КЛИМЕНКО Ярослав
Прізвище: КЛИМЕНКОПрізвище Англ: KLYMENKO
Ім'я: ЯрославІм'я Англ: Yaroslav
Дата народження: 14.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.80 III 171/66 4сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
Біг на 1000 м
3:05.27 171/66 3сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.23 3з2 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
9.49 8ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
9.35 III 171/66 4сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
Стрибки у висоту
1.65 III Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
150/O 155/O 160/O 165/XO 170/XXX
1.62 I юн 171/66 7сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
156/XO 159/O 162/O 165/XXX
Стрибки з жердиною
3.00 II юн Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
260/XXO 280/XXO 300/O 320/XXX
3.20 I юн 171/66 4сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
240/O 250/— 260/O 270/— 280/O 290/— 300/O 310/XXO 320/XXO 330/XXX
Стрибки у довжину
5.39 I юн 15ф Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
5.17 5.39 —
5.69 I юн 171/66 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
5.64 5.69 5.62
Штовхання ядра 5 кг
11.30 I юн 171/66 4сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
11.30 10.97 11.29
Семиборство 5кг-0.914
3875 171/66 3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.,Дейкун О
7.80 5.69 11.30 1.62 9.35 3.20 3:05.27

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1000 м
3:16.6h 2пбр1 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
Біг на 60 м з/б (0.914)
10.52 II юн 3з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Пінкевич В,Дейкун О
9.81 I юн 5ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Пінкевич В,Дейкун О
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.5h I юн 2пбр2 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
Стрибки у висоту
1.60 I юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Пінкевич В,Дейкун О
150/O 155/O 160/O 165/XXX
1.62 I юн 4пбр Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
144/O 147/XO 150/O 153/O 156/O 159/O 162/XXO 165/XXX
Стрибки з жердиною
2.60 III юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Пінкевич В,Дейкун О
240/XO 260/O 280/XXX
Стрибки у довжину
5.33 I юн 2пбр Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
X 4.87 5.33
Штовхання ядра 4 кг
10.11 II юн 3пбр Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
9.70 9.61 10.11
П’ятиборство Юнаки 16
2521 III 12 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків Одеса 21.12.2017
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
9.5h 5.33 10.11 1.62 3:16.6h

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.02/+1.8 II юн 175/63 5дбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
Біг на 400 м
59.26 I юн 175/63 5дбр2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
Біг на 1500 м
5:36.36 III юн 175/63 10дбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
Біг на 110 м з/б (0.914)
19.26/-0.7 III юн 175/63 5дбр1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
Стрибки у висоту
1.60 I юн 175/63 11дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
151/O 154/O 157/O 160/XXO 163/XXX
Стрибки з жердиною
2.90 II юн 175/63 8дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
260/XXO 270/O 280/XO 290/XO 300/XXX
Стрибки у довжину
5.19/0.0 II юн 175/63 12дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
5.19/0.0 5.15/0.0 5.05/+2.1
Метання диска 1,5 кг
21.84 175/63 12дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
20.97 X 21.84
Метання списа 700 гр
34.70 II юн 175/63 7дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
X 32.19 34.70
Штовхання ядра 5 кг
9.89 II юн 175/63 11дбр Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
9.86 9.89 9.63
Десятиборство 5кг-0.914-1.5кг-700гр
4050 III 175/63 12 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В.Ю.
13.02/+1.8 5.19/0.0 9.89 1.60 59.26 19.26/-0.7 21.84 2.90 34.70 5:36.36

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1000 м
3:35.2h 12пбр1 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
Біг на 60 м з/б (0.914)
DNS з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Дейкун О,Пінкевич В
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.3h II юн 2пбр1 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
Стрибки у висоту
1.59 I юн 7пбр Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
135/O 138/— 141/O 144/O 147/O 150/O 153/XXO 156/O 159/XXO 162/XXX
Стрибки з жердиною
2.80 III юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Дейкун О,Пінкевич В
220/O 240/O 260/O 280/XXO 300/XXX
Стрибки у довжину
4.72 III юн 20ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Дейкун О,Пінкевич В
4.72 4.44 4.37
4.67 III юн 12пбр Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
X X 4.67
Штовхання ядра 4 кг
9.40 III юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Дейкун О,Пінкевич В
X 9.40 9.24 8.72 6.86 X
8.94 III юн 11пбр Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
8.71 8.94 8.76
П’ятиборство Юнаки 16
2005 I юн 23 Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства Одеса 20.12.2016
 Харкiвська ХДУФК №1     Переясловець Л.І.,Дейкун О
10.3h 4.67 8.94 1.59 3:35.2h

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.17/-0.9 II юн 175/60 3вбр3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
13.15/-0.5 II юн 3вбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
Біг на 400 м
1:00.75 II юн 175/60 1вбр1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
1:00.88 II юн 4вбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
Біг на 1000 м
3:31.42 III юн 175/60 13вбр1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
3:16.21 II юн 2вбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
Біг на 110 м з/б (0.840)
18.44/-0.1 III юн 175/60 3вбр2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
18.38/+0.8 III юн 6вбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
Стрибки у висоту
1.56 I юн 175/60 10вбр Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
141/O 144/— 147/O 150/— 153/O 156/XO 159/XXX
1.59 I юн 6вбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
135/O 138/— 141/— 144/O 147/O 150/O 153/O 156/O 159/XXO 162/XXX
Стрибки з жердиною
NM 175/60 ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
Стрибки у довжину
4.93/0.0 II юн 175/60 12вбр Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
4.93/0.0 4.65/+2.1 4.85/+1.2
5.00/0.0 II юн 7вбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
4.67/+1.0 5.00/0.0 4.90/-1.1
Метання списа 600 гр
34.86 II юн 175/60 2вбр Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
31.37 30.45 34.86
33.55 II юн 7вбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
32.44 33.55 X
Штовхання ядра 4 кг
9.07 III юн 175/60 11вбр Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
9.07 6.64 8.83
10.04 II юн 8вбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
10.04 9.93 X
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр
3301 III 175/60 7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переясловець Л.І.,Пінкевич В
13.17/-0.9 4.93/0.0 9.07 1:00.75 18.44/-0.1 1.56 34.86 3:31.42
3505 III 5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівська     Дейкун О
13.15/-0.5 5.00/0.0 10.04 1:00.88 18.38/+0.8 1.59 33.55 3:16.21

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.69 II юн 5з8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Л.І.,Корсун О
Стрибки у довжину
4.04 III юн 20ф Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні Суми 01.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Л.І.,Корсун О
3.97 4.04 3.83
Штовхання ядра 4 кг
DNS ф Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні Суми 01.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Л.І.,Корсун О

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)