Прізвище: РУДЕНКО | Прізвище Англ: RUDENKO |
Ім'я: Ігор | Ім'я Англ: Ihor |
Дата народження: 24.05.1993 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2012 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.74 | 7.74 | |||
Біг на 1000 м | 3:09.91 | 3:15.35 | 3:09.91 | 3:12.59 | |
Біг на 60 м з/б (0.990) | 8.86 | 8.86 | |||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 8.63 | 8.63 | 8.83 | ||
Стрибки у висоту | 1.95 | 1.95 | 1.87 | 1.84 | |
Стрибки у довжину | 6.40 | 6.40 | 6.09 | 6.19 | |
Штовхання ядра 6 кг | 13.13 | 13.13 | |||
Штовхання ядра 5 кг | 13.87 | 12.81 | 12.27 | 13.87 | |
Семиборство 6кг-0.990 | 3937 | 3937 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.91/0.0 | 11.91/0.0 | 12.39/-0.8 | 12.43/0.0 | 12.78/-1.1 | 12.85/+0.1 | |
Біг на 400 м | 1:02.01 | 57.22 | 54.21 | 55.83 | 57.18 | 58.64 | 1:02.01 |
Біг на 1000 м | 2:59.71 | 2:59.71 | 3:07.96 | 3:14.14 | 3:22.11 | ||
Біг на 1500 м | 5:11.67 | 5:41.89 | 5:11.67 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:03.16 | 2:03.16 | 2:06.68 | ||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | 18.44/-0.2 | 18.44/-0.2 | |||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 15.99/0.0 | 16.17/-0.1 | 15.99/0.0 | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 15.66/-0.2 | 15.66/-0.2 | 15.66/0.0 | 17.22/+0.2 | 19.61/+0.9 | ||
Стрибки у висоту | 1.83 | 1.79 | 1.83 | 1.79 | 1.76 | 1.70 | 1.60 |
Стрибки з жердиною | 3.20 | 3.20 | 2.80 | ||||
Стрибки у довжину | 6.31/+0.6 | 6.31/+0.6 | 6.27/-0.6 | 6.29/-0.9 | 5.86/-0.6 | 5.06/+1.7 | |
Метання диска 2 кг | 33.89 | 33.89 | |||||
Метання диска 1,75 кг | 37.06 | 37.06 | |||||
Метання диска 1,5 кг | 29.33 | 29.33 | |||||
Метання списа 800 гр | 49.42 | 46.85 | 49.42 | ||||
Метання списа 700 гр | 47.21 | 44.70 | 47.21 | 40.25 | 29.83 | ||
Штовхання ядра 7,260 кг | 11.04 | 11.04 | |||||
Штовхання ядра 6 кг | 12.45 | 12.45 | |||||
Штовхання ядра 5 кг | 14.29 | 14.29 | 13.31 | 12.13 | 9.96 | ||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | 5026 | 5026 | 4919 | 4181 | 3324 | ||
Десятиборство | 5935 | 5257 | 5935 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.74 | III | 4сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:15.35 | 11сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.86 | II | 2сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.95 | I | 2ф | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ м.Синельникове Днп Коваль В.І. | ||||
175/O 180/O 185/O 190/O 195/XXO 200/XXX | ||||||
1.87 | II | 3сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
175/O 178/O 181/O 184/O 187/XO 190/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
NM | сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
260/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.40 | II | 5ф | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» | Запоріжжя | 03.03.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ м.Синельникове Днп Коваль В.І. | ||||
6.40 6.35 6.16 6.20 6.20 | ||||||
6.24 | III | 7сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
6.24 6.21 6.13 | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
13.13 | III | 7сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
12.69 13.13 12.86 | ||||||
Семиборство 6кг-0.990 | ||||||
3937 | II | 12 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
7.74 6.24 13.13 1.87 8.86 NM 3:15.35 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.23/+2.2 | III | 2дбр1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
57.22 | I юн | 2дбр1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:41.89 | III юн | 1дбр1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | ||||||
18.44/-0.2 | 1дбр1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | ||
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.79 | II | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
170/O 173/— 176/O 179/O 182/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.20 | III | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
280/O 300/XXO 310/O 320/O 330/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.31/+0.6 | II | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
6.12/+0.7 6.31/+0.6 — | ||||||
Метання диска 2 кг | ||||||
33.89 | III | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
33.89 X 33.46 | ||||||
Метання списа 800 гр | ||||||
46.85 | III | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
44.80 45.27 46.85 | ||||||
Штовхання ядра 7,260 кг | ||||||
11.04 | III | 2дбр | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
11.04 X 10.89 | ||||||
Десятиборство | ||||||
5257 | II | 2 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Коваль В.І. | |||||
12.23/+2.2 6.31/+0.6 11.04 1.79 57.22 18.44/-0.2 33.89 3.20 46.85 5:41.89 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.91/0.0 | III | 6дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.21 | III | 4дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:11.67 | 5дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
16.17/-0.1 | III | 4дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.83 | II | 5дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
168/O 171/O 174/XO 177/O 180/XXO 183/XO 186/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
2.80 | I юн | 8дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
280/XO 290/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.27/-0.6 | III | 5дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
X/-0.8 5.93/+1.5 6.27/-0.6 | ||||||
Метання диска 1,75 кг | ||||||
37.06 | III | 3дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
37.06 36.30 34.64 | ||||||
Метання списа 800 гр | ||||||
49.42 | III | 1дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
42.21 44.00 49.42 | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
12.45 | III | 5дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
12.45 11.61 12.12 | ||||||
Десятиборство | ||||||
5935 | I | 5 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР Бережний В.А. | ||||
11.91/0.0 6.27/-0.6 12.45 1.83 54.21 16.17/-0.1 37.06 2.80 49.42 5:11.67 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:09.91 | 6пбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.63 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
8.64 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
8.74 | II | 3пбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.87 | II | 4пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
163/O 166/O 169/O 172/O 175/O 178/O 181/O 184/O 187/O 190/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.99 | III | 5ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково Коваль В.І. | ||||
5.99 5.77 5.89 5.50 5.84 5.84 | ||||||
6.09 | III | 6пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
6.09 X 6.02 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.81 | I юн | 5пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
12.31 11.86 12.81 | ||||||
П’ятиборство 0.914-5кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |||
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І. | ||||
8.74 6.09 12.81 1.87 3:09.91 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.39/-0.8 | I юн | 6вбр3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
12.53/+0.1 | I юн | 8вбр3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.83 | III | 5вбр3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:59.71 | III | 8вбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
DNS | вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.66/-0.2 | II | 2вбр3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
DNS | вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.79 | II | 5вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
164/O 167/O 170/O 173/O 176/O 179/XO 182/XXX | ||||||
DNS | вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.92/+2.6 | III | 12вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
5.76/+1.6 5.92/+2.6 5.88/+1.3 | ||||||
DNS | вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Метання списа 700 гр | ||||||
44.70 | III | 2вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
41.53 44.19 44.70 | ||||||
DNS | вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
14.29 | III | 4вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
13.19 13.40 14.29 | ||||||
DNS | вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | ||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
5026 | I | 2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Коваль В.І.,Бережний В.О. | ||||
12.39/-0.8 5.92/+2.6 14.29 55.83 15.66/-0.2 1.79 44.70 2:59.71 | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |||
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
12.53/+0.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.16 | III | Дніпропетровська | 1ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
РУДЕНКО Ігор (24.05.1993), ШОВКОПЛЯС Дмитро (09.05.1993), ЄРУХ Роман (29.03.1994), КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:12.59 | 5пбр2 | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.83 | II | 1пбр6 | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.84 | II | 1пбр | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
166/O 169/O 172/O 175/O 178/O 181/O 184/XO 187/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.19 | III | 2пбр | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
6.00 6.19 X | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.27 | I юн | 4пбр | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
11.65 11.53 12.27 | ||||||
П’ятиборство 0.914-5кг | ||||||
DNF | Міжнародні змагання з багатоборств пам'яті ЗТ СРСР А.Я.Коваленка | Київ | 10.12.2008 | |||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
8.83 6.19 12.27 1.84 3:12.59 DNS DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.43/0.0 | I юн | 5вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.18 | I юн | 14вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:07.96 | I юн | 8вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
15.99/0.0 | II | 8з3 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.66/0.0 | II | 1вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.76 | II | 11вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
161/O 164/O 167/O 170/XO 173/XO 176/XO 179/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.29/-0.9 | III | 7вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
5.94/-1.7 6.01/-1.5 6.29/-0.9 | ||||||
Метання диска 1,5 кг | ||||||
29.33 | III юн | 25кв | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
27.42 27.39 29.33 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
43.12 | III | 20кв | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | ||||
X 43.12 X | ||||||
47.21 | III | 1вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
46.95 47.21 45.87 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
13.31 | III | 6вбр | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
13.31 12.62 X | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4919 | I | 9 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
12.43/0.0 6.29/-0.9 13.31 57.18 15.66/0.0 1.76 47.21 3:07.96 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
13.87 | III | 11кв | Юн. ЧУ | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Дніпропетровська | Синельниково,ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І. | |||||
13.74 13.24 13.87 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.78/-1.1 | II юн | 6вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.64 | I юн | 5вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:14.14 | II юн | 16вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.22/+0.2 | II юн | 2вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | I юн | 15вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
154/O 157/O 160/O 163/XXX | ||||||
1.70 | III | 10ф | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
160/O 165/O 170/XO 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.86/-0.6 | III | 11вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
5.68/+1.1 X/0.0 5.86/-0.6 | ||||||
5.82/0.0 | III | 25ф | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Коваль В.І. | ||||
5.82/0.0 5.59/0.0 X/0.0 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
40.25 | 9вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
37.47 X 40.25 | ||||||
39.28 | I юн | 14ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
37.21 39.28 38.01 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.13 | I юн | 8вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
11.14 11.75 12.13 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4181 | II | 18 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
12.78/-1.1 5.86/-0.6 12.13 58.64 17.22/+0.2 1.60 40.25 3:14.14 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:06.68 | II юн | Дніпропетровська | 14ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 |
СЛУГЕВИЧ Костянтин (04.06.1993), ЧЕРНЯВСЬКИЙ Максим (15.04.1992), РУДЕНКО Ігор (24.05.1993), КОПИТЬКО Сергій (19.02.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.85/+0.1 | II юн | 6вбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.01 | III юн | 5вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:22.11 | III | 10вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
19.61/+0.9 | 4вбр1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | I юн | 22вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
145/O 148/O 151/O 154/O 157/XXO 160/XXO 163/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.06/+1.7 | II юн | 26вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
4.94/0.0 5.06/0.0 5.06/+1.7 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
29.83 | III юн | 20вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
25.46 29.59 29.83 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
9.96 | II юн | 20вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
9.77 9.37 9.96 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
3324 | III | 25 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська ,Коваль В.І. | ||||
12.85/+0.1 5.06/+1.7 9.96 1:02.01 19.61/+0.9 1.60 29.83 3:22.11 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |