ГОСТЯЄВ Максим
Прізвище: ГОСТЯЄВПрізвище Англ: HOSTYAYEV
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 25.01.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Бугайчук М. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.990)
DNS з2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Стрибки у довжину
DNS ф Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Потрійний стрибок
DNS ф Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.81 III 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 200 м
26.19 III 171/63 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.05 III 177/63 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.8h II юн  Рівненська 2ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ФІНЧУК Владислав (25.06.2001), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.65/0.0 I юн 177/62 15кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
X/+1.9 5.65/0.0 X/0.0
Потрійний стрибок
13.10/0.0 III Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
12.48/0.0 13.10/0.0 12.75/0.0 12.69/0.0 12.81/+2.2 12.24/+1.9

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.97 III 7з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.17 III 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
9.27 III 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Потрійний стрибок
12.12 I юн 20ф Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
12.12 11.54 11.80

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.37/+1.2 I юн 181/60 6з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 200 м
DNF 181/60 з5 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Біг на 110 м з/б (0.914)
16.65/-0.8 I юн 181/60 3з2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
16.27/+1.2 III 7ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
16.19/+1.5 III 3з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
16.19/+1.2 III 6ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.29 II юн  Рівненська 10ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), СИЧ Владислав (09.08.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
17.02/+0.6 II юн 6ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
16.0h III 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
16.2h I юн 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
Потрійний стрибок
11.86/-1.1 I юн Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Романчук М
11.86/-1.1 11.68/+1.0 X/+0.5 11.63/-0.9 11.43/-0.3 11.62/-0.2
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.5h  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)