ВОБЛИЙ Глеб
Прізвище: ВОБЛИЙПрізвище Англ: VOBLYY
Ім'я: ГлебІм'я Англ: Hleb
Дата народження: 06.07.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.45 II 4з7 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 400 м
52.12 II 176/75 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
51.76 I 1ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:07.08 II 176/72 11ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
2:13.9h III 10ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
53.55 II 176/66 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
53.98 II 176/66 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
DNF 176/64 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.64  Сумська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.74 II 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
52.73 II 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
52.25 II 176/72 6ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:07.25 II 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNF 176/72 ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 4х400 м
3:29.01 II  Сумська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), НІКІТЕНКО Владислав (31.01.2001), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001)
Естафетний біг 4х800 м
8:44.88  Сумська 5ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001), ШИРШОВ Євген (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
55.78 III 2ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська МОН Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.
Біг на 800 м
2:10.61 III 3ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська МОН Ромни,ДЮСШ м.Ромни Сум. обл.     Лісненко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
58.10 I юн 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Дяченко Г.
58.31 I юн 5ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ДЮСШ Ромни     Дяченко Г
58.28 I юн 1ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2016
 Сумська Ромни     Савицький М.В
Біг на 800 м
2:14.48 III 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Дяченко Г.
Двоборство 400м + 800м
1002 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Дяченко Г.
58.10 2:14.48

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)