Прізвище: ГРИШУТІНА | Прізвище Англ: HRYSHUTINA |
Ім'я: Крістіна | Ім'я Англ: Kristina |
Дата народження: 21.03.1992 | Стать: Ж |
ТФЛА: Рівненська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: ШВСМ Рвн | |
Тренери: Нечипорець Я. Й. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 4х200 м | 1:47.95 | 1:47.95 | ||||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 8.88 | 8.88 | ||||||||
Стрибки у довжину | 6.64 | 6.33 | 6.48 | 6.64 | 6.22 | 6.41 | 6.12 | 6.01 | 5.90 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.22/0.0 | 27.22/0.0 | ||||||||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 50.04 | 50.04 | ||||||||||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.62/0.0 | 14.62/0.0 | 14.99/-0.4 | |||||||||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.67/+0.2 | 14.80/+1.8 | 14.67/+0.2 | |||||||||||||
Стрибки у довжину | 6.81/+0.5 | 6.03 | 6.41/0.0 | 6.21/+0.3 | 6.81/+0.5 | 6.55/+1.9 | 6.71/0.0 | 6.81/+1.1 | 5.60/0.0 | 6.61/+1.6 | 6.65/+1.4 | 6.39/0.0 | 6.20/0.0 | 6.08/0.0 | 5.74/0.0 | |
Потрійний стрибок | 12.22/+1.6 | 12.22/+1.6 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.33 | МС | 1ф | Змагання | Спала | 06.02.2021 | |
Рівненська | ||||||
X 6.05 6.33 6.21 6.09 X | ||||||
5.99 | КМС | 1ф | Міжнародні змагання | Лодзь | 30.01.2021 | |
м. Київ | ||||||
6.20 | КМС | 1ф | Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyczne U14 U16, U18 U20 Sen | Торунь | 18.01.2021 | |
м. Київ | ||||||
X X X 6.12 6.20 6.13 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 | ||
Рівненська | ЗСУ | ШВСМ Рвн Нечипорець Я.Й. | ||||
X/-0.1 X/+0.5 X/0.0 | ||||||
6.03 | КМС | 2ф | Mistrzostwa Wojewodztwa Lodzkiego | Лодзь | 29.05.2021 | |
Рівненська | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.22/+1.6 | I | 2ф | Memorial Of Zdzislaw Furman | Кельці | 09.05.2021 | |
Рівненська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.41/0.0 | МС | 2ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Рівненська | ЗСУ | ШВСМ Рвн Нечипорець Я.Й. | ||||
6.40/+0.2 X/+1.0 6.02/0.0 X/+1.1 6.32/+0.5 6.41/0.0 | ||||||
6.20/+1.2 | КМС | 4кв | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Рівненська | ЗСУ | ШВСМ Рвн Нечипорець Я.Й. | ||||
X/+0.8 6.20/+1.2 | ||||||
6.27/+1.8 | МС | 1ф | Zdzisław Furmanek Memorial | Кельце | 02.08.2020 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.27/+1.8 6.14/+0.1 X X |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 176/60 | кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 07.02.2019 | |
м. Київ | МОН | ДШВСМ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
— — — | ||||||
6.03 | КМС | 4ф | Meeting Elite en Salle de Mondeville | Мондвіль | 02.02.2019 | |
м. Київ | ||||||
6.03 X 5.86 | ||||||
6.37 | МС | 4ф | PSD-Bank Indoor Meeting | Дортмунд | 27.01.2019 | |
м. Київ | ||||||
X 6.37 X X - - | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 | ||
м. Київ | МОН | ДШВСМ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
6.48 | МС | 1ф | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 18.01.2019 | |
м. Київ | Д | Горбаченко Ю.С.,Голуб О.О. | ||||
X 6.48 X 6.36 6.21 X | ||||||
6.46 | МС | 1ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
м. Київ | МОН | ДШВСМ Горбаченко Ю.С. | ||||
X 6.40 6.46 — — — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.99/0.0 | КМС | 176/59 | 4ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
м. Київ | Д | ДШВСМ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
X/+1.5 5.99/0.0 -/0.0 — | ||||||
6.21/+0.3 | КМС | 5ф | Кубок Ріги | Огре | 04.06.2019 | |
м. Київ | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.32 | МС | 4ф | Serbian Open Indoor Meeting | Белград | 21.02.2018 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.30 X 6.32 6.16 | ||||||
6.39 | МС | 176/60 | 1ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
X 6.39 X X | ||||||
6.64 | МСМК | 176/60 | 2ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
X X 6.64 X 6.61 6.29 | ||||||
6.29 | МС | 176/60 | 2кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2018 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
6.29 | ||||||
6.60 | МСМК | 1ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
6.36 6.11 6.42 6.60 | ||||||
6.29 | МС | 1ф | Кубок КМШВСМ. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 | |
м. Київ | ДШВСМ Горбаченко Ю.С. | |||||
X X 6.29 6.29 X 6.26 | ||||||
DNS | ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | ||
м. Київ | МОН | ДШВСМ Горбаченко Ю.С. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.62/+0.1 | МСМК | 1ф | Golden Fly Series | Шан | 08.09.2018 | |
м. Київ | ||||||
6.42/+1.3 6.46/0.0 6.62/+0.1 X X X | ||||||
6.61/+2.0 | МСМК | 1ф | Pärnu Rannastaadioni Kergejõustikuõhtu | Пярну | 19.08.2018 | |
м. Київ | ||||||
X/+1.7 X/+1.7 X/+1.8 6.47/+1.9 6.61/+2.0 6.43/+1.3 | ||||||
6.31/+0.6 | МС | 19кв | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 09.08.2018 | |
м. Київ | ||||||
X/+0.2 6.31/+0.6 X/+0.4 | ||||||
6.81/+0.5 | МСМК | 176/60 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
X/0.0 6.81/+0.5 X/+2.0 X/+2.6 X/0.0 X/+1.5 | ||||||
6.71/+3.2 | МСМК | 176/60 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Горбаченко Ю.С. | ||||
6.71/+3.2 | ||||||
6.56/-0.2 | МС | 3ф | Матчева зустріч Балканських країн, Білорусії та України | Мінськ | 22.06.2018 | |
м. Київ | ||||||
6.15/-0.9 X/-0.2 X/-2.4 6.41/-0.3 6.56/-0.2 X/+0.2 | ||||||
6.43/+0.3 | МС | 3ф | Soundtrack | Тюбінген | 16.06.2018 | |
м. Київ | ||||||
6.43/+0.3 6.35/+0.5 6.06/-0.2 6.21/+0.1 X/+0.3 6.21/+0.3 | ||||||
NM | ф | 64-й меморіал Януша Кусочинського | Хожув | 08.06.2018 | ||
м. Київ | ||||||
Х/-0.1 Х/-0.3 Х/+0.4 | ||||||
6.29/+2.1 | МС | 2ф | Meeting Jaén Paraíso Interior | Андухар | 02.06.2018 | |
м. Київ | ||||||
Х 6.01/-2.1 6.29/+2.1 Х Х Х | ||||||
6.43/+1.9 | МС | 3ф | Rigas Kausi | Рига | 29.05.2018 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.10/+1.4 6.43/+1.9 X X | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 22.05.2018 | ||
м. Київ | МОН | ДШВСМ Горбаченко Ю.С. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.21/-0.5 | КМС | 4ф | Meeting International d'athlétisme de Liège | Найметте-Ксовемонт | 19.07.2017 | |
м. Київ | ||||||
6.12/-1.2 | КМС | 7ф | Меморіал Ван Дамме | Антверпен | 08.07.2017 | |
м. Київ | ||||||
6.38/+0.2 | МС | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборств | Кропивницький | 06.07.2017 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
6.38/+0.2 6.37/+1.4 X/0.0 X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
6.58/+2.5 | МС | 2ф | Pravda-Televízia-Slovnaft Meeting | Шаморін | 17.06.2017 | |
м. Київ | ||||||
X/+2.8 X/+0.7 X/+2.3 X/+1.5 6.58/+2.5 6.45/+1.0 | ||||||
6.29/-1.0 | МС | 2ф | Меморіал Януша Кусочинські | Щецин | 10.06.2017 | |
м. Київ | ||||||
X/0.0 X/+1.1 X/+1.5 X/+0.6 6.08/+2.1 6.29/-1.0 | ||||||
6.55/+1.9 | МС | 176/59 | 2ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 06.06.2017 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
6.36/0.0 6.55/+1.9 X/+0.7 X/-0.2 | ||||||
6.31/+0.1 | МС | 2ф | Internationales Golden Roof Challenge | Інсбрук | 02.06.2017 | |
м. Київ | ||||||
6.13/-0.5 | КМС | 5ф | Кубок Риги | Огре | 25.05.2017 | |
м. Київ | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | ||
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
6.08 | КМС | 5ф | Легкоатлетична зустріч Валь-д'Уаз | Обонн | 09.02.2016 | |
м. Київ | ||||||
6.04 | КМС | 6ф | Легкоатлетична зустріч еліти | Мондевіль | 06.02.2016 | |
м. Київ | ||||||
X 6.04 X 5.78 5.91 - | ||||||
6.22 | КМС | 2ф | Ігри Ювяскюля у приміщенні | Ювяскюля | 02.02.2016 | |
м. Київ | ||||||
X 6.22 X X X 6.02 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.23/+0.3 | КМС | 8ф | Меморіал Істван Гюлай | Секешфегервар | 18.07.2016 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.23/+0.3 X 6.19/0.0 6.18/+0.4 | ||||||
6.37/-0.6 | МС | 2ф | Міжнародна зустріч з легкої атлетики | Андухар | 16.07.2016 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.37/-0.6 X X X | ||||||
6.71/0.0 | МСМК | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
6.51/+1.8 X/+0.9 X/-1.0 6.62/0.0 6.71/0.0 6.57/+1.9 | ||||||
6.62/+3.0 | МСМК | 176/60 | 5ф | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 17.06.2016 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
6.25/+1.9 X/+4.5 X/+1.3 6.28/0.0 4.80/+1.1 6.62/+3.0 | ||||||
6.34/+0.3 | МС | 176/60 | 5кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
6.34/+0.3 | ||||||
6.24/+0.2 | КМС | 7ф | Міжнародна легкоатлетична зустріч | Беллінцона | 06.06.2016 | |
м. Київ | ||||||
6.26/+0.9 | МС | 4ф | Кубок Риги | Рига | 31.05.2016 | |
м. Київ | ||||||
6.21/-0.7 6.24/+0.9 6.19/-0.6 6.02/-1.9 6.26/-0.6 6.20/-0.2 | ||||||
6.32/+0.8 | МС | 3ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X/-1.0 6.32/+0.8 6.27/+1.2 6.22/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.41 | МС | 167/59 | 1ф | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X 6.41 X X | ||||||
6.38 | МС | 176/59 | 3ф | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X 6.34 X 6.38 X 6.37 | ||||||
6.23 | МС | 176/59 | 1кв | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
6.23 | ||||||
6.18 | КМС | 1ф | Jyväskylä Indoor Games | Ювяскюля | 07.02.2015 | |
м. Київ | ||||||
X X X 6.11 6.18 X | ||||||
6.28 | МС | 5ф | Русская Зима | Москва | 01.02.2015 | |
м. Київ | ||||||
X X 6.28 5.65 | ||||||
6.20 | МС | 176/59 | 2ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
5.90 6.12 6.20 X X 6.08 | ||||||
6.33 | МС | 2ф | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
X X 6.21 6.33 6.16 4.24 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.42/+0.8 | МС | 1ф | IAAF World Challenge | Рієті | 13.09.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.42/+0.8 X/-0.7 6.08/-0.7 6.21/-0.3 6.22/+0.6 X/-0.2 | ||||||
6.38/-0.6 | МС | 4ф | Palio Città della Quercia | Роверето | 08.09.2015 | |
м. Київ | ||||||
X 6.38/-0.6 X 6.36/0.0 X 6.38/+0.3 | ||||||
6.41/+1.1 | МС | 1ф | Легкоатлетична зустріч Падуя | Падуя | 06.09.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.36/+1.2 X 6.41/+1.1 6.27/+1.1 6.34/+1.4 X | ||||||
6.53/+0.4 | МС | 18кв | Чемпіонат світу | Пекін | 27.08.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.53/+0.4 6.28/-0.1 X/-0.1 | ||||||
6.51/+1.5 | МС | 176/58 | 3ф | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X/0.0 X/0.0 6.51/+1.5 6.51/0.0 6.48/0.0 X/+0.1 | ||||||
6.24/+0.3 | КМС | 176/58 | 4кв | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X/-0.2 6.24/+0.3 X/0.0 | ||||||
6.61/0.0 | МСМК | 1ф | Gala Dei Castelli | Беллінцона | 21.07.2015 | |
м. Київ | ||||||
X X X X X 6.61/0.0 | ||||||
6.56/+1.3 | МС | 4ф | 22nd TMP-Weitsprung-Meeting der Weltklasse | Бад-Лангензальца | 04.07.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.56/+1.3 X/+0.8 6.37/+1.4 6.48/+0.8 6.53/+0.8 6.00/+0.9 | ||||||
6.43/0.0 | МС | 3ф | Meeting Stanislas Pro Athlé Tour de Nancy | Томблейн | 01.07.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.34/-0.1 6.39/0.0 X/0.0 X/0.0 6.43/0.0 X/0.0 | ||||||
6.33/+1.3 | МС | 7ф | Командний Чемпіонат Європи | Чебоксари | 21.06.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.33/+1.3 X/+1.1 X/+1.0 | ||||||
6.81/+1.1 | МСМК | 176/58 | 1ф | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X/+1.3 6.61/0.0 6.75/+1.1 6.75/+1.8 6.81/+1.1 X/0.0 | ||||||
6.47/+0.4 | МС | 2ф | 11th International Golden Roof Challenge | Інсбрук | 30.05.2015 | |
м. Київ | ||||||
6.38/+1.6 | МС | 2ф | Кубок Риги | Рига | 28.05.2015 | |
м. Київ | ||||||
X X X 6.27/+1.0 X 6.38/+1.6 | ||||||
6.32/0.0 | МС | 4ф | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
м. Київ | Д-МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
X/+0.3 6.32/0.0 X/+1.7 — |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.60/0.0 | I | 14ф | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Ч У з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
5.60/0.0 X/+1.8 4.96/-1.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.46/+0.2 | 3ф | Copenhagen Athletic Games | Копенгаген | 01.08.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6.29/-1.7 | МС | 5ф | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
6.29/-1.7 6.22/0.0 5.72/0.0 6.14/+0.6 6.29/0.0 X/0.0 | ||||||
6.13/+1.3 | КМС | 6кв | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
6.13/+1.3 6.11/-1.0 | ||||||
6.61/+1.6 | 2ф | European Athletics U23 Championships | Тампере | 14.07.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6.54/+2.5 Х/+2.7 5.59/-1.5 6.61/+1.6 Х/+0.8 6.25/+0.9 | ||||||
6.17/0.0 | 5кв | European Athletics U23 Championships | Тампере | 13.07.2013 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6.17/+0.0 6.12/0.0 Х/0.0 | ||||||
6.55/+1.1 | МС | 6ф | Командний чемпіонат України | Ялта | 06.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
6.50/+0.7 6.55/+1.1 X/+1.8 X/+2.2 6.53/+0.4 6.40/+1.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.09 | КМС | 10кв | Чемпіонат України Чемпіонат України з б/б Матчева зустріч з б/б команд України,Білорусі, Росії | Суми | 17.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. | ||||
6.09 X 6.05 | ||||||
6.12 | КМС | 7ф | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДШВСМ Голубцов А.В.,Голуб О.О. | ||||
X X 6.12 6.08 X 6.09 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.35/+0.8 | 3ф | Folksam Challenge | Уппсала | 28.07.2012 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6.39/-0.1 | МС | 2ф | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР Голуб О.О. | ||||
X/+1.0 6.39/-0.1 6.32/0.0 6.12/0.0 6.26/0.0 X/+1.0 | ||||||
6.08/+1.0 | 25кв | European Athletics Championships | Гельсінкі | 27.06.2012 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Х/-0.1 5.77/-0.4 6.08/+1.0 | ||||||
6.65/+1.4 | МСМК | 4ф | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,ЦСДЮШОР Голуб О.О. | ||||
6.01/0.0 6.65/+1.4 6.34/+1.7 6.40/+0.8 6.34/+1.9 6.58/+1.9 | ||||||
6.55/+1.7 | МС | 3кв | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Дніпропетровськ,ЦСДЮШОР Голуб О.О. | ||||
5.97/+2.2 6.55/+1.7 | ||||||
6.56/0.0 | МС | 2ф | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ЦСДЮШОР КФВС МОН Голуб О.О. | ||||
6.27/0.0 X/0.0 6.40/0.0 6.44/0.0 6.53/+0.4 6.56/0.0 | ||||||
6.08/+1.2 | КМС | 3кв | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Львiвська | ЛДУФК Голуб О.О. | |||||
6.08/+1.2 — — | ||||||
6.60/+0.9 | МС | 1ф | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Львiвська | ЛДУФК Голуб О.О. | |||||
6.26/+1.3 6.44/+1.2 6.34/+0.8 X/0.0 X/0.0 6.60/+0.9 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.04 | I | Львiвська | 6ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 |
ГУДАК Марія (22.09.1993), ГОНЬКО Юлія (14.01.1992), ГОЛУБ Олександра (13.01.1991), ГРИШУТІНА Крістіна (21.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.59 | I | 14ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Голуб К.В. | ||||
5.59 — — | ||||||
6.01 | КМС | 4ф | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
м. Київ | МОН | ДШВСМ Голубцов А.В. | ||||
5.68 5.84 5.70 6.01 X 5.94 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.10/-0.4 | 4ф | European Athletics Junior Championships | Таллінн | 24.07.2011 | ||
Дніпропетровська | ||||||
6.32/-0.1 | МС | 2ф | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
6.24/+3.1 6.05/+0.3 6.29/+0.4 6.32/-0.1 X/+1.1 6.20/+2.0 | ||||||
6.04/-1.0 | КМС | 2кв | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
X/-0.5 6.04/-1.0 | ||||||
6.39/0.0 | МС | 4ф | Кубок України, І етап. ЧУ з бігу на 10000 м. КУ та ЧУ серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
6.09/+0.3 X/-0.4 5.90/+1.0 X/+0.2 6.39/0.0 — |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.20/0.0 | МС | 3ф | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | ||||
6.20/0.0 5.87/+1.5 6.07/+0.1 5.77/+1.3 X/+0.8 — | ||||||
6.16/+0.1 | КМС | 2кв | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | ||||
5.64/-0.3 X/+2.5 6.16/+0.1 | ||||||
6.10/+1.1 | КМС | 9ф | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О. | ||||
X/0.0 5.95/+0.8 6.10/+1.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.90 | КМС | 2ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
5.84 5.77 5.82 — 5.79 5.90 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.86/+0.2 | I | 1ф | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 26.09.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
5.50/+0.9 5.86/+0.2 5.73/0.0 5.86/+1.7 — 5.70/+0.8 | ||||||
5.72/0.0 | I | 1кв | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
5.72/0.0 | ||||||
5.67/-0.4 | I | 13кв | European Youth Olympic Festival | Тампере | 23.07.2009 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.99/-0.6 | КМС | 6ф | World Youth Championships | Брессаноне | 12.07.2009 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.90/-0.1 | КМС | 11кв | World Youth Championships | Брессаноне | 11.07.2009 | |
Дніпропетровська | ||||||
6.08/0.0 | КМС | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | ||||
5.73/0.0 5.82/0.0 5.86/0.0 6.08/0.0 6.03/-0.5 5.76/0.0 | ||||||
5.60/-1.9 | I | 4кв | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | ||||
5.60/-1.9 — — |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
8.88 | II | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | |||||
8.93 | II | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:47.95 | Дніпропетровська | 2ф5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
ГРИШУТІНА Крістіна (21.03.1992), КОМПАНІЄЦЬ Тетяна (08.08.1992), ЛЕБІДЬ Анастасія (30.10.1993), ЛЕПСЬКА Ульяна (09.10.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.22/0.0 | II | 3з8 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.62/0.0 | 2ф2 | International Youth Athletic Match | Ялта | 16.05.2008 | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
DNF | ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
14.80/+1.8 | I | 1з1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
DNF | з2 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.74/0.0 | I | 2ф | III Спортивні ігри школярів України (юнаки та дівчата 1991 р.н. та мол) | Київ | 06.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
5.36/-0.1 X/0.0 — 5.71/+0.6 X/0.0 5.74/0.0 | ||||||
5.62/-1.1 | I | 1кв | III Спортивні ігри школярів України (юнаки та дівчата 1991 р.н. та мол) | Київ | 06.07.2008 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
4.71/+0.3 5.47/+0.1 5.62/-1.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 162.7 | Дніпропетровська | ф3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 | |
КРАВЧЕНКО Катерина (29.01.1992), ЛЕБІДЬ Анастасія (30.10.1993), ГРИШУТІНА Крістіна (21.03.1992), ЛЕПСЬКА Уляна (09.10.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.99/-0.4 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
15.14/+0.5 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.67/+0.2 | I | 1з1 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. | ||||
DNF | ф | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | Голуб О.О.,Ярликов Д.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |