СІНЯНСЬКА Анна
Прізвище: СІНЯНСЬКАПрізвище Англ: SINYANSKA
Ім'я: АннаІм'я Англ: Anna
Дата народження: 13.05.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2020 2018 2016
Біг на 60 м9.159.15
Біг на 200 м30.7330.73
Біг на 800 м2:52.373:04.852:52.37
Біг на 1500 м5:42.216:04.975:42.216:06.50

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2017 2016
Крос 0,5 км2.072.07
Крос 1 км3.353.35

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
3:04.85 I юн 171/58 8ф3 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
DNS ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
Біг на 1500 м
6:04.97 I юн 171/58 9ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
DNS ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.15 I юн 4з5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
Біг на 200 м
30.73 I юн 4ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
Біг на 400 м
DNS ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
Біг на 800 м
2:52.58 III 165/48 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
2:52.37 III Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
Біг на 1500 м
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
DNF 165/48 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
5:42.21 III 6ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Великописарівка     Рибалка Г
Біг на 800 м
DNS ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська МОН Великописарівка     Рибалка Г

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Великописарівка     
1:40.7h 5ф3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
Біг на 800 м
DNS ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 20.04.2017
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
Крос 1 км
3.35 III 165/47 36ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
6:06.50 II юн 4ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2016
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівського     Рибалко Григорій

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 0,5 км
2.07 II юн Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам`яті ОЧ Володимира Куца с. Олексине 15.04.2016
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)