Прізвище: КРАВЕЦЬ | Прізвище Англ: KRAVETS |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 04.11.1991 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.66 | 7.66 | 7.69 | 7.88 | 8.01 | 8.12 | 8.06 |
Біг на 200 м | 26.57 | 26.57 | 27.35 | 27.78 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.05/+2.0 | 12.05/+2.0 | 12.20/+0.5 | 12.56/+0.3 | 12.92/0.0 | |
Біг на 200 м | 24.76/-2.0 | 24.76/-2.0 | 25.11/+1.6 | 25.81/+1.9 | 26.79/+1.3 | |
Естафетний біг 4х100 м | 47.97 | 48.76 | 47.97 | 48.63 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.97 | 2:17.97 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.66 | КМС | 5пф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ К.о. Крок Б.Р.,Пархоменко Т.П. | ||||
7.69 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 14.02.2013 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ К.о. Крок Б.Р.,Пархоменко Т.П. | ||||
7.73 | КМС | 6ф1 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ К.о. Крок Б.Р.,Пархоменко Т.П. | ||||
7.77 | I | 5з4 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ К.о. Крок Б.Р.,Пархоменко Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.82 | I | 6пф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
7.75 | I | 4з5 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
7.71 | КМС | 3з3 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
7.69 | КМС | 2ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.05/+2.0 | КМС | 5пф3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | К | Дніпропетровськ Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.11/-0.4 | КМС | 3з3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | К | Дніпропетровськ Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.32/+0.7 | I | 7ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | К | Дніпропетровськ Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.25/-0.3 | I | 1ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Дніпропетровська | К | Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.27/-0.9 | I | 6ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
12.34/0.0 | I | 3з1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.22/0.0 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Дніпропетровська | К | Дніпропетровськ Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
24.89/+0.6 | КМС | 3з4 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Дніпропетровська | К | Дніпропетровськ Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
24.83/-0.4 | КМС | 2ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Дніпропетровська | К | Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
24.76/-2.0 | КМС | 5ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
24.88/-1.7 | КМС | 2з1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.76 | I | Дніпропетровська | 4ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 |
ШЕРШНЬОВА Ганна (27.09.1991), ПОЛУПАН Тамара (16.01.1990), ЖУШМАН Олена (30.12.1985), КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.88 | I | 5з4 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
7.94 | I | 5з4 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.57 | I | 3в5 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 18.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.28/+0.7 | I | 7пф2 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.20/+0.5 | КМС | 4з3 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
12.50/-1.2 | I | 7з3 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Дніпропетровська | К | Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.26/-0.3 | I | 5пф3 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
25.11/+1.6 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
25.41/-0.1 | I | 4з1 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | |
Дніпропетровська | К | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
26.36/-1.2 | II | 5з7 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Дніпропетровська | К | Пархоменко Т.П.,Крок Б.Р. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.97 | I | Дніпропетровська | 4ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 05.08.2011 |
ЛЕБІДЬ Анастасія (30.10.1993), ГОЛОВЧЕНКО Ірина (21.07.1988), ЄМЕЦЬ Дар'я (24.06.1989), КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991) | ||||||
48.60 | I | Дніпропетровська | 6ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 |
ЄМЕЦЬ Дар'я (24.06.1989), КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991), ШУТЬКО Ольга (14.03.1989), НАЗАРКО Валерія (02.07.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.6h | МС | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | |||||
7.8h | I | 3з1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | |||||
8.01 | II | 6з4 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Пархоменко Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.82/0.0 | II | 3з3 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
12.86/0.0 | II | 8ф1 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
12.75/-1.8 | II | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
12.56/+0.3 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.08/0.0 | II | 4з2 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Крок Б.Р. | |||||
26.24/-1.0 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
25.81/+1.9 | I | 6з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.18 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 |
КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991), ГОЛОВЧЕНКО Ірина (21.07.1988), ЄМЕЦЬ Дар'я (24.06.1989), БЕРЕЖНА Інна (30.07.1989) | ||||||
48.63 | I | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 |
КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991), ХАРКОВЕНКО Олександра (25.10.1993), ТИШКОВА Юлія (14.05.1991), ДОЛЖКОВА Юлія (03.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.18 | II | 4з3 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
8.12 | II | 7пф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.35 | II | 5з5 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.92/0.0 | II | 4з3 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.23 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ Пархоменко | |||||
8.06 | II | 6пф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ Пархоменко | |||||
8.17 | II | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ Пархоменко | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.78 | III | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ Пархоменко |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.43/+2.3 | I | 2з5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Пархоменко Т.П. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.79/+1.3 | II | 3з8 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Пархоменко Т.П. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.97 | III | Дніпропетровська | 1ф5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 |
КРАВЕЦЬ Ірина (04.11.1991), ЛЕПСЬКА Ульяна (09.10.1991), ШЕРШНЬОВА Ганна (27.09.1991), ЛЕБІДЬ Анастасія (30.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | 1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 01.01.1991 | ||
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |