ГРИНЬОВ Ілля
Прізвище: ГРИНЬОВПрізвище Англ: HRYNYOV
Ім'я: ІлляІм'я Англ: Illya
Дата народження: 01.12.2006 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
9.3h 17з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
Біг на 300 м
52.4h 9ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 03.11.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.3h 17з1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Донецька Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц     Третьяков М.К.
Біг на 300 м
52.4h 9ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 03.11.2019
 Донецька Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц     Третьяков М.К.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.7h 8двбр Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. Бахмут 02.12.2016
 Донецька Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради     Третьяков М.К.
Стрибки у довжину
3.39 8двбр Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоєборства серед юнаків та дівчат Бахмут 02.12.2016
 Донецька Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради     Третьяков М.К.
3.39 3.10 X
Двоборство 60м + Довжина
4 13 Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. Бахмут 02.12.2016
 Донецька Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради     Третьяков М.К.
9.7h 3.39

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)