ВЕГЕРЯ Ігор
Прізвище: ВЕГЕРЯПрізвище Англ: VEHERYA
Ім'я: ІгорІм'я Англ: Ihor
Дата народження: 16.09.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Клуб: ДЮСШ м.Костянтинівка Днц
Тренери: Чонка Н. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 5 кг
13.90 III 176/76 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
13.47 13.90 10.88
13.11 III 176/76 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
13.11 12.97 12.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
42.73 II 177/82 4кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
42.73
41.45 II 177/82 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
40.49 X 41.09 41.45 37.54 40.51
44.16 II 178/80 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Донецька ДЮСШ Костянтинівка     Чонка Н.І.
44.16 43.21 X X 42.55 X
41.78 II 178/80 4кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Донецька ДЮСШ Костянтинівка     Чонка Н.І.
41.78
38.43 III 176/78 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
37.51 37.38 38.43 37.59
Штовхання ядра 5 кг
DNS кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Донецька ДЮСШ Костянтинівка     Чонка Н.І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
37.90 I юн 175/74 10ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
37.90 X 37.58
43.05 II 176/75 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
39.49 40.81 X 42.62 X 43.05
42.45 II 176/75 2кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
37.97 42.45
Штовхання ядра 4 кг
13.43 I юн 176/75 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
13.09 13.19 13.43 13.19 X 13.41
12.50 I юн 176/75 9кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
12.32 12.08 12.50

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.3h 1двбр Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. Бахмут 02.12.2016
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
Штовхання ядра 4 кг
12.54 I юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат Бахмут 25.02.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
12.54 X 11.43 10.92 10.55 10.69
10.24 II юн Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження. Бахмут 14.01.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
9.82 10.24 9.60 9.88 9.30 9.83
10.65 II юн 1двбр Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоєборства серед юнаків та дівчат Бахмут 02.12.2016
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
10.65 10.43 10.35
10.60 II юн Відкритий чемпіонат Донецької області зі стрибків та метань. Бахмут 12.11.2016
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
10.60 9.79 9.90 10.24 9.95 10.49
10.18 II юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко Бахмут 05.11.2016
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
9.56 9.40 9.18 9.80 10.18 9.90
Двоборство 60м + Ядро
32 3 Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. Бахмут 02.12.2016
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
9.3h 10.65

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
34.30 I юн Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р Бахмут 06.10.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
34.30 32.52 X 34.00 31.90 34.28
32.82 I юн Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 Бахмут 08.09.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
27.61 31.65 X 28.46 32.82 32.33
36.08 III Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської Бахмут 02.09.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
X 32.12 29.44 36.08 33.37 X
33.75 I юн Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року Бахмут 14.04.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
X 29.03 30.48 X 33.58 33.75
Метання диска 1 кг
31.25 II юн 174/70 26ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
31.25 30.74 27.76
31.27 II юн 172/65 19кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
31.27 30.92 X
Штовхання ядра 4 кг
12.26 I юн Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р Бахмут 06.10.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
11.45 11.68 11.12 12.26 11.87 11.28
11.92 I юн 17ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
X 10.72 11.92
11.18 I юн Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 Бахмут 08.09.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
10.91 11.05 10.50 9.90 10.70 11.18
11.59 I юн Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської Бахмут 03.09.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
X 11.59 11.40 10.96 11.32 10.55
11.56 I юн 172/65 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Донецька ДЮСШ м.Костянтинівка Днц     Чонка Н.І.
X 10.77 11.56
11.40 I юн Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року Бахмут 15.04.2017
 Донецька Костянтинівка,ДЮСШ м.Костянтинівка     Чонка Н.і.
11.30 11.20 10.80 X 11.40 11.40

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)