Прізвище: ПИЛИПЧУК | Прізвище Англ: PYLYPCHUK |
Ім'я: Павло | Ім'я Англ: Pavlo |
Дата народження: 07.07.1993 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2008 |
---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.68 | 7.68 | ||
Біг на 1000 м | 3:06.70 | 3:06.70 | 3:09.59 | 3:21.65 |
Біг на 60 м з/б (1.067) | 9.45 | 9.45 | ||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 9.12 | 9.12 | ||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 9.08 | 9.08 | ||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.97 | 9.97 | ||
Стрибки у висоту | 1.93 | 1.92 | 1.93 | 1.72 |
Стрибки з жердиною | 3.00 | 3.00 | ||
Стрибки у довжину | 6.30 | 6.18 | 6.30 | 5.57 |
Штовхання ядра 7,260 кг | 10.25 | 10.25 | ||
Штовхання ядра 6 кг | 12.00 | 12.00 | ||
Штовхання ядра 5 кг | 11.98 | 11.98 | 8.20 | |
Семиборство 6кг-0.990 | 4296 | 4296 | ||
Семиборство | 4060 | 4060 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2009 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.18/0.0 | 12.18/0.0 | 12.41/0.0 | 13.41/0.0 | |
Біг на 400 м | 1:02.23 | 57.24 | 56.16 | 1:02.23 | |
Біг на 1000 м | 2:58.62 | 2:58.62 | 3:20.53 | ||
Біг на 1500 м | 5:15.99 | 5:15.99 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:09.89 | 2:09.89 | |||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 17.00/-0.1 | 17.00/-0.1 | |||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 17.06/0.0 | 17.06/0.0 | 21.28/+0.9 | ||
Стрибки у висоту | 1.90 | 1.77 | 1.90 | 1.79 | 1.54 |
Стрибки з жердиною | 3.00 | 3.00 | |||
Стрибки у довжину | 6.19/+0.3 | 6.04/+1.0 | 6.19/+0.3 | 5.20/+0.2 | |
Метання диска 1,75 кг | 30.82 | 30.82 | |||
Метання списа 800 гр | 48.70 | 48.70 | |||
Метання списа 700 гр | 48.72 | 48.72 | 31.92 | ||
Штовхання ядра 6 кг | 11.66 | 11.66 | |||
Штовхання ядра 5 кг | 12.29 | 12.29 | 7.31 | ||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | 4825 | 4825 | 2965 | ||
Десятиборство | 5413 | 5413 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | ||
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.68 | III | 7сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
7.75 | I юн | 5сбр1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:06.70 | 6сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | ||
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
3:07.54 | 7сбр1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | ||
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
9.45 | III | 2сбр1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
9.12 | 6сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | ||
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.92 | II | 2сбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
183/O 186/O 189/O 192/XO 195/XXX | ||||||
1.92 | II | 7сбр | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
180/O 183/O 186/O 189/O 192/XO 195/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.00 | III | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
300/XO 320/XXX | ||||||
3.00 | III | 13сбр | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
300/O 310/— 320/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.18 | III | 5сбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
5.90 6.05 6.18 | ||||||
6.04 | III | 16сбр | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
5.96 6.04 5.87 | ||||||
Штовхання ядра 7,260 кг | ||||||
10.25 | III | 16сбр | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
10.25 10.19 X | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
12.00 | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | ||
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
11.78 X 12.00 | ||||||
Семиборство 6кг-0.990 | ||||||
4296 | I | 6 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
7.68 6.18 12.00 1.92 9.12 3.00 3:06.70 | ||||||
Семиборство | ||||||
4060 | II | 15 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
7.75 6.04 10.25 1.92 9.45 3.00 3:07.54 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.18/0.0 | III | 7дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.24 | I юн | 7дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:15.99 | 6дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
17.00/-0.1 | I юн | 7дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.77 | II | 6дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
177/XXO 180/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.00 | III | 6дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
300/XXO 310/— 320/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.04/+1.0 | III | 7дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
5.95/-0.4 6.04/+1.0 5.84/-1.7 | ||||||
Метання диска 1,75 кг | ||||||
30.82 | III юн | 8дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
30.82 29.70 X | ||||||
Метання списа 800 гр | ||||||
48.70 | III | 2дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
48.70 47.23 44.53 | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
11.66 | III | 7дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
11.22 11.66 X | ||||||
Десятиборство | ||||||
5413 | II | 7 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | К | бр. Андросович | ||||
12.18/0.0 6.04/+1.0 11.66 1.77 57.24 17.00/-0.1 30.82 3.00 48.70 5:15.99 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:09.59 | 4пбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | ||
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
9.08 | III | 1пбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.93 | I | 2пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
172/O 175/O 178/O 181/O 184/O 187/O 190/XO 193/O 196/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.30 | II | 3пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
6.30 6.16 5.93 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
11.98 | I юн | 6пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
11.91 11.84 11.98 | ||||||
П’ятиборство 0.914-5кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |||
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Курдаченко Ю.А.,Андросович В.С. | ||||
9.08 6.30 11.98 1.93 3:09.59 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.80 | II | 15кв | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
175/O 180/O 185/XXX | ||||||
1.90 | II | 10ф | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
180/O 185/O 190/XXO 195/XXX | ||||||
1.90 | II | 3кв | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Дніпропетровська | К | Андросович В.С. | ||||
175/O 180/XO 185/O 190/O |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.42/-2.1 | I юн | 8вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
12.41/0.0 | I юн | 4вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
Біг на 400 м | ||||||
57.40 | I юн | 2вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
56.16 | I юн | 13вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:17.37 | II юн | 11вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
2:58.62 | III | 1вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.52/0.0 | II юн | 3вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
17.06/0.0 | I юн | 6вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.78 | II | 5вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
166/XO 169/— 172/O 175/O 178/XXO 181/XXX | ||||||
1.79 | II | 7вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
167/O 170/O 173/— 176/O 179/XO 182/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.19/+0.3 | III | 5вбр | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
6.05/+2.6 6.19/+0.3 6.12/+1.5 | ||||||
6.12/-0.4 | III | 10вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
5.99/0.0 6.12/-0.4 6.11/-0.1 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
48.72 | II | 1вбр | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
X 45.79 48.72 | ||||||
47.21 | III | 2вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
47.21 39.83 39.88 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.22 | I юн | 10вбр | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
11.67 11.38 12.22 | ||||||
12.29 | I юн | 11вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
12.29 11.22 11.11 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4580 | II | 9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Локомотив" Днп бр. Андросович | ||||
12.42/-2.1 6.19/+0.3 12.22 57.40 17.52/0.0 1.78 48.72 3:17.37 | ||||||
4825 | I | 10 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | К | |||||
12.41/0.0 6.12/-0.4 12.29 56.16 17.06/0.0 1.79 47.21 2:58.62 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.89 | III юн | Дніпропетровська | 4ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
ВАСИЛЕНКО Андрій (08.06.1993), КІМ Дмитро (12.04.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), ПИЛИПЧУК Павло (07.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:21.65 | 9пбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | ||
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.97 | 7пбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | ||
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.72 | III | 13пбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
154/O 157/O 160/O 163/O 166/O 169/O 172/O 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.57 | I юн | 26пбр | Юн. ЧУ | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
3.92 5.57 5.57 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
8.20 | III юн | 36пбр | Юн. ЧУ | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
7.87 — 8.20 | ||||||
П’ятиборство 0.914-5кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |||
Дніпропетровська | Дніпродзержинськ,ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андросович В.С. | |||||
9.97 5.57 8.20 1.72 3:21.65 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.41/0.0 | III юн | 7вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.23 | III юн | 6вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:20.53 | III | 8вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
21.28/+0.9 | 7вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | ||
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.54 | II юн | 25вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
151/O 154/XO 157/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.20/+0.2 | II юн | 25вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
5.17/+2.2 5.20/+0.2 3.25/0.0 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
31.92 | III юн | 18вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
31.92 27.08 27.05 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
7.31 | МСМК | 28вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
6.90 7.31 6.43 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
2965 | I юн | 27 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | К | ДЮСШ "Колос" Дніпродзержинськ Андрасович В.А. | ||||
13.41/0.0 5.20/+0.2 7.31 1:02.23 21.28/+0.9 1.54 31.92 3:20.53 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |