ГОНЧАРЕНКО Діана
Прізвище: ГОНЧАРЕНКОПрізвище Англ: HONCHARENKO
Ім'я: ДіанаІм'я Англ: Diana
Дата народження: 20.09.2004 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ м.Суми
Тренери: Білодід О. Ф., Корж С. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DNS з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
26.13 2ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
25.83 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
25.42 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
25.72 1ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
25.99 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
26.53 1ф5 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
26.10 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
26.27 1з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
59.76 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
59.03 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
1:04.69 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
58.54 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
1:00.13 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
58.95 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1:00.29 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
59.30 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
1:00.46 2ф5 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
59.46 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
1:00.64 1з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 200 м
26.13 I 160/46 2ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН      Білодід О.Ф.,Корж С.О.
25.83 I 160/46 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
25.42 КМС 160/46 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
25.72 I 1ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
25.99 I 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
26.53 I 1ф5 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
26.10 I 158/48 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
26.27 I 158/48 1з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 400 м
59.76 I 160/46 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН      Білодід О.Ф.,Корж С.О.
59.03 I 160/46 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:04.69 III 160/46 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.54 I 160/47 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.13 I 160/47 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.95 I 160/47 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.29 II 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
59.30 I 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.46 II 2ф5 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
59.46 I 158/47 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.64 II 158/47 1з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:43.39  Сумська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), СТАДНІК Катерина (04.03.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:21.51  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ПОЛЕЖАЙ Іванна (26.08.2005), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.34 II 2з4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
8.46 III 4ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 200 м
27.15 II 1ф12 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
27.70 II 153/42 1з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
27.62 III 2ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 400 м
1:02.10 II 2ф6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
1:03.29 III 152/42 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:03.89 III 5ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.37  Сумська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.87/+1.3 I 158/46 1ф9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
26.56/+0.9 II 158/46 1з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
26.41/+0.6 II 158/46 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
DNF 160/48 з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
25.37/0.0 I 156/43 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
26.15/+0.1 I 156/43 1з12 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 400 м
59.47 II 158/46 3ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.60 II 158/46 1з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:01.13 II 158/46 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
57.86 I 156/43 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.23 I 156/43 4пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.10 I 156/43 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.12 I 156/43 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
58.96 II 156/43 1з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
59.92 II 156/43 1ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.41 II юн  Сумська 3ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БОРОВЕНСЬКА Олександра (13.11.2005), ПОЛЕЖАЙ Іванна (26.08.2005), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)
2:22.35 I юн  Сумська 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
СТАДНІК Катерина (04.03.2002), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)
2:20.40 I юн  Сумська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ЯНИШЕВСЬКА Влада (02.11.2003), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.41 II 150/34 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
8.41 II 7ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Білодід О.,Корж С.О.
8.42 II 2з6 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Білодід О.,Корж С.О.
Біг на 200 м
28.02 III 1двбр9 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
27.62 II 1ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
27.41 II 150/34 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
28.08 III 1ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Білодід О.,Корж С.О.
Біг на 400 м
1:03.35 III 1двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:03.78 III 1ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
Двоборство 200м + 400м
1618 6 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:03.35 28.02
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.35  Сумська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
DNS ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
27.39/-1.2 II 152/36 2з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 400 м
1:03.59 III 152/39 5ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
1:03.69 III 151/39 4ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
1:02.89 III 152/36 1з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
1:00.92 II 152/36 1ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 800 м
DNS з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.83 II юн  Сумська 6ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004)
DQ 170.7  Сумська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004)
2:27.38 II юн  Сумська 2ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
СТАВИЦЬКА Анна (03.01.2003), НОВИКОВА Катерина (08.02.2003), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004)
2:22.94 II юн  Сумська 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.13 I юн 3з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.
Стрибки у довжину
4.39 I юн 20ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ     Корж С.О.,Марченко В.
4.35 4.30 4.39
DNS ф XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 07.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО ОДЮСШ     Корж С.О.
4.42 I юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.
4.32 X X 4.42 X 4.22
Потрійний стрибок
9.77 I юн 10ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ     Корж С.О.,Марченко В.
9.77 9.57 9.26
9.52 II юн XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 08.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО ОДЮСШ     Корж С.О.
9.39 9.52 9.25 X 9.20 —
9.85 I юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 14.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.
9.55 X 9.78 9.85 9.44 X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.40/0.0 I юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
4.40/0.0 X/0.0 4.18/0.0 4.24/0.0 4.30/0.0 4.21/0.0
Потрійний стрибок
9.32/0.0 II юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
9.32/0.0 X/0.0 8.60/0.0 9.25/0.0 9.15/0.0 9.15/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.37 I юн 6з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
9.62 II юн 5з5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2016
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Якерсон Л
Біг на 200 м
32.03 I юн 3ф3 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
32.74 II юн 6ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2016
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Якерсон Л
Стрибки у довжину
3.58 III юн 20ф Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
X 3.58 3.56
3.81 II юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2016
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Якерсон Л
3.78 3.79 3.68 3.79 3.81 X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)