БОГДАНОВ Антон
Прізвище: БОГДАНОВПрізвище Англ: BOHDANOV
Ім'я: АнтонІм'я Англ: Anton
Дата народження: 25.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.58 7з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 200 м
24.32 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.58 II 184/75 7з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Біг на 200 м
24.32 II 184/75 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 170,7  Харкiвська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.62 184/71 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Біг на 400 м
52.68 II 184/71 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
52.60 II 184/71 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
54.81 III 184/71 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.90  Харкiвська 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.34  Харкiвська 10ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
КРАВЧЕНКО Олег (03.01.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ЖАБОТІНСЬКИЙ Денис (01.01.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.69/+1.7 II 184/75 2з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
DNF 184/72 пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
23.23/+0.5 II 184/72 2з8 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Біг на 400 м
53.19 II 184/75 1з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
53.96 III 184/75 8ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.85 II 184/72 2з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.98 II 184/72 3пф3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.93 II 184/72 6ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.93 II юн  Харкiвська 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БАРТОЛЬ Олександр (24.09.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)
2:09.11 III юн  Харкiвська 12ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ЛИТВИНЕНКО Микола (19.12.2003), ОСТАПЕНКО Олексій (10.07.2003), СВІТЛІЧНИЙ Андрій (25.11.2002), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.48 I 3ф14 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко Д.О.,Омельченко М.В.,Омельченко О.П.
Біг на 400 м
52.98 II 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко Д.О.,Омельченко М.В.,Омельченко О.П.
52.51 II 184/71 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
52.72 II 184/71 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
53.31 II 184/71 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.58  Харкiвська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.42/+3.2 II 184/69 1ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
DNF з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
DNF 182/68 ф11 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Біг на 400 м
52.37 II 184/69 6ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.06 II 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
53.54 II 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.84 II 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Харкiвська Д ХРЛІСП     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
51.39 II 182/68 2ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.28 III  Харкiвська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)
2:03.37 III  Харкiвська 5ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.68 II 182/68 1двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
26.16 III 182/69 2з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
Біг на 400 м
55.75 III 182/68 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
58.04 I юн 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
Двоборство 200м + 400м
1271 182/68 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
55.75 24.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.24/-0.4 III 184/69 1з7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
11.86/-1.3 III 188/76 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д.
12.17/-1.7 III 188/76 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д.
Біг на 200 м
24.02/+1.4 III 4ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.
24.00/-0.1 III 185/69 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д.
24.11/+0.6 III 185/69 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д.
25.02/+0.1 III 182/68 5з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко Д.,Омельченко О.П.
Біг на 400 м
DNS з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.80  Харкiвська 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (02.02.2002)
2:10.90  Харкiвська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (20.02.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.32/+0.1 I юн 180/64 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
Біг на 200 м
25.33/-0.1 III 180/64 2ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.20  Харкiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ЛУНЬОВ Михайло (10.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.87/-0.1 II юн 3ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
12.4h I юн 7з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Омельченко М,Омельченко Д.
Біг на 200 м
26.14/+0.8 I юн 6ф3 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.
25.6h I юн 1ф10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Омельченко М,Омельченко Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.12  Харкiвська 7ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
КАТАСОНОВ Ігор (08.02.2000), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СКРИПНИЧЕНКО Ярослав (13.04.2000)
DQ 163.3  Харкiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), ГОРБАНЬ Радомир (22.01.2000), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)