ДЕЙНЕГА Віталій
Прізвище: ДЕЙНЕГАПрізвище Англ: DEYNEHA
Ім'я: ВіталійІм'я Англ: Vitaliy
Дата народження: 09.05.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери: Василенко І. М., Юрчук В. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.23 I 174/70 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Юрчук В.І.
7.24 I 174/70 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Юрчук В.І.
7.19 I 2з6 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.18 I 3з9 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Юрчук В.І.,Фотинюк В.
7.19 I 175/70 3з4 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.21 I 175/70 6ф1 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.0h I 175/70 1з2 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.19 I 175/70 3ф1 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.30 II 174/69 1з2 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.37 II 2з4 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 22.12.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
7.37 II 6ф1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 22.12.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
Біг на 200 м
DNF 174/70 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Юрчук В.І.
DNS ф9 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
DNF ф5 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 17.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
23.79 I 174/69 3ф8 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
DNS ф8 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 23.12.2017
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В
Естафетний біг 4х200 м
1:34.53  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 172/66 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
7.17 I 172/66 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
7.26 II 4з4 Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Київ 11.02.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.,Фотинюк В.
7.28 II 2з3 Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.,Фотинюк В.
7.23 I 5ф1 Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.,Фотинюк В.
7.26 II 3ф2 Кубок КМШВСМ з легкої атлетики у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха Київ 19.01.2017
 м. Київ ДШВСМ     Копанайко С.
7.08 I 4ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Василенко І,Копанайко С.,Котенюк В
7.27 II 1з9 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Василенко І,Копанайко С.,Котенюк В
Біг на 200 м
23.42 I 172/66 1з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
DNF 172/66 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
23.41 I 2ф20 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Василенко І,Копанайко С.,Котенюк В
Естафетний біг 4х200 м
1:37.14  Черкаська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.39/0.0 II 174/72 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Копанайко С.
11.54/-1.3 II 174/72 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Копанайко С.
11.11/+3.0 I 174/68 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 21.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
11.09/+2.7 I 174/74 1з2 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
11.32/+1.6 I 174/74 7ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
11.27/-0.1 I 1ф2 Командний чемпіонат м.Києва присвячений "Дню міста" Чемпіонат м.Києва серед юніорів (1998-99 р.р.н) Київ 19.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.,Фотинюк В.
Біг на 200 м
23.23/-1.0 II 174/73 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Копанайко С.
22.97/+1.4 I 174/73 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Копанайко С.
23.00/+1.1 I 174/73 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І,Копанайко С.
23.01/+0.4 I 174/68 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 22.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
23.29/-2.1 II 174/73 7ф6 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Копанайко С.
Естафетний біг 4х100 м
43.45 II  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
42.26 I  Черкаська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 22.06.2017
ЛЮШЕНКО Олег (17.02.1996), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ЗОБЕНКО Олександр (01.03.1996)
46.27 III  Черкаська 5ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999)
Естафетний біг 4х400 м
3:31.13 II  Черкаська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.38 II 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І
7.34 II 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
7.48 II 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 200 м
DQ 163.3 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І
25.32 II 2з13 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 400 м
DNF з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.7h  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.44/+1.0 II 1з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.39/+1.4 II 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
10.99/+1.7 КМС 4з2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Кіровоград 23.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.36/+0.2 II 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.18/+1.0 I 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.16/-0.1 I 2пф2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.23/+0.7 I 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.04/+1.2 КМС 174/65 1з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.29/+0.8 I 2з9 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
11.38/-0.7 II 5ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 200 м
23.11/+0.6 II 1ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
22.35/+1.3 I 5ф4 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Кіровоград 24.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
22.60/-0.6 I 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 02.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
22.59/-0.2 I 174/65 1з7 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
22.28/-1.9 I 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
22.78/+1.6 I 4ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Василенко І.М.
22.39/+1.4 I 1ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Біг на 400 м
DNF ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
51.33 II 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 4х100 м
42.77 I  Черкаська 4ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді Кіровоград 24.07.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), КУЛИК Микола (24.05.1981), ЛЮШЕНКО Олег (17.02.1996)
42.67 I  Черкаська 1ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.71 III  Черкаська 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.95/+0.6 III 2ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І
Біг на 200 м
24.54/-0.8 III 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.24 III  Черкаська 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ВОЛОЧАЄВ Сергій (28.11.1998), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)