Прізвище: ШЕВЧЕНКО | Прізвище Англ: SHEVCHENKO |
Ім'я: Тетяна | Ім'я Англ: Tetyana |
Дата народження: 19.03.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.99 | 7.99 | |||||
Біг на 200 м | 25.35 | 26.26 | 25.41 | 25.35 | 26.98 | 25.94 | |
Біг на 400 м | 1:00.37 | 1:00.37 | 56.44 | 56.90 | 58.04 | 58.45 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:46.55 | 1:46.55 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.88 | 3:43.88 | 3:47.96 | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:08.08 | 5:18.83 | 5:19.25 | 5:08.08 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.42/-0.2 | 12.42/-0.2 | 12.47/+0.4 | ||||||
Біг на 200 м | 24.74/+0.5 | 25.60/0.0 | 24.74/+0.5 | 24.88/+1.8 | 24.89/0.0 | 27.13/+1.1 | 26.82/0.0 | 28.54/0.0 | |
Біг на 400 м | 1:00.46 | 57.11 | 55.66 | 55.98 | 54.67 | 58.31 | 1:00.46 | 1:01.26 | 1:02.74 |
Естафетний біг 4х100 м | 46.91 | 46.91 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:35.97 | 3:39.26 | 3:36.31 | 3:35.97 | 3:48.28 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:18.83 | Київська | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), СИДОР Олександра (13.06.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.26 | I | 2ф6 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
Київська | Д | КОШВСМ бр. Зайцева | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф3 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 | ||
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
1:00.37 | II | 165/47 | 5з6 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:19.25 | Київська | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ШЕПЕТУН Інна (30.06.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.А.,Гаман Л | ||||
25.60/0.0 | I | 5з1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Київська | П-Хмельницький ДПУ ім.Сковороди Зайцев В.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
57.66 | I | 165/47 | 5з3 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Київська | МОН | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
57.77 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.А.,Гаман Л | ||||
57.11 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.А.,Гаман Л | ||||
58.25 | I | 4з2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Київська | П-Хмельницький ДПУ ім.Сковороди Зайцев В.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.99 | II | 2з4 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Гаман Л.Л.,Зайцев В.О. | |||||
8.01 | II | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Гаман Л.Л.,Зайцев В.О. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.41 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Гаман Л.Л.,Зайцев В.О. | |||||
25.72 | I | 1ф5 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Б.Ц. Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.44 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л | ||||
DNS | ф3 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | ||
Київська | КОЛІФКС Гаман Л.Л.,Зайцев В.О. | |||||
56.98 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
57.15 | I | 2з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
56.91 | I | 1ф3 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Б.Ц. Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:08.08 | Київська | 2ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), БАЛЯСНИКОВА (ПЛЯШЕЧУК) Катерина (08.12.1989), МОРОЗ Юлія (19.01.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.42/-0.2 | I | 3з2 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Б.Ц. Зайцев В.О.,Гаман Л | |||||
12.53/+1.2 | I | 6ф1 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ бр. Зайцева | ||||
12.82/-1.0 | II | 3з2 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ бр. Зайцева | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.74/+0.5 | КМС | 1з4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л | ||||
24.74/-0.8 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Б.Ц. Зайцев В.О.,Гаман Л | |||||
24.96/+2.1 | КМС | 2ф2 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ бр. Зайцева | ||||
25.81/-0.1 | I | 4з2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.76/-2.3 | I | 2ф3 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
Київська | КОЛІФКС Б.Ц. бр. Зайцева | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.66 | I | 4з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л | ||||
57.56 | I | 4в1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Київська | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | |||||
57.76 | I | 6з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Київська | Д | КОШВСМ Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.91 | КМС | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
ЧЕРЕМІСІНА Анастасія (14.06.1994), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), МІЩЕНКО Анастасія (15.04.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:39.26 | КМС | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
МОРОЗ Юлія (19.01.1996), БАЛЯСНИКОВА (ПЛЯШЕЧУК) Катерина (08.12.1989), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.35 | КМС | 1в1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
Київська | Д | Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
56.90 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л | ||||
57.68 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л | ||||
58.20 | I | 2з4 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.88 | Київська | 3ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
МОРОЗ Юлія (19.01.1996), МАРОТЧАК Альона (31.01.1992), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) | ||||||
DQ 145.2 | Київська | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
МАТІЙЧУК Вікторія (23.06.1994), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.88/+1.8 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцева В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.06/+0.5 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцева В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.19/-0.4 | КМС | 3з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.00/-0.4 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.02 | I | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцева В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
55.98 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцева В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
56.38 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:48.04 | I | Київська | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
МАРОТЧАК Альона (31.01.1992), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), ГРАЧОВА Дар'я (07.03.1987), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) | ||||||
3:36.31 | Україна | 4ф1 | European Athletics Junior Championships | Рієті | 21.07.2013 | |
РАЛЬКО Оксана (01.02.1994), СІДОРСЬКА Олена (30.07.1994), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), КАРПЮК (КЛИМЮК) Катерина (02.06.1995) | ||||||
3:55.79 | II | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
СТАТКЕВИЧ Інна (30.06.1995), МАТІЙЧУК Вікторія (23.06.1994), ДУХНЕНКО Анна (01.10.1994), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.98 | II | 1ф5 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 14.01.2012 | |
Київська | МОН | Біла Церква,КОЛІФКС Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.04 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Київська | МОН | КОЛІФКС Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
58.15 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Київська | МОН | КОЛІФКС Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
1:00.17 | II | 3з4 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
59.71 | I | 1ф5 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
Київська | МОН | Біла Церква,КОЛІФКС Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:47.96 | Київська | 4ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
ЖИЖИНА Антоніна (21.08.1992), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), ДУХНЕНКО Анна (01.10.1994), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986) | ||||||
3:54.83 | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
МОРОЗ Юлія (19.01.1996), ДУХНЕНКО Анна (01.10.1994), НЕДАШКІВСЬКА Ніна (27.01.1995), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.55/-0.4 | I | 6з3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Київська | Д | Біла Церква,КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
12.47/+0.4 | I | 7пф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Київська | Д | Біла Церква,КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.89/0.0 | КМС | 2ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.39/0.0 | I | 2з4 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.22/0.0 | КМС | 4з5 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Київська | Д | Біла Церква,КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
DNS | з5 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | ||
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.36/-0.1 | I | 2ф5 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
25.27/0.0 | I | 1в1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Київська | Д | Гаман Л.Л.,Зайцев В.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.49 | I | 2з2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
55.0h | КМС | 2ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
54.67 | КМС | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
55.05 | КМС | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Київська | Д | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.97 | Україна | 4з2 | World U20 Championships | Барселона | 14.07.2012 | |
РАЛЬКО Оксана (01.02.1994), СЛЮСАРЕНКО Катерина (15.03.1993), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), ТКАЧУК Вікторія (08.11.1994) | ||||||
3:51.90 | I | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
МАТІЙЧУК Вікторія (23.06.1994), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), ДУХНЕНКО Анна (01.10.1994), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.94 | I | 2ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС м.Біла Церква ,Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
26.44 | I | 1з2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС м.Біла Церква ,Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.45 | I | 1ф4 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС м.Біла Церква ,Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.55 | Київська | 1ф2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), ПАСТУХОВА Лариса (29.06.1994), МОРОЗ Юлія (19.01.1996), ПАЩЕНКО Альона (28.08.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.13/+1.1 | II | 4з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Київська | МОН | КЗ КО ДЮСШ "Гарт" Б.Ц. Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.07 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Київська | МОН | КЗ КО ДЮСШ "Гарт" Б.Ц. Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
59.95 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Київська | МОН | КЗ КО ДЮСШ "Гарт" Б.Ц. Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
58.31 | I | 6з4 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
Київська | МОН | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Зайцев В.О.,Гаман Л.Л. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:48.28 | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
МОРОЗ Юлія (19.01.1996), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992), ШЕВЧЕНКО Тетяна (19.03.1994), МАРОТЧАК Альона (31.01.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.67/+0.6 | III | 5з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС Б. Церква Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
26.82/0.0 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Київська | МОН | Зайцев В.А.,Люшинський І.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.82 | II | 3з7 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС Б. Церква Люшинський І.О.,бр. Зайцева | ||||
1:00.46 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Київська | МОН | Зайцев В.А.,Люшинський І.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.17/-2.2 | III | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС Б. Церква Люшинський І.О.,Зайцев В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.26 | II | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Київська | МОН | ДЮСШ КОУФВС Б. Церква Люшинський І.О.,Зайцев В.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.54/0.0 | III | 5з7 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Київська | МОН | бр. Зайцева | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.74 | III | 6ф6 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Київська | МОН | бр. Зайцева |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |