Прізвище: ЛЕВЧУК | Прізвище Англ: LEVCHUK |
Ім'я: Валентина | Ім'я Англ: Valentyna |
Дата народження: 11.06.1991 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2012 | 2009 | 2008 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.19 | 27.19 | |||
Біг на 400 м | 1:01.27 | 1:01.27 | |||
Біг на 800 м | 2:13.32 | 2:14.60 | 2:13.32 | 2:18.90 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:46.75 | 1:46.75 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.73/+1.9 | 25.73/+1.9 | 26.88/-0.2 | ||||
Біг на 400 м | 1:01.71 | 57.41 | 57.55 | 57.88 | 59.80 | 58.44 | 1:01.71 |
Біг на 800 м | 2:11.29 | 2:14.95 | 2:11.29 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.62 | 48.62 | 49.33 | 50.79 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:51.96 | 3:51.96 | 3:55.04 | 3:57.76 | 4:04.84 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:20.03 | 2:20.03 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 162,7 | з7 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | ||
Одеська | У | ОСДЮСШОР Юрченко А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.60 | I | 4з2 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Юрченко А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.41 | I | 4з1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Малих В.Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.14 | Одеська | ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 | |
ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), ІЛЬКЕВИЧ Ірина (06.03.1987), БІЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (02.07.1991), ЩЕРБИНА Людмила (11.07.1982) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.09/0.0 | I | 6ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
25.73/+1.9 | I | 5з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Малих В.Я. | ||||
25.97/-1.0 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Малих В.Я. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.68 | I | 1ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
57.68 | I | 4з2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
57.55 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Малих В.Я. | ||||
58.18 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Малих В.Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.62 | I | Одеська | 7ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
КРИВКО Маргарита (25.07.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), БІЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (02.07.1991) | ||||||
49.33 | I | Одеська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 |
ФЕДОРОВА Олена (13.02.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), ЛОБАКОВА Лілія (11.04.1991), БІЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (02.07.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.96 | I | Одеська | 7ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), БОРОДІНА Марина (26.12.1990), ТАКАТЛИ Вікторія (07.11.1989), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) | ||||||
4:00.33 | II | Одеська | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 08.06.2010 |
СЕРБІНА Анна (24.04.1991), ФЕДОРОВА Олена (13.02.1991), ЛОБАКОВА Лілія (11.04.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.32 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Колодєєв М.І. | ||||
2:13.87 | КМС | 4з2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Одеська | У | ОСДЮСШОР Одеса Колодєєв М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.37 | I | 5з3 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
59.30 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
57.88 | I | 3з1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.57 | I | 2ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
2:14.95 | I | 6ф3 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Одеська | У | Малих В.Я. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.33 | I | Одеська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 |
ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), СЕРБІНА Анна (24.04.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), БІЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (02.07.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.09 | II | Одеська | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 25.06.2009 |
СЕРБІНА Анна (24.04.1991), БОРОДІНА Марина (26.12.1990), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992) | ||||||
3:55.04 | II | Одеська | 6ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 |
ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), БОРОДІНА Марина (26.12.1990), СЕРБІНА Анна (24.04.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.49 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
Одеська | Одеса,ОСДЮСШОР Одеса Бухарєва Л.В. | |||||
2:18.90 | I | 3з5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
Одеська | Одеса,ОСДЮСШОР Одеса Бухарєва Л.В. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.75 | Одеська | 1ф4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), БЕЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (22.07.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), ЛОБАНОВА Лілія (03.04.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.2h | II | 2з5 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
Одеська | Бухарєва Л.В. | |||||
59.80 | II | 3ф9 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
Одеська | МОН | Бухарєва Л.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.03 | I | 5ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 | |
Одеська | Бухарєва Л.В. | |||||
2:11.29 | КМС | 3з3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Одеська | Бухарєва Л.В. | |||||
2:15.09 | I | 2ф5 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 11.04.2008 | |
Одеська | МОН | Бухарєва Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.76 | II | Одеська | 5ф3 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), СЕРБІНА Анна (24.04.1991), ПОДЖАРОВА Олена (21.06.1991), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.03 | Одеська | 2ф1 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
БІЛОЛИПЕЦЬКИХ Христина (02.07.1991), МЕЛЬНИК Юлія (20.04.1993), ФЕДОРОВА Олена (02.04.1992), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.88/-0.2 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Одеська | МОН | СДЮШОР Одеська об. Бухарєва Л.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.46 | II | 2з5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Одеська | МОН | СДЮШОР Одеська об. Бухарєва Л.В. | ||||
58.44 | I | 4з2 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Одеська | У | СДЮШОР Одеська об. Бухарєва Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.19 | I | 1з19 | Чемпіонат України серед юнаків в приміщенні | Запоріжжя | 02.02.2006 | |
Одеська | Бухарева Л.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.27 | II | 2ф12 | Чемпіонат України серед юнаків в приміщенні | Запоріжжя | 02.02.2006 | |
Одеська | Бухарева Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.71 | II | 4з5 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 22.09.2006 | |
Одеська | МОН | СДЮШОР Одеська об. Бухарєва В.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:17.9h | I | 3ф1 | Першість МОН України серед СДЮСШОР, ДЮСШ (1991-92. та 1993-94 р. народження) | Біла Церква | 08.05.2006 | |
Одеська | МОН | Бухарева Л.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.79 | II | Одеська | 2ф3 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 23.09.2006 |
ШМАЛІЙ Ксенія (02.03.1989), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991), МАЙДАЧЕНКО Анастасія (09.09.1990), ОСТАПЧУК Олена (03.09.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.84 | II | Одеська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 23.09.2006 |
МАЙДАЧЕНКО Анастасія (09.09.1990), НЕГРУЦА Інна (20.01.1989), ТАКАТЛІ Вікторія (07.11.1989), ЛЕВЧУК Валентина (11.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.2h | I | 6ф1 | СДЮШОР, ДЮСШ | Біла Церква | 12.05.2005 | |
Одеська | Бухарева Л.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |