Прізвище: НАЗИМА | Прізвище Англ: NAZYMA |
Ім'я: Євген | Ім'я Англ: Yevhen |
Дата народження: 23.06.1993 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.30 | 7.30 | 7.43 | |||||
Біг на 200 м | 22.60 | 23.10 | 22.71 | 22.60 | 23.42 | |||
Біг на 400 м | 49.56 | 51.19 | 50.25 | 51.45 | 49.56 | 50.12 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.92 | 3:18.92 | 3:20.68 | 3:35.03 | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:32.58 | 4:33.97 | 4:32.58 | 4:34.63 | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:38.89 | 4:38.89 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 8.87 | 8.92 | 8.87 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.70/+0.6 | 22.70/+0.6 | |||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 42.89 | 42.89 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:17.74 | 3:17.74 | 3:19.57 | 3:22.87 | 3:24.08 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:09.89 | 2:11.92 | 2:09.89 | 2:12.59 | |||||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 16.05/0.0 | 16.05/0.0 | |||||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 15.60/-1.4 | 15.60/-1.4 | |||||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 1:01.10 | 53.28 | 52.81 | 52.42 | 53.01 | 53.47 | 55.45 | 1:01.10 | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 1:00.40 | 56.94 | 1:01.54 | 1:00.40 | 1:05.58 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 175/63 | в8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозова Л.В.,бр. Фатєєвих | ||||
23.10 | I | 3ф2 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозов Л.В.,бр. Фатєєвих | |||||
23.10 | I | 1з2 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозов Л.В.,бр. Фатєєвих | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.70 | I | 175/64 | 5--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Дніпропетровська | ЗСУ | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозова Л.В.,бр. Фатєєвих | ||||
51.74 | I | 176/64 | 3ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозов Л.В.,бр. Фатєєвих | ||||
51.19 | I | 1ф7 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ахкозов Л.В.,бр. Фатєєвих | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:33.97 | Дніпропетровська | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), КУЗНЄЦОВ Євген (16.06.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.71 | КМС | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.25 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
51.27 | I | 1ф5 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики | Запоріжжя | 16.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.28 | КМС | 176/64 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.45 | I | 2з12 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:32.58 | Дніпропетровська | 2ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), КОМПАНІЄЦЬ Сергій (17.05.1996), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), КАЗБАН Артем (23.03.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.11 | КМС | 176/63 | 3з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
53.45 | КМС | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
52.81 | КМС | 176/63 | 3з1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
53.04 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
53.70 | КМС | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | |||||
54.00 | КМС | 2ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.89 | I | Дніпропетровська | 7ф3 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ШАМАТРІН Данило (28.08.1995), ПРУДНІКОВ Дмитро (02.12.1989), НАЗИМА Євген (23.06.1993), ГРЕБЕНЮК Олег (15.03.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:17.74 | I | Дніпропетровська | 3ф2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ТЕСЛЕНКО Денис (18.04.1989) | ||||||
3:19.47 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993) | ||||||
3:18.44 | I | Дніпропетровська | 3ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ПРУДНІКОВ Дмитро (02.12.1989), ШАМАТРІН Данило (28.08.1995), ДЕМИДОВ Богдан (03.09.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.56 | КМС | 2з12 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозов Л.В. | ||||
50.56 | I | 2з9 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.92 | Дніпропетровська | 4ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:34.63 | Дніпропетровська | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ПАНЧЕНКО Руслан (16.02.1994), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), СОВЕРТЕКА Володимир (12.12.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
52.54 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
52.83 | КМС | 3з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
52.73 | КМС | 7ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
52.42 | МС | 2з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.57 | I | Дніпропетровська | 5ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з7 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.12 | КМС | 3з11 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
51.45 | I | 2з13 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.68 | Дніпропетровська | 8ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
КІКАС Єгор (18.12.1988), НАЗИМА Євген (23.06.1993), АБРАМЕНКО Олександр (10.06.1992), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:38.89 | Дніпропетровська | 6ф2 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), КІКАС Єгор (18.12.1988), ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій (25.05.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.01 | КМС | 4з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.30 | II | 6з4 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ахкозов Л.В.,Ярощук В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.60 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ОСДЮСШОР Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
22.97 | I | 1з14 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ОСДЮСШОР Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.92 | III | 6з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ОСДЮСШОР Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.70/+0.6 | I | 2з5 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Родкіна Т.І. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
DNF | ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
55.4h | I | 1з1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
54.04 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,ОСДЮШОР Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозов Л.В. | ||||
53.88 | КМС | 3з4 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,ОСДЮШОР Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозов Л.В. | ||||
54.06 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
53.47 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.В.,Ахкозова Л.В. | ||||
54.24 | КМС | 1ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ахкозова Л.В. | ||||
54.66 | I | 5з1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Родкіна Т.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.87 | II | Дніпропетровська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993) | ||||||
3:34.13 | III | Дніпропетровська | 8ф2 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), СИНЯНСЬКИЙ Анатолій (04.02.1991), ЗАСКАЛЬКО Євгеній (28.12.1989), КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.1h | I | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | Кривий Ріг | |||||
7.1h | I | 1з3 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | Кривий Ріг | |||||
7.46 | III | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
7.43 | III | 7з1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.42 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
23.83 | I | 1ф11 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
Дніпропетровська | У | СК "Інгулець" м. Кривий Ріг Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | ||
Дніпропетровська | Кривий Ріг | |||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.87 | II | 10з2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | ||
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
DNF | з6 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | ||
Дніпропетровська | У | СК "Інгулець" м. Кривий Ріг Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.8h | Дніпропетровська | 6ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ШОВКОПЛЯС Дмитро (09.05.1993), | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.03 | Дніпропетровська | 10ф3 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій (25.05.1992), НАЗИМА Євген (23.06.1993), ШОВКОПЛЯС Дмитро (09.05.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
16.05/0.0 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК "Інгулець" К.Р Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
55.74 | I | 5з1 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозов Л.В. | ||||
55.45 | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК "Інгулець" К.Р Ахкозова Л.В. | ||||
55.52 | I | 4з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК "Інгулець" К.Р Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:24.08 | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій (25.05.1992), КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.82/+1.3 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
15.60/-1.4 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
1:01.10 | III | 4з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозов Л.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
56.94 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Ахкозова Л.В. | ||||
57.30 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Ахкозова Л.В. | ||||
58.14 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
57.91 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:11.92 | Дніпропетровська | 8ф6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
КВОТЧЕНКО Семен (02.03.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), МІРОШНИЧЕНКО Ігор (20.07.1993), ШУБІН Денис (05.03.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:01.54 | III | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Локомотив" Днп Ахкозова Л.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.89 | III юн | Дніпропетровська | 4ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
ВАСИЛЕНКО Андрій (08.06.1993), КІМ Дмитро (12.04.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), ПИЛИПЧУК Павло (07.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.70/+2.2 | II юн | 4з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №9 Кр.Ріг Коноваленко О.С. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:00.40 | III | 4з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №9 Кр.Ріг Коноваленко О.С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:12.59 | Дніпропетровська | 20ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 | |
ДУЧИНСЬКИЙ Євген (26.12.1991), МАСАЛЬСЬКИЙ Олексій (05.05.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), РОТАРЬ Михайло (13.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | ||
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:05.58 | I юн | 5з1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | У | Ахкозова Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.0h | I | 12 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 01.01.1991 | |
Дніпропетровська | Кривий Ріг |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |