ГОЛУБ Ярослав
Прізвище: ГОЛУБПрізвище Англ: HOLUB
Ім'я: ЯрославІм'я Англ: Yaroslav
Дата народження: 05.01.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Романчук М. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
22.35 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
22.45 1з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DNF ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
Біг на 400 м
48.84 3ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
49.39 2з2 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
48.85 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
48.94 2пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
50.00 1--Пре-кваліфікація-2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
49.13 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
50.89 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
49.63 2ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
50.18 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
50.07 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 800 м
1:57.65 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
1:56.75 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.35 КМС 178/72 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
22.45 КМС 178/72 1з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
DNF 178/72 ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 400 м
48.84 КМС 3ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
 Рівненська      
49.39 КМС 2з2 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
 Рівненська      
48.85 КМС 178/72 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Рівненська МОН Східний ЦОП     Романчук М.С.
48.94 КМС 178/72 2пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Рівненська МОН Східний ЦОП     Романчук М.С.
50.00 КМС 178/72 1--Пре-кваліфікація-2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Рівненська МОН Східний ЦОП     Романчук М.С.
49.13 КМС 178/72 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.89 I 178/72 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.63 КМС 178/72 2ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.18 КМС 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Рівненська      Романчук М.С.
50.07 КМС 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Рівненська      Романчук М.С.
Біг на 800 м
1:57.65 I 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Рівненська      Романчук М.С.
1:56.75 I 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Рівненська      Романчук М.С.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.73 КМС 179/72 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
22.51 КМС 179/72 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 400 м
48.68 КМС 179/72 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.40 КМС 179/72 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.58 КМС 173/72 2ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 25.01.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.04 КМС 179/74 1ф15 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Рівненська ОСДЮСШОР     Романчук М.С.
Біг на 800 м
1:56.1h I 1ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Рівненська МОН      Романчук М.С.
1:58.30 I 179/84 1ф6 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Рівненська ОСДЮСШОР     Романчук М.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.35/+2.4 I 179/73 4ф7 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Рівненська МОН МЕ-ГУ ім. АК.С.Дем'янчука     Романчук М.С.
Біг на 400 м
48.91 КМС 178/71 4ф5 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 25.07.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
48.61 КМС 178/72 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.69 I 178/72 3пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.24 I 178/72 1з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
48.67 КМС 179/73 5ф6 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Рівненська МОН МЕ-ГУ ім. АК.С.Дем'янчука     Романчук М.С.
Біг на 800 м
1:55.37 I 178/71 1ф1 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Естафетний біг 4х400 м
3:10.75 КМС  Україна 6ф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 21.07.2019
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ШИНКАР Тарас (25.01.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), БАРАБАНОВ Микита (26.05.2001)
3:11.81 КМС  Україна 4з1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 20.07.2019
ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ШИНКАР Тарас (25.01.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), БАРАБАНОВ Микита (26.05.2001)
3:19.91 I  Рівненська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), СТАНІСЛАВСЬКИЙ Микола (17.10.1998), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), РОМАНЮК Дмитро (26.03.1997)
Естафетний біг 4х800 м
7:51.37  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ЧЕРНЯВКА Олександр (10.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.65 КМС 179/67 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
23.01 КМС 179/67 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 300 м
35.86 2ф1 Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" Львів 21.12.2017
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
36.05 1з1 Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" Львів 21.12.2017
 Рівненська ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 400 м
49.61 КМС 3ф1 Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні Стамбул 10.03.2018
 Рівненська      
49.64 КМС 178/67 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.64 КМС 178/67 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
52.78 II 178/67 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.44 КМС 6ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 28.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.15 КМС 2з8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.10  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ВІТРУК Артем (02.05.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.94  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.13/+0.5 КМС 1ф7 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 400 м
49.56 I 179/71 1ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.47 I 2ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
 Рівненська Україна     
48.63 КМС 3з1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Рівненська      
47.85 КМС 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
49.23 I 1пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
51.81 II 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
48.83 КМС 179/71 1ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 800 м
1:55.40 I 179/71 1ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
1:54.40 I 176/68 1ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Естафетний біг 4х400 м
3:25.68 II  Рівненська 5ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), БОНДАРЕНКО Роман (06.04.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.19 III  Рівненська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ВІННІК Ілля (11.01.2002), НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
DQ 170.7  Україна ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
1:57.66 КМС  Україна 6з2 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 07.07.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
Естафетний біг 4х800 м
DNS  Рівненська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
БОНДАРЕНКО Роман (06.04.1999), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), КОЛОДИСТИЙ Андрій (13.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.76 I 176/68 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Рівненська Освіта ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
23.86 I 176/68 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
24.00 I 176/68 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Біг на 300 м
37.17 II 2ф5 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 02.12.2016
 Рівненська      
Біг на 400 м
51.74 I 176/68 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Рівненська Освіта ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
51.91 I 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
51.80 I 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
53.01 II 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
52.14 II 1ф13 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Біг на 600 м
1:25.77 1ф6 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 02.12.2016
 Рівненська      
Естафетний біг 4х200 м
1:34.40  Рівненська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
БОРИСОВ Денис (30.07.1998), ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.8h II юн  Рівненська 2ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ФІНЧУК Владислав (25.06.2001), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.22/+0.9 II 176/68 6ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
Біг на 400 м
49.02 КМС 5з4 Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків Найробі 12.07.2017
 Рівненська      
49.24 I 176/68 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.17 I 176/68 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
51.43 II 176/68 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.60 I 177/68 5ф4 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.25 I 177/68 3ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М.С.
50.52 I 177/67 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
51.93 II 177/67 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
51.85 II 177/67 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.00 II  Рівненська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.90 I 1двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
24.53 II 1з22 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Біг на 400 м
52.70 II 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
55.08 III 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Двоборство 200м + 400м
1515 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
52.70 23.90
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.2h  Рівненська 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
51.53 II 1ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
51.22 II 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Біг на 800 м
2:03.57 II 2ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.45 III юн  Рівненська 3ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ФІНЧУК Владислав (25.06.2001), МИКУЛІН Владислав (10.01.2001), ШУРМА Адріан (10.08.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.42/+0.1 III 2ф5 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Рівненська Д КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн     Романчук М
24.4h III 3ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська Д      Романчук М
Біг на 400 м
53.46 II 1ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Рівненська Д КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн     Романчук М
DQ 162.6 з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська Д      Романчук М
Біг на 800 м
DNS ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська Д      Романчук М
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.77  Рівненська 5ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)