ДАРЧУК Максим
Прізвище: ДАРЧУКПрізвище Англ: DARCHUK
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Максим
Дата народження: 12.01.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Чернівецька
Тренери: Тищук Д. І., Прондюк Р. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.62 I 180/65 3з8 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 08.02.2019
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Біг на 400 м
DNF 180/65 --Пре-кваліфікація-7 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 07.02.2019
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.18/+2.0 II 180/63 5ф4 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Чернівецька ЧНУ ім.Ю.Федьковича     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Біг на 400 м
51.25 II 180/63 5ф4 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Чернівецька ЧНУ ім.Ю.Федьковича     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Естафетний біг 4х400 м
3:28.51 II  Чернівецька 4ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
БОЙЧУК Денис (01.01.1998), ПАРАЩУК Максим (05.01.2000), МАКОВІЙЧУК Максим (08.02.2000), ДАРЧУК Максим (12.01.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.74 I 178/63 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Біг на 400 м
DQ 163.3 178/63 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Естафетний біг 4х200 м
1:35.60  Чернівецька 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
САВЧУК Валентин (21.07.1999), МАКОВІЙЧУК Максим (08.02.2000), ПАРАЩУК Максим (05.01.2000), ДАРЧУК Максим (12.01.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.92/+0.7 I 178/66 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
22.91/+0.1 I 178/66 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
22.86/+1.5 I 3ф5 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Біг на 400 м
50.42 I 178/66 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
50.20 I 178/66 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
50.43 I 178/66 1ф4 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Чернівецька ШВСМ Чрн     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Естафетний біг 4х400 м
3:30.72 II  Чернівецька 5ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
МАКОВІЙЧУК Максим (08.02.2000), ДАРЧУК Максим (12.01.1999), САВЧУК Валентин (21.07.1999), ПАРАЩУК Максим (05.01.2000)
3:30.59 II  Чернівецька 2ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
БІЛИЙ Владислав (15.02.1999), ПАРАЩУК Максим (05.01.2000), МАМАЛИЦЬКИЙ Владислав (25.03.1999), ДАРЧУК Максим (12.01.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
54.02 II 178/62 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Чернівецька ШВСМ     Тищук Д.І.,Прондюк Р
Естафетний біг 4х200 м
1:35.77  Чернівецька 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
БІЛИЙ Владислав (15.02.1999), ЛЕКА Сергій (13.04.1999), ГАМАНЮК Вадим (09.10.1999), ДАРЧУК Максим (12.01.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.41/+1.5 II юн 178/62 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Чернівецька МОН ШВСМ Чрв     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
23.55/+1.4 II 179/63 7ф5 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Чернівецька МОН ОШВСМ Чернівецька     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Біг на 400 м
50.60 I 178/62 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Чернівецька МОН ШВСМ Чрв     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
51.45 II 178/62 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Чернівецька МОН ШВСМ Чрв     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
51.92 II 179/63 6ф4 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Чернівецька МОН ОШВСМ Чернівецька     Тищук Д.І.,Прондюк Р.І.
Естафетний біг 4х400 м
3:29.55 II  Чернівецька 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
МАМАЛИЦЬКИЙ Владислав (25.03.1999), ДАРЧУК Максим (12.01.1999), ЛЕКА Сергій (13.04.1999), МИРОНЕЦЬ Олег (29.05.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.93 II 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Чернівецька ОДЮСШ "Буревісник"Чернівецька     Арсенюк М.В.,Григораш І
Біг на 400 м
55.28 III 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Чернівецька ОДЮСШ "Буревісник"Чернівецька     Арсенюк М.В.,Григораш І
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.4h  Чернівецька 16ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ГАМАНЮК Вадим (09.10.1999), ДАРЧУК Максим (12.01.1999), БІЛИЙ Владислав (15.02.1999), ЛЕКА Сергій (13.04.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.11/+0.2 II 178/60 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Чернівецька ОДЮСШ "Буревісник"Чернівецька     Арсенюк М.В.,Григораш І
Біг на 400 м
50.22 I 3ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Чернівецька ОДЮСШ "Буревісник"Чернівецька     Арсенюк М.В.,Григораш І
50.98 II 178/60 1з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Чернівецька ОДЮСШ "Буревісник"Чернівецька     Арсенюк М.В.,Григораш І

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.00/+1.0 III 178/60 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Чернівецька МОН ДЮСШ Хотинська Чернівецька     Григораш І
Біг на 400 м
53.83 III 178/60 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Чернівецька МОН ДЮСШ Хотинська Чернівецька     Григораш І
Естафетний біг 4х400 м
3:41.63 III  Чернівецька 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
МИРОНЕЦЬ Олег (29.05.1998), МАМАЛИЦЬКИЙ Владислав (25.03.1999), БІЛИЙ Владислав (15.02.1999), ДАРЧУК Максим (12.01.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)