АНДРУХІВ Максим
Прізвище: АНДРУХІВПрізвище Англ: ANDRUKHIV
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 07.09.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Львівська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ №2 Львів
Тренери: Голуб О. О., Федоренко В. Ф., Хіміон Т. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.45 5з3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
Біг на 60 м з/б (1.067)
DNF з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
8.56 4з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
8.49 5ф1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
8.54 4з1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
8.54 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
8.88 5з1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.46 8ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
8.29 3з1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
8.24 4ф2 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
8.20 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.21 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.21 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
8.36 2з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.45 II 5з3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 Львiвська МОН ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.,Федоренко В.Ф.
Біг на 60 м з/б (1.067)
DNF 187/75 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Львiвська МОН ДЮСШ №2 Львів     Голуб О.О.,Федоренко В.Ф.,Хіміон Т.В.
8.56 I 185/75 4з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Львiвська МОН ДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Голуб О.О.,Хіміон Т.В.
8.49 КМС 5ф1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 Львiвська У ЛДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.54 КМС 4з1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 Львiвська У ЛДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.54 КМС 3ф1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 Львiвська МОН ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.,Федоренко В.Ф.
8.88 II 5з1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 Львiвська МОН ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.,Федоренко В.Ф.
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.46 I 8ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
 Львiвська      
8.29 КМС 3з1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
 Львiвська      
8.24 КМС 4ф2 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
 Львiвська      
8.20 КМС 175/75 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Львiвська МОН      Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.21 КМС 175/75 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Львiвська МОН      Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.21 КМС 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 Львiвська Освіта ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.
8.36 КМС 2з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 Львiвська Освіта ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.41  Львiвська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DQ 163.3 185/75 з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.15 КМС 4ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2019
 Львiвська      
8.25 КМС 3з1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2019
 Львiвська      
8.33 КМС 182/73 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.52 I 182/73 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Львiвська МОН ДЮСШ №2 Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.20 КМС 1ф1 Фестиваль бігу 2018 Львів 15.12.2018
 Львiвська      
8.31 КМС 1з1 Фестиваль бігу 2018 Львів 15.12.2018
 Львiвська      
Естафетний біг 4х200 м
DNF  Львiвська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), КУЗЬМА Степан (22.01.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.990)
15.34/-0.7 I 3ф1 Матчева зустріч серед юніорів Пітешть 11.05.2019
 Львiвська      

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 150 м
17.78 2з5 Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" Львів 21.12.2017
 Львiвська ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.31 I 3ф1 Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні Стамбул 10.03.2018
 Львiвська      
8.29 КМС 185/83 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.15 КМС 185/83 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 110 м з/б (0.990)
14.80/+1.2 КМС 184/72 3з1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.00/+1.3 КМС 184/72 4ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 110 м з/б (0.914)
14.99/-0.7 I 187/75 1ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.02/-1.3 I 187/75 1з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.85/+2.0 I 7з5 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Львiвська      
14.39/+1.0 КМС 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.58/+1.5 КМС 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
DQ 162.7 185/75 ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.57/+0.1 КМС 185/75 1з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.59 I 182/69 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ Сокіл     Федоренко,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.75 II 182/69 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ Сокіл     Федоренко,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.4h I юн  Львiвська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), ГЛУШКО Віталій (23.05.2000), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
15.08/+4.2 I 4з1 Європейський юнацький олімпійський фестиваль Дьйор 25.07.2017
 Львiвська      
14.65/+0.7 КМС 182/70 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Львiвська У ДЮСШ Сокіл     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.79/+1.7 I 182/70 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Львiвська У ДЮСШ Сокіл     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.82/+0.7 I 182/70 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
14.85/+0.7 I 182/70 1з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.15/+0.4 I 174/80 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Львiвська У ЛУФК     Федоренко В.А.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.63/0.0 II 174/80 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Львiвська У ЛУФК     Федоренко В.А.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 400 м з/б (0.840)
DNS ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Львiвська МОН ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
58.78 II 184/70 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Львiвська У ЛУФК     Федоренко В.А.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
1:00.03 III 184/70 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Львiвська У ЛУФК     Федоренко В.А.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
57.35 I юн 2двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 60 м з/б (0.840)
8.72 I 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Двоборство 60м з/б + 400м
1428 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
8.72 57.35

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
15.32/+1.3 II 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.78/+1.2 III 1з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.48/+0.4 II 180/65 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Львiвська У ДЮСШ Сокіл     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
15.39/+0.1 II 180/65 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Львiвська У ДЮСШ Сокіл     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Біг на 400 м з/б (0.762)
59.49 1ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
59.39 180/65 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Львiвська У ДЮСШ Сокіл     Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Хіміон Т.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.28 II юн  Львiвська 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), ЯНОВСЬКИЙ Володимир (08.03.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:02.0h 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Львiвська У ДЮСШ "Сокіл" м.Львів     Хіміон Т.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Львiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ЛІСОВСЬКИЙ Василь (24.01.2000), БУДНИЦЬКИЙ Дмитро (24.04.2000), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)