22.62 | II | 6з3 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Литвинови | ||||
2:23.98 | II | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Харкiвська | Д | Литвинови,Бобик В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:08.73 | II | 13ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Харкiвська | Д | Литвинови,Бобик В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.33 | II | 6з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Харкiвська | Д | Литвинов М.С.,Литвинов М. | ||||
DNS | з3 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.71 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Харкiвська | Д | Литвинов М.С.,Литвинов М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.72 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Старосинявська Хмл Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:12.22 | II | 9ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Літвінов М.С. | ||||
3:02.25 | 3з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Літвінов М.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:00.22 | II | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 05.02.2010 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Старосинявська Хмл Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.9h | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
КАЛАНТАЄВА Мілена (01.04.1994), БАБЄЛА Ганна (03.06.1994), СЛЮСАРЕНКО Катерина (15.03.1993), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.99 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
2:21.56 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
2:22.91 | II | 9з4 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | |
Харкiвська | Д | Литвинови | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:18.39 | III | 12ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
4:45.92 | II | 7з2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Харкiвська | Д | Литвинови | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Харкiвська | Д | Литвинов М.С.,Літвінова Л | ||||
Крос 2 км | ||||||
8:07 | 20ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
Харкiвська | Д | Литвинов М.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.38 | II | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Харкiвська | МОН | КУ "ГКДЮСШ" м. Харків Литвинов Н.С. | ||||
DNS | ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | ||
Харкiвська | У | Литвинов М.С. | ||||
2:19.01 | I | 4з3 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Литвінов М.С. | ||||
2:19.28 | I | 15з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Литвинов М.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.24 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Харкiвська | МОН | КУ "ГКДЮСШ" м. Харків Литвинов Н.С. | ||||
DNS | ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | ||
Харкiвська | У | Литвинов М.С. | ||||
4:49.11 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Литвінов М.С. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:29 | 25ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | ||
Харкiвська | Д | Литвинов М.С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.68 | I юн | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
КАЛАНТАЄВА Мілена (01.04.1994), БАБЄЛА Ганна (03.06.1994), СЛЮСАРЕНКО Катерина (15.03.1993), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993) | ||||||
2:25.85 | II юн | Харкiвська | 11ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 |
СЛЮСАРЕНКО Катерина (15.03.1993), РАЗІНКОВА Маргарита (26.05.1992), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993), ЗАПОРІЗЬКА Оксана (11.02.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.16 | III | 7з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Харкiвська | Д | Литвинов М.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.58 | III | 1ф5 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Харкiвська | МОН | Литвинов М.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.31 | II | 10ф4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Харкiвська | Д | Литвинов М.С. | ||||
2:23.15 | II | 3ф3 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Харкiвська | МОН | Литвинов М.С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.56 | II юн | Харкiвська | 23ф4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 |
ТОЛКАЧЕВА Олександра (14.01.1993), ЛЕМІЩЕНКО Вікторія (22.05.1992), ЧУПАХІНА Ксенія (28.02.1991), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |