Прізвище: АЛЕКСАНДРОВА | Прізвище Англ: ALEKSANDROVA |
Ім'я: Ганна | Ім'я Англ: Hanna |
Дата народження: 17.03.1993 | Стать: Ж |
ТФЛА: Донецька | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.74 | 7.74 | 7.75 | 7.74 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:48.87 | 3:48.87 | |||
Потрійний стрибок | 13.24 | 12.83 | 13.01 | 13.24 | 13.01 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.43/-0.1 | 12.43/-0.1 | |||||
Біг на 200 м | 25.70/-0.3 | 25.70/-0.3 | 27.12/0.0 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 44.88 | 44.88 | 46.59 | 46.72 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:11.58 | 2:11.58 | 2:19.69 | ||||
Стрибки у довжину | 5.95/0.0 | 5.80/+0.8 | 5.95/0.0 | 5.30/+1.9 | 5.43/0.0 | ||
Потрійний стрибок | 13.57/0.0 | 13.46/+1.1 | 13.38/0.0 | 13.57/0.0 | 13.09/+1.4 | 12.45/+0.9 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Маслаков А.М. | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | ||
м. Київ | ДЮСШ "Старт" м.Київ Маслаков А.М. | |||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Горбаченко Ю.С.,Ольхова Т.О. | |||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Горбаченко Ю.С.,Ольхова Т.О. | |||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.83 | I | 5ф | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
Донецька | С-Д | ШВСМ Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
12.54 12.63 12.72 12.58 12.77 12.83 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.46/+1.1 | КМС | 5ф | Командний чемпіонат України | Ялта | 07.06.2013 | |
Донецька | ||||||
13.18/+1.1 13.46/+1.1 X/+1.6 X/+0.9 X/+1.7 13.42/+1.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.74 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Донецька | С-Д | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
7.85 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Донецька | С-Д | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.74 | I | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Донецька | С-Д | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.52 12.66 12.40 12.73 12.71 12.74 | ||||||
13.01 | КМС | 6ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2012 | |
Донецька | С | ШВСМ Чумак А.І.,Чумак О.В.,Ольхова Т.О. | ||||
12.94 X X 13.01 12.87 12.88 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:48.87 | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), ТКАЧУК Вікторія (08.11.1994), ПОТАПЕНКО Людмила (23.07.1993), СІДОРСЬКА Олена (30.07.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.80/+0.8 | I | 2в | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Донецька | Чумак А.І. | |||||
5.80/+0.8 X/+2.3 X/+0.6 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | ф | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | ||
Донецька | С | ШВСМ Чумак А.І.,Ольхова Т.О. | ||||
X/0.0 — | ||||||
13.56/+2.9 | КМС | 7ф | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 | |
Донецька | С | Краматорськ,ШВСМ Чумак А.І.,Ольхова Т.О. | ||||
13.24/+2.6 X/+3.3 13.56/+2.9 X/+0.9 13.52/+1.9 13.31/+0.7 | ||||||
13.26/+0.9 | КМС | 8кв | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Донецька | С | Краматорськ,ШВСМ Чумак А.І.,Ольхова Т.О. | ||||
12.93/+1.6 13.26/+0.9 | ||||||
13.38/0.0 | КМС | 7ф | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 | |
Донецька | С | ШВСМ Чумак А.І.,Ольхова Т.О. | ||||
13.03/+0.3 13.26/0.0 13.20/+1.4 13.26/+1.2 13.38/0.0 13.24/+0.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.88 | МС | Донецька | 2ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 |
ТВЕРДОХЛІБ Маргарита (02.06.1991), ЛЕВЧЕНКО Лілія (11.09.1986), ШМІДОВА Марія (03.04.1992), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.80 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
7.78 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
7.79 | I | 6ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Донецька | С | УОР Чрк Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
7.75 | I | 3з2 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Донецька | С | УОР Чрк Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.24 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.88 12.88 13.06 13.15 13.24 13.16 | ||||||
13.23 | 5ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | ||
Донецька | С | УОР Чрк Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
X 12.92 X 12.80 13.23 13.00 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.87/0.0 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
5.61/+0.3 X/-1.7 5.87/0.0 X/-0.3 X/+0.3 — | ||||||
5.95/0.0 | КМС | 3кв | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
5.95/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.43/+1.7 | КМС | 5ф | Чемпіонат України | Донецьк | 05.08.2011 | |
Донецька | С | ШВСМ Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
13.26/+1.9 13.26/-1.5 13.29/+1.3 X/+0.3 13.09/+1.1 13.43/+1.7 | ||||||
13.17/+1.7 | КМС | 4кв | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Донецька | С | ШВСМ Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.84/+0.7 13.17/+1.7 12.97/+2.0 | ||||||
13.57/0.0 | КМС | 6ф | Кубок України, І етап. ЧУ з бігу на 10000 м. КУ та ЧУ серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 | |
Донецька | С | Чумак А.І.,Ольхова Т.О. | ||||
13.26/+0.9 13.24/0.0 13.46/+1.0 X/0.0 13.57/0.0 13.55/+0.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.59 | КМС | Донецька | 4ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 |
ЛИТВИНЕНКО Анастасія (02.01.1992), ТВЕРДОХЛІБ Маргарита (02.06.1991), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.87 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
7.74 | КМС | 1пф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
7.74 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.01 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.19 12.39 12.76 12.65 12.74 13.01 | ||||||
12.64 | I | 1ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.64 12.03 12.54 12.33 12.63 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.44/-0.2 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
12.43/-0.1 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.50/+0.9 | I | 1ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак О.І. | ||||
12.26/0.0 12.30/+0.7 12.31/0.0 12.50/+0.9 12.13/+2.1 11.92/+1.9 | ||||||
12.84/-0.5 | I | 10ф | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства | Донецьк | 04.07.2010 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.84/-0.5 12.77/-1.3 12.64/0.0 | ||||||
12.93/+1.5 | КМС | 11кв | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства | Донецьк | 03.07.2010 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.06/0.0 12.36/-3.3 12.93/+1.5 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 | ||
Донецька | С | УОР Чрк Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.68/+0.2 | 5ф | EYOT | Москва | 23.05.2010 | ||
Донецька | ||||||
12.75/-0.5 | 3кв | EYOT | Москва | 22.05.2010 | ||
Донецька | ||||||
13.09/+1.4 | КМС | 1ф | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І.,Чумак О.В. | ||||
12.35/0.0 12.75/0.0 13.09/+1.4 12.86/+1.7 — — | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.72 | КМС | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 |
КОРКОНІШКО Вікторія (09.10.1992), ШМІДОВА Марія (03.04.1992), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), УМЕРЕНКОВА Ганна (04.04.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.77 | III | Донецька | 2ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
БРУНЬКО Яна (10.03.1994), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), ПЕЛАГЕЙ Аліна (20.07.1995), ЛУЦКО Ольга (28.09.1994) | ||||||
2:11.58 | КМС | Україна | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 |
АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), ПАЛАМАРЧУК Оксана (16.01.1994), СЛЮСАРЕНКО Катерина (15.03.1993), КОЛЕСНИЧЕНКО Олена (03.06.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.70/-0.3 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
25.84/-0.4 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.30/+1.9 | II | 13кв | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 25.09.2009 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
5.22/+2.0 5.12/+1.6 5.30/+1.9 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.45/+0.9 | I | 6ф | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.12/+0.4 12.00/+0.2 12.37/-0.4 12.03/-1.2 12.31/+0.5 12.45/+0.9 | ||||||
12.01/-0.4 | II | 10кв | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
12.01/-0.4 11.31/+0.2 11.92/-1.4 | ||||||
12.45/0.0 | I | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 | |
Донецька | С | Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
X/0.0 12.41/-0.1 12.41/0.0 12.15/0.0 X/0.0 12.45/0.0 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.38 | I юн | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
ЛУЦКО Ольга (28.09.1994), ШМІДОВА Марія (03.04.1992), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993), ЛИТВИНЕНКО Анастасія (02.01.1992) | ||||||
2:19.69 | III | Донецька | 6ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 |
КОРКОНІШКО Вікторія (09.10.1992), ШМІДОВА Марія (03.04.1992), УМЕРЕНКОВА Ганна (04.04.1992), АЛЕКСАНДРОВА Ганна (17.03.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.12/0.0 | II | 2з8 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Донецька | С | Чумак А.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.43/0.0 | II | 5ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
5.17/0.0 5.36/0.0 5.24/0.0 5.37/-1.3 5.43/0.0 X/0.0 | ||||||
5.10/0.0 | II | 16ф | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Донецька | С | Чумак А.І. | ||||
4.96/0.0 X/0.0 5.10/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.36/+2.1 | I | 1ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 | |
Донецька | С | СДЮШОР Н. Ткаченко Днц Ольхова Т.О.,Чумак А.І. | ||||
11.60/+1.9 11.80/+0.1 11.98/+1.2 12.28/0.0 12.36/+2.1 12.22/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |