Прізвище: ШУБІН | Прізвище Англ: SHUBIN |
Ім'я: Денис | Ім'я Англ: Denys |
Дата народження: 05.03.1993 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:02.49 | 4:05.81 | 4:02.49 | 4:04.07 | 4:28.66 | ||
Біг на 3000 м | 8:54.71 | 9:02.72 | 8:54.71 | 9:27.15 | |||
Біг на 2000 м з/п | 5:55.37 | 5:55.37 | 6:35.70 | ||||
Біг на 3000 м з/п | 9:21.53 | 9:21.53 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:10.98 | 2:10.98 | ||||||
Біг на 1500 м | 3:58.56 | 3:58.56 | 3:59.08 | 4:05.19 | 4:07.05 | 4:19.39 | 4:30.79 | |
Біг на 3000 м | 8:52.26 | 8:52.26 | 9:45.88 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:11.92 | 2:11.92 | ||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:01.98 | 6:01.98 | 6:11.34 | 6:30.79 | ||||
Біг на 3000 м з/п | 9:14.78 | 9:24.64 | 9:14.78 | |||||
Біг на 10 км | 34:51 | 34:51 | ||||||
Крос 2 км | 6:11 | 6:11 | 6:18 | |||||
Крос 3 км | 10:05 | 10:17 | 10:39 | 10:38 | 10:05 | |||
Крос 4 км | 13:37 | 13:37 | ||||||
Крос 6 км | 20:46 | 20:46 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | ||
Дніпропетровська | Д | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:05.81 | I | 6ф2 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Дніпропетровська | Д | ДВУФК Бр. Охріменко |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | ||
Дніпропетровська | Д | ДВУФК Охрименко О.В.,Охрименко В.М.,Колесніков І.А. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
DNF | Чемпіонат України з напівмарафону | Дніпропетровськ | 09.05.2013 | |||
Дніпропетровська | Д | КДЮСШ Охрименко О.В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
13:37 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Колесніков І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф7 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко В.М.,Охрименко О.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:03.47 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
4:02.49 | I | 9ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко В.М.,Охрименко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:02.72 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко,Колєсніков І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.2h | II | 6з3 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | ||
Дніпропетровська | С | Дніпропетровськ,КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В.,Колесніков І.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:01.13 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Колесніков І.А. | ||||
4:09.23 | II | 2ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
4:01.61 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
3:58.56 | I | 3ф2 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко А.В.,Колесніков І.А. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:52.26 | I | 11ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко О.В.,Колесніков І.А. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:24.64 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
DNF | ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Охрименко А.В.,Колесніков І.А. | ||||
Крос 6 км | ||||||
20:46 | 10ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко,Колесніков І.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:04.07 | I | 5ф2 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:54.71 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:21.53 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Колєсніков І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:05.52 | I | 7ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | |
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
3:59.08 | I | 7ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | ||
Дніпропетровська | С | МК ДЮСШ 1 Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:35.63 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | ||
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко,Колесніков І.А. | ||||
9:14.78 | КМС | 10ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді та юніорів з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 27.08.2011 | |||
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко | ||||
Крос 6 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Колесніков І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:15.9h | II | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ,СДЮШОР №3 Днп | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
5:55.37 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:05.19 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
4:10.25 | II | 10з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко В.М. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:01.98 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Колєсніков І. | ||||
6:24.35 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 | |
Дніпропетровська | С | Охрименко В.М. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 | ||
Дніпропетровська | С | ДВУФК Бр. Охріменко | ||||
Біг на 10 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 28.08.2010 | |||
Дніпропетровська | Бр. Охріменко | |||||
Крос 3 км | ||||||
10:17 | 7ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:11.92 | Дніпропетровська | 8ф6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
КВОТЧЕНКО Семен (02.03.1993), НАЗИМА Євген (23.06.1993), МІРОШНИЧЕНКО Ігор (20.07.1993), ШУБІН Денис (05.03.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:27.15 | II | 16ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2009 | |
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В.,Колесніков І.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:07.05 | II | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Колєсніков І.,Бр. Охріменко | ||||
4:09.26 | II | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:11.34 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 | |
Дніпропетровська | С | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Колєсніков І.,Бр. Охріменко | ||||
6:11.76 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 | |
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В.,Охрименко В.М. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Бр. Охріменко | ||||
Біг на 10 км | ||||||
34:51 | 4 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 29.08.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В. | ||||
Біг на 20 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км | Дніпропетровськ | 26.04.2009 | |||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:11 | 18ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко В.М.,Охрименко О.В.,Колесніков І.А. | ||||
Крос 3 км | ||||||
10:39 | 23ф1 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Цюрупинськ | 26.03.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Дніпропетровськ,ДВУФК Охрименко В.,Охрименко О.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNF | Дніпропетровська | ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 | |
МАРДАРОВСЬКИЙ Тарас (21.03.1992), АБРАМЕНКО Олександр (10.06.1992), ШУБІН Денис (05.03.1993), КОРОЛЬ Олександр (31.07.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:28.66 | III | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Дніпропетровська | Дніпропетровськ | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:35.70 | 14ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | ||
Дніпропетровська | Дніпропетровськ |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:10.98 | III | 13з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 16.06.2008 | |
Дніпропетровська | С | Шостак О.І.,Гацелюк В | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:24.12 | II | 9ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ №8 Кр.Ріг Колєсніков Р,Охрименко В.М. | ||||
4:19.39 | II | 20ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 15.06.2008 | |
Дніпропетровська | С | Шостак О.І.,Гацелюк В | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:30.79 | II | 4ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ №8 Кр.Ріг Колєсніков Р,Охрименко В.М. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:18 | 34ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Кіровоград | 25.10.2008 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В. | ||||
Крос 3 км | ||||||
10:38 | 25ф1 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Цюрупинськ | 15.03.2008 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко О.В.,Колесніков І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:30.79 | III | 14ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Дніпропетровська | С | Колесніков І.В.,Бр. Охріменко | ||||
DNS | ф1 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | ||
Дніпропетровська | С | Колесніков І.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:45.88 | 15ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | ||
Дніпропетровська | С | Колесніков І.В.,Бр. Охріменко | ||||
Крос 3 км | ||||||
10:05 | 47ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Біла Церква | 27.10.2007 | ||
Дніпропетровська | С | Охрименко А.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |