АВДЄЄВ Богдан
Прізвище: АВДЄЄВПрізвище Англ: AVDYEYEV
Ім'я: БогданІм'я Англ: Bohdan
Дата народження: 27.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: м. Київ
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл
Тренери: Гоняк В. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.23 I 172/66 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.17 I 172/66 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.21 I 172/66 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.26 II 173/65 1з9 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Хмельницька ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.42 II 173/65 7ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Хмельницька ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Біг на 200 м
23.08 I 172/66 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.48 I 172/66 1з12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.18 I 172/66 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.94 I 173/65 2ф21 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Хмельницька ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.45/+0.4 II 174/66 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Юрчук В.Ю.,Гоняк В.М.
11.23/+1.4 I 174/66 1з7 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Юрчук В.Ю.,Гоняк В.М.
11.53/0.0 II 1ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В.Ю.,Гоняк В.М.
11.63/0.0 II 1з1 Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) Київ 11.09.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Юрчук В.Ю.,Гоняк В.М.
11.37/-0.5 II 4ф1 Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна - Туреччина - Білорусь - Польща Київ 29.06.2019
 Хмельницька      
11.17/-0.9 I 174/67 2ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.14/+0.5 I 174/67 1з7 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.14/+1.6 I 174/67 1пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.22/-0.2 I 172/68 1з8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.22/+1.5 I 172/68 1ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Біг на 200 м
23.66/+1.0 II 174/66 2з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Юрчук В.Ю.,Гоняк В.М.
23.21/-2.0 II 182/67 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 20.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.24/+0.5 II 182/67 2з10 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
22.80/+0.1 I 182/67 1пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
22.82/+0.4 I 172/66 3ф10 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.61 III  м. Київ 2ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
СЛЮСАР Денис (26.04.2003), АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), МАХНО Михайло (17.11.2003), ГОНЧАР Дмитро (11.12.2002)
1:59.95 II  Україна 3ф1 Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна - Туреччина - Білорусь - Польща Київ 29.06.2019
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), ЄМЕЦЬ Владислав (11.04.2002), РЕГАН Руслан (28.04.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)
2:04.22 III  Хмельницька 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КОСМИНА Сергій (31.08.2003), АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002), КАРВАЦЬКИЙ Павло (05.09.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.32 II 172/63 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.30 II 172/63 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.30 II 172/63 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
7.33 II 171/63 1з5 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Хмельницька ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Біг на 200 м
24.19 I 171/60 2з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
24.17 I 171/60 3пф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.14  Хмельницька 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), БОГУЦЬКИЙ Артем (24.05.2002), ВОЙТКОВ Андрій (13.12.2000), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.43/-0.9 II 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.25/+1.4 I 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.29/+2.2 I 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.26/-0.1 I 172/63 1з5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.50/-0.4 II 172/63 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Біг на 200 м
22.96/+1.5 I 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.16/+1.7 II 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.60/-2.4 II 171/60 3ф10 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.15 III  Хмельницька 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ЗАГОРОДНІЙ Віталій (27.12.2001), АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002), ВОЙТКОВ Андрій (13.12.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.37 II 170/60 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
7.46 II 6пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
7.49 II 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
Стрибки у довжину
5.72 I юн 170/60 7двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
X X 5.72
Двоборство 60м + Довжина
1441 170/60 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
5.72 7.37
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.3h III юн  Хмельницька 8ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), СТЕЦЮК Максим (21.04.2000), КАПІТАНЧУК Андрій (05.08.2000), ЗАГОРОДНІЙ Віталій (27.12.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.38/0.0 II 172/62 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.64/-1.5 II 172/62 1з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
11.77/-2.0 III 171/60 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
11.57/-1.3 II 171/60 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
11.68/-0.7 II 172/60 4з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
Біг на 200 м
23.66/+1.4 II 3ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
23.96/-0.1 III 171/60 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
23.94/-0.4 III 171/60 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
23.61/+2.4 II 172/60 2ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.,Малинська Т.
Стрибки у довжину
DNS ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.79 III юн  Хмельницька 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), БОГУЦЬКИЙ Артем (24.05.2002), МУРАВСЬКИЙ Олег (09.04.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002)
DQ 170.7  Хмельницька ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
МУРАВСЬКИЙ Олег (09.04.2002), АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002), ОНИЩУК Артем (17.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.70 III 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
Біг на 200 м
25.54 III 2двбр12 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
Двоборство 60м + 200м
1201 8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Гоняк В.М.,Малинська Т.
7.70 25.54

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Малинська Т.
Біг на 200 м
DNS ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Малинська Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.44/-0.2 I юн 6ф5 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Малинська Т.
12.2h I юн 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська     Малинська Т.
Біг на 200 м
25.68/+0.4 III 2ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська Хмл     Малинська Т.
25.2h III 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старокостянтинівська     Малинська Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.05 II юн  Хмельницька 1ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), ПІДЛИПЧУК Олександр (17.04.2000), КАПІТАНЧУК Іван (05.08.2000), КАПІТАНЧУК Андрій (05.08.2000)
2:07.6h II юн  Хмельницька 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), СТЕЦЮК Максим (21.04.2000), КАПІТАНЧУК Андрій (05.08.2000), КАПІТАНЧУК Іван (05.08.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)