ГОВОРУН Артем
Прізвище: ГОВОРУНПрізвище Англ: HOVORUN
Ім'я: АртемІм'я Англ: Artem
Дата народження: 20.08.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Клуб: ОКДЮСШ "Україна" Днц
Тренери: Гримзін К. Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.62 III 185/65 3з21 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
25.4h III Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 05.11.2016
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.
Біг на 400 м
1:01.06 II юн 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
59.8h I юн Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 04.11.2016
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.58/+0.1 III 181/65 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
23.7h/0.0 III 2ф2 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. Бахмут 15.04.2017
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.
Біг на 400 м
58.16 I юн 181/65 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Донецька ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
56.7h I юн 4ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. Бахмут 14.04.2017
 Донецька Маріуполь,ОКДЮСШ "Україна" м.Маріуполь     Гримзін К.Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.92/+1.8 III 6ф5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
25.11/+0.5 III 180/64 4з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Донецька У      Гримзін К.Ф.
Біг на 400 м
59.88 II юн 7ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Гримзін К.Ф.
1:00.74 II юн 180/64 7з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Донецька У      Гримзін К.Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)