Прізвище: ГРЕЗІН | Прізвище Англ: HREZIN |
Ім'я: Богдан | Ім'я Англ: Bohdan |
Дата народження: 30.12.1992 | Стать: Ч |
ТФЛА: Донецька | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.22 | 24.28 | 24.22 | 25.90 | |
Біг на 300 м | 37.81 | 37.81 | |||
Біг на 400 м | 52.21 | 52.60 | 52.21 | 52.93 | 54.84 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2014 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.04/+0.2 | 23.04/+0.2 | 23.70/+1.3 | 23.61/0.0 | 24.39/0.0 | 25.59/-1.6 |
Біг на 400 м | 50.65 | 50.65 | 51.32 | 51.00 | 52.56 | 54.23 |
Біг на 800 м | 2:06.67 | 2:06.67 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 43.96 | 43.96 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:23.81 | 3:24.99 | 3:23.81 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.25 | 2:01.25 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.60 | II | 3з8 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Донецька | У | СДЮШОР "Політехнік" Днц Серорез Т.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.04/+0.2 | I | 2з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Донецька | Д | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.65 | I | 4з10 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Донецька | Д | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з8 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | ||
Донецька | У | Серорез Т.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.28 | II | 3з8 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
24.48 | II | 1ф6 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 02.12.2009 | |
Дніпропетровська | Серорез Т.Б. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.21 | II | 3з1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 05.02.2010 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
53.21 | II | 1ф5 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 01.12.2009 | |
Дніпропетровська | Серорез Т.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.70/+1.3 | II | 3з10 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.32 | II | 5з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
51.40 | II | 7з8 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.22 | I | 5з6 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Донецька | Д | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
37.81 | 1ф2 | ХХ легкоатлетичний турнір на призи братів Василя та Сергія Бубки | Донецьк | 14.02.2009 | ||
Донецька | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.93 | II | 3з4 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Донецька | Д | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.12/0.0 | III | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Серорез Т.Б. | ||||
23.61/0.0 | II | 5з5 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
23.72/0.0 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Сероріз Т.Б. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.67 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Серорез Т.Б. | ||||
51.84 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Серорез Т.Б. | ||||
51.56 | II | 4з3 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
51.19 | II | 6ф5 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
51.34 | II | 7з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Сероріз Т.Б. | ||||
51.00 | II | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Політехнік" Донецька Сероріз Т.Б. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | ||
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 29.08.2009 | |||
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:24.99 | II | Донецька | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 |
ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992), КРИВОШАНОВ Олексій (30.03.1991), СІЛЬЧЕНКО Андрій (30.12.1990), СУМІН Антон (06.05.1991) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.77 | I юн | Донецька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
СКОРИХ Тимур (14.05.1992), ШВИДКИЙ Вячеслав (15.10.1994), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992) | ||||||
2:01.25 | III | Донецька | 3ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 |
КОЛГАНОВ Марк (03.01.1992), БЛАГУН Сергій (22.04.1992), ЯЦЕНКО Дмитро (03.01.1992), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.90 | III | 3з12 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Донецька | Донецьк Сероріз Т.Б. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.84 | III | 2з15 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Донецька | Донецьк Сероріз Т.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.39/0.0 | III | 5з8 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
24.59/0.0 | III | 3з2 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.56 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Серорез Т.Б. | ||||
53.50 | II | 2ф7 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Донецька | У | Серорез Т.Б. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:06.67 | II | 9з3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Донецька | Сероріз Т.Б. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.96 | II | Донецька | 1ф3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
РОМАНОВ Андрій (23.06.1991), СУМІН Антон (06.05.1991), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992), ЛЕБЕДЄВ Ернест (18.04.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.81 | II | Донецька | 1ф3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ТЕРЕТА Іван (15.03.1991), КРИВОШАНОВ Олексій (30.03.1991), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992), ЛЕБЕДЄВ Ернест (18.04.1991) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.14 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 | |
БЛАГУН Сергій (22.04.1992), КРИВОШАНОВ Олексій (30.03.1991), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992), ТЕРЕТА Іван (15.03.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.59/-1.6 | I юн | 4з6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Сероріз Т.Б. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.23 | III | 5з3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Донецька | У | КДЮСШ "Політехник" Днц Сероріз Т.Б. | ||||
54.54 | III | 6з6 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Донецька | У | Сероріз Т.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |