Прізвище: ГРЕЧКОВСЬКИЙ | Прізвище Англ: HRECHKOVSKYY |
Ім'я: Андрій | Ім'я Англ: Andriy |
Дата народження: 30.08.1993 | Стать: Ч |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: КОШВСМ | |
Тренери: Соломін А. В., Кузьмук Р. М., Кірілов С. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2011 | 2010 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 5000 м | 20:10.92 | 20:19.02 | 20:25.86 | 20:10.92 | 21:55.64 | 21:51.95 | 26:59.29 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Крос 6 км | 23:13 | 23:13 | |||||||||||
Спортивна ходьба 10 км | 41:50 | 42:10 | 41:50 | 44:49 | 45:18 | ||||||||
Спортивна ходьба 10.5 км | 44:32 | 44:32 | |||||||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:22:55 | 1:26:17 | 1:25:10 | 1:22:55 | 1:25:02 | 1:23:44 | 1:26:55 | 1:34:49 | |||||
Спортивна ходьба 35 км | 2:37:17 | 2:37:17 | |||||||||||
Спортивна ходьба 50 км | 3:49:06 | 4:00:56 | 3:59:32 | 3:58:35 | 3:53:04 | 3:53:53 | 3:49:06 | 3:58:26 | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | 1:01:17.37 | 40:58.30 | 40:55.05 | 43:01.58 | 47:20.46 | 47:49.84 | 1:01:17.37 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
DQ 230.7a | 175/58 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М.,Кірілов С.О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | 175/59 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2019 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О,Кузьмук Р.М. | ||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
DQ 230.7a | 174/59 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О,Кузьмук Р.М. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:00:56 | МС | 174/58 | чол-4 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О,Кузьмук Р.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:19.02 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О | ||||
DNS | ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | ||
Київська | КОШВСМ Соломін А.В. | |||||
20:17.0h | КМС | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | 175/60 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2018 | ||
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О | ||||
1:26:17 | МС | 174/57 | чол-9 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 10.03.2018 |
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:59:32 | МСМК | 28 | Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби | Тайцан | 05.05.2018 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:25.86 | КМС | 2ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:40:15 | I | 19 | Всесвітня Літня Універсіада | Тайбей | 26.08.2017 | |
Київська | ||||||
1:26:27 | МС | чол-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Суми | 17.06.2017 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Кирилов С. | ||||
1:25:10 | МС | 174/57 | чол-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 11.03.2017 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Кирилов С. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:01:14 | МС | чол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 15.10.2017 | |
Київська | ЗСУ | КОШВСМ Соломін А.В.,Кірілов С.О | ||||
3:58:35 | МСМК | 12 | Кубок Європи зі спортивної ходьби | Подебради | 21.05.2017 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
20:10.92 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В. | ||||
DNS | ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | ||
Київська | КОШВСМ Бр. шевченко,Карилов С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
43:09 | КМС | 16 | Навколо озера Тай | Сучжоу | 28.09.2016 | |
Київська | ||||||
43:27 | КМС | 26 | Навколо озера Тай | Сучжоу | 26.09.2016 | |
Київська | ||||||
42:10 | КМС | 3 | Всеукраїнськи змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка" | Луцьк | 26.06.2016 | |
Київська | ШВСМ Соломін А.В. | |||||
Спортивна ходьба 10.5 км | ||||||
44:32 | 17 | Навколо озера Тай | Сучжоу | 27.09.2016 | ||
Київська | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:36:21 | I | 39 | Навколо озера Тай | Сучжоу | 25.09.2016 | |
Київська | ||||||
1:23:57 | МС | 3 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді | Суми | 11.06.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Кирилов С. | ||||
1:22:55 | МСМК | 14 | Змагання міжнародної серії ІААФ | Дудінце | 19.03.2016 | |
Київська | ||||||
1:24:15 | МС | чол-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 05.03.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Кірілов С,Соломін А.,Лисенко М.П. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:53:04 | МСМК | чол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна хоьба на 50 км). XX Міжнародні змагання "Кубок Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківськ | 16.10.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Кирилов С. | ||||
DQ 230.7a | Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби | Рим | 08.05.2016 | |||
Київська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
40:58.30 | МС | 1ф1 | Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби | Мукачево | 29.10.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Кирилов С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DQ | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 10.07.2015 | |||
Київська | ||||||
1:25:10 | МС | 174/53 | чол-4 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Олександрія | 13.06.2015 |
Київська | К | КОЦОП Шевченко О.М.,Шевченко І.,Кірілов С | ||||
1:25:02 | МС | 4 | Кубок Республіки Білорусь зі спортивної ходьби | Брест | 11.04.2015 | |
Київська | С | Шевченко О.М. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:53:53 | МСМК | чол-1 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба 50 км). Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківськ | 18.10.2015 | |
Київська | К | КОШВСМ Кирилов С.,Шевченко О.М. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
40:55.05 | МС | 1ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Львiвська | Д | ЛДУФК Шевченко О.М.,Кирилов С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:23:44 | МС | 5 | Міжнародні змагання зі с/х присвячені пам'яті П.І. Починчука | Гродно | 04.10.2014 | |
Київська | Шевченко АН | |||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
2:37:17 | чол-5 мол-1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | ||
Київська | С | ЦОП Шевченко О.М.,Кирилов С.О. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:49:06 | МСМК | 174/54 | чол-2 мол-1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді зі спортивної ходьби на 50 км | Івано-Франківська | 19.10.2014 |
Київська | С | ЦОП Шевченко О.М.,Кирилов С.О. | ||||
3:51:48 | МСМК | 18 | WCp | Taicang | 03.05.2014 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:28:12 | МС | чол-6 мол-3 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км | Суми | 15.06.2013 | |
Київська | С | Кирилов С.О.,Шевченко О.М. | ||||
1:26:55 | МС | чол-6 мол-3 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Євпаторія | 02.03.2013 | |
Київська | С | Херсонська,ЦОП Шевченко О,Кирилов С. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
3:58:26 | МСМК | чол-2 мол-1 | Чемпіонат України серед дорослих та молодв зі спортивної ходьби 50 км, Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР. ХVІІ Міжнародні змагання зі спортивної Кубок "Вечірній Ів-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2013 | |
Київська | С | Херсонська Шевченко О,Шевченко О.М.,Кирилов С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:37.7h | I | 2ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 24.12.2011 | |
Херсонська | С | Кірілов С.О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
41:50 | КМС | 1 | Чемпіонат Україїни серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі споривної ходьби. Міжнародні змагання кубок "Вечірній Івано-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2012 | |
Київська | Шевченко О,Шевченко І.,Міщенко Г. | |||||
43:36 | 19 | IAAF World Race Walking Cup | Саранськ | 12.05.2012 | ||
Херсонська | ||||||
43:59 | 4 | National Race Walking Cup | Несвіж | 07.04.2012 | ||
Херсонська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
43:01.58 | 13ф1 | World U20 Championships | Барселона | 13.07.2012 | ||
Херсонська | ||||||
43:07.86 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Херсонська | К | ВУФК Херсон Кирилов С.О. | ||||
44:19.5h | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Херсонська | К | ХДУФК Скадовськ Кирилов С.О.,Шевченко О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:55.64 | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | ||
Херсонська | СОК ДЮСШ Кірілов С.О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
23:13 | 26ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Херсонська | Кірілов С.О | |||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
44:49 | КМС | 5 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР, ХV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок "Вечірній Івано-Франківськ",чемпіонат Івано-Франківської області зі спортивної ходьби | Івано-Франківська | 08.10.2011 | |
Херсонська | МОН | РК ДЮСШ Скадовська Кірілов С.О | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:34:49 | КМС | чол-16 мол-9 | Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молоді на 20 км зі спортивної ходьби | м.Суми | 18.06.2011 | |
Херсонська | К | СОК ДЮСШ Кірілов С.О | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
DQ 230.6 | ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 25.02.2011 | ||
Херсонська | К | СОК ДЮСШ Кірілов С.О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:51.95 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Херсонська | СОК ДЮСШ Кірілов С.О | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
47:11.0h | 2ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, кавалера Олімпійського ордена, Почесного громадянина м.Суми Володимира Голубничого | Суми | 26.12.2009 | ||
Херсонська | Кірілов С.О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
45:18 | I | 3 | Чемпіонат України. Всеукраїнська серія змагань зі спортивної ходьби, І етап | Євпаторія | 13.03.2010 | |
Херсонська | Кірілов С.О | |||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
47:20.46 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Херсонська | СОК ДЮСШ Кірілов С.О | |||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | ||
Херсонська | МОН | Кірілов С.О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 | ||
Херсонська | МОН | СОК ДЮСШ Кірілов С.О | ||||
49:01.41 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Херсонська | МОН | Кирилов С.О. | ||||
47:49.84 | I | 6ф | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Херсонська | МОН | Кірілов С.О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:59.29 | III | 8ф1 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Херсонська | МОН | Кирилов С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
1:01:17.37 | II юн | 10ф1 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 22.09.2006 | |
Херсонська | Кирилов С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |