БОСЕНКО Денис
Прізвище: БОСЕНКОПрізвище Англ: BOSENKO
Ім'я: ДенисІм'я Англ: Denys
Дата народження: 13.04.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.57 2з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.52 8ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.68 6з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.52 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.71 1з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.50 1ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 200 м
24.70 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
24.97 1ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
24.85 2з10 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.990)
9.20 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.88 2з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
8.86 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
8.87 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
9.04 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
9.07 6ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
9.08 2з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.57 180/70 2з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
7.52 II 180/70 8ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
7.68 III 180/70 6з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В.
7.52 II 180/70 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
7.71 III 1з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
7.50 II 1ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Біг на 200 м
24.70 II 180/70 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
24.97 II 1ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
24.85 II 180/70 2з10 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Біг на 60 м з/б (0.990)
9.20 III 180/70 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.88 180/70 2з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
8.86 II 180/70 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
8.87 II 180/70 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицька В.В.,Савицький М.В
9.04 II 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
9.07 III 180/70 6ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
9.08 III 180/70 2з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.78  Сумська 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БОСЕНКО Денис (13.04.2003), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), БЕРЕГОВ Павел (30.07.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.89 III 3з10 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
8.00 III 170/60 6з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.34 7ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
9.35 5з2 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
9.87 I юн 170/60 8з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.38/-1.2 I юн 175/65 5з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Біг на 200 м
DNS з5 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Біг на 110 м з/б (0.914)
DNS з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
DNS з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.02 III 1двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
8.22 I юн 3з8 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Савицький М.В
Біг на 200 м
27.80 I юн 3ф9 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Савицький М.В
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.12 II юн 4двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
Потрійний стрибок
DNS ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Савицький М.В
Двоборство 60м + 60м з/б
1090 14 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В
10.12 8.02

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
17.91/-1.4 III юн 173/60 5з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:15.27 173/60 6з3 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Савицький М.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 0,5 км
2.08 17ф Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам`яті ОЧ Володимира Куца с. Олексине 15.04.2016
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)