ХРИСТОСОВ Денис
Прізвище: ХРИСТОСОВПрізвище Англ: KHRYSTOSOV
Ім'я: ДенисІм'я Англ: Denys
Дата народження: 13.07.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2017 2016
Біг на 60 м7.557.55
Біг на 200 м25.4425.44
Біг на 60 м з/б (0.914)8.708.70
Стрибки у довжину6.206.206.00

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2017 2016 2015
Біг на 100 м12.23/+0.112.23/+0.112.48/-0.4
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:18.122:18.12
Біг на 110 м з/б (0.914)17.36/0.017.36/0.0
Стрибки у довжину5.87/0.05.87/0.05.70/+0.5

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.70 II 2ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Лазарук С
8.87 II 1з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Лазарук С
9.03 II 175/80 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
Стрибки у довжину
6.20 III Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Лазарук С
X 6.20 X 6.03 —
5.87 III 175/79 10ф Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
5.87 5.87 X
5.87 III 175/79 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
5.79 5.79 5.87

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
17.36/0.0 II юн 175/80 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Переясловець Т.
Стрибки у довжину
4.84/-2.5 II юн 185/80 27кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Переясловець Т.
X/-1.0 4.84/-2.5 —

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.55 II 5ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Т.О.,Пінкевич В
7.63 II 1з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Т.О.,Пінкевич В
Біг на 200 м
25.44 III 6ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Т.О.,Пінкевич В
25.44 III 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Переяславець Т.О.
Стрибки у довжину
6.00 III 18кв Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Переяславець Т.О.
6.00 5.94 5.67
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.1h  Харкiвська 14ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
МАРЮХА Ярослав (18.03.1999), КАТАСОНОВ Ігор (08.02.2000), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), ПОЛИВАНИЙ Ігор (07.07.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.23/+0.1 III 5з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
Стрибки у довжину
5.87/0.0 III 17кв Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
X/+1.9 5.87/0.0 X/+0.9
5.84/0.0 III 18ф Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.
5.84/0.0 5.45/0.0 5.77/-1.5

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.48/-0.4 I юн 3ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.,Лазарук С
Біг на 200 м
24.8h III 5ф6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Соколов Л.,Костоглодов О.
Стрибки у довжину
5.63/+0.7 I юн 12ф Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Переяславець Т.О.,Лазарук С
5.63/+0.7 5.39/+1.3 3.61/-1.9
5.70/+0.5 I юн Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Соколов Л.,Костоглодов О.
5.70/+0.5 5.45/-0.2 5.51/+0.6 5.46/+0.4 5.59/-0.1 5.37/0.0
5.64/+0.4 9кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Соколов Л.,Костоглодов О.
5.49/-0.9 5.64/+0.4 5.63/-1.5
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.12  Харкiвська 7ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
КАТАСОНОВ Ігор (08.02.2000), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СКРИПНИЧЕНКО Ярослав (13.04.2000)
DQ 163.3  Харкiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), ГОРБАНЬ Радомир (22.01.2000), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)