Прізвище: ЧОРНИЙ | Прізвище Англ: CHORNYY |
Ім'я: Юрій | Ім'я Англ: Yuriy |
Дата народження: 25.02.1992 | Стать: Ч |
ТФЛА: Житомирська | |
Тренери: Денисов М. І., Євсеєва І. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.23 | 7.23 | 7.39 | 7.48 | 7.37 | 7.41 | 7.46 | |||
Біг на 200 м | 22.74 | 23.53 | 22.74 | 23.19 | 23.58 | 23.47 | 23.57 | 24.57 | ||
Біг на 400 м | 50.50 | 52.76 | 51.08 | 50.50 | 50.56 | 53.01 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:39.28 | 1:39.28 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:33.62 | 3:33.62 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.42/-0.8 | 11.43/-0.1 | 11.42/-0.8 | 11.52/0.0 | 11.53/+1.4 | 12.14/+1.6 | |||||
Біг на 200 м | 22.60/+0.7 | 22.60/+0.7 | 23.08/-0.1 | 22.65/-0.6 | 22.83/-1.5 | 22.99/+1.8 | 22.73/0.0 | 23.07/-0.1 | |||
Біг на 400 м | 50.06 | 50.80 | 50.06 | ||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 42.39 | 42.50 | 43.96 | 42.39 | 43.10 | 43.47 | 44.01 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:21.14 | 3:21.14 | 3:23.86 | ||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:03.55 | 2:07.08 | 2:03.55 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.53 | I | 2ф14 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.76 | II | 2з8 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Житомирська | Бр. Денисова |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.80 | II | 183/78 | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.50 | I | Житомирська | 6ф2 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ПЕРЕВОЗНИК Віктор (17.10.1999), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.14 | I | Житомирська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ШУЛЬГА В'ячеслав (24.05.1998), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.96 | II | Житомирська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ПЕРЕВОЗНИК Віктор (17.10.1999), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ШУЛЬГА В'ячеслав (24.05.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.86 | I | Житомирська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ШУЛЬГА В'ячеслав (24.05.1998), КОСТІЧЕВ Максим (29.08.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.08 | I | 185/74 | 2ф5 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
DQ 163.3 | з13 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | ||
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNS | ф8 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | ||
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Житомирська | ф1 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 21.02.2015 | |
КОСТІЧЕВ Максим (29.08.1991), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), КОС Андрій (01.06.1995), ЯРКО Роман (06.11.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.60/+0.7 | I | 185/74 | 2з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
22.86/-0.3 | I | 3ф3 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.39 | I | Житомирська | 5ф2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ШЕЛЕСЬКО Ростислав (26.06.1997), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), КОСТІЧЕВ Максим (29.08.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.23 | II | 4з2 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф12 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.53 | КМС | 2з12 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
50.50 | КМС | 1ф8 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.08/-0.1 | II | 4з6 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.06 | I | 5з4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.74 | КМС | 1ф8 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.56 | I | 5з1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Житомирська | МОН | СДЮШОР Бр. Денисова |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.39 | III | 6з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.19 | I | 2в5 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 19.02.2012 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Денисов М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.10/-1.0 | II | 3з3 | Командний чемпіонат України | Харків | 19.07.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
22.65/-0.6 | I | 4ф5 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Житомирська | СДЮШОР Денисов М.І. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Житомирська | ф1 | Командний чемпіонат України | Харків | 18.07.2012 | |
ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ЧЕРНЯЄВ Ілля (30.07.1995), КОСТІЧЕВ Максим (29.08.1991) | ||||||
DQ 170,7 | Житомирська | ф2 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 | |
ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), КОСТІЧЕВ Максим (29.08.1991), ЛИСЕНКО Артур (02.07.1991), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.48 | III | 6з2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.58 | I | 3в6 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 18.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І. | ||||
24.05 | I | 5з10 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.01 | II | 6з4 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:33.62 | Житомирська | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ПОДОРОЖНИЙ Василь (13.01.1993), ОГОРОДНИК Володимир (08.04.1997), ЗАБЕЛА Віктор (13.09.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.43/-0.1 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.08/-0.5 | II | 4з1 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | |
Житомирська | Д | СДЮШОР Денисов М.І. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
22.83/-1.5 | I | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 162.7 | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 05.08.2011 | |
КОВНАЦЬКИЙ Володимир (08.12.1991), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ЛИСЕНКО Артур (02.07.1991), ЗАБЕЛА Віктор (13.09.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.37 | III | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 05.02.2010 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.47 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.42/-0.8 | II | 5ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
11.44/+1.1 | II | 6з9 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
DQ 162.7 | з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | ||
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.66/0.0 | II | 4ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
23.06/0.0 | II | 5з10 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. | ||||
22.99/+1.8 | II | 2з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43:03.00 | Житомирська | 7ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
ГАВРИЛЮК Олександр (05.01.1988), ГРИБУК Василь (09.01.1990), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) | ||||||
43.10 | I | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
СЛЮСАРЕНКО Максим (23.03.1989), ГРИБУК Василь (09.01.1990), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), КОЗІЙ Василь (08.01.1989) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.41 | III | 4з6 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.57 | I | 2з7 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.78/+1.7 | III | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
11.53/0.0 | II | 3з6 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
11.60/-1.2 | II | 13пф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
11.52/0.0 | 12з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | ||
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.86/+1.2 | III | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Житомирська | Д | ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
22.73/0.0 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
22.81/0.0 | I | 2з7 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
23.14/0.0 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
22.91/0.0 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.47 | II | Житомирська | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 |
ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991), ГРИБУК Василь (09.01.1990), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), БАБКІН Віталій (22.08.1990) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.08 | II юн | Житомирська | 14ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 |
ВАСЬКЕВИЧ Артур (16.03.1993), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), БРУШУК Олег (26.04.1993), ХІМИЧ Василь (30.12.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.50 | III | 8пф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Житомирська | Житомир,ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Евсеєва І.М. | |||||
7.46 | III | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 05.02.2008 | |
Житомирська | Житомир,ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Евсеєва І.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.57 | II | 2з13 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Житомирська | Житомир,ОСДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Евсеєва І.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:39.28 | Житомирська | 13ф5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), ЄВТУХ Ігор (12.09.1991), ГЕДЗЮК Дмитро (26.05.1991), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.65/-0.1 | III | 2з2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
11.53/+1.4 | II | 3з2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
Житомирська | Денисов М.І. | |||||
DNF | з4 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | ||
Житомирська | Д | Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.49/-0.4 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Житомирська | Д | ЖСДЮШОР Денисов М.І. | ||||
23.07/-0.1 | II | 2з3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Житомирська | Денисов М.І. | |||||
23.36/-1.3 | II | 8ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Житомирська | Денисов М.І. | |||||
DNS | з9 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | ||
Житомирська | Д | Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.01 | II | Житомирська | 3ф2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), КОВНАЦЬКИЙ Володимир (08.12.1991), ЛИСЕНКО Артур (02.07.1991), ШПИТА Сергій (01.04.1992) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.55 | III | Житомирська | 4ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 |
ЛИСЕНКО Артур (02.07.1991), ЧОРНИЙ Юрій (25.02.1992), БІЛОРУС Олексій (11.09.1992), ОСТРОГЛЯД Андрій (26.10.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.14/+1.6 | I юн | 7з3 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Житомирська | Д | Денисов М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |