Прізвище: ТИМЧІЙ | Прізвище Англ: TYMCHIY |
Ім'я: Максим | Ім'я Англ: Maksym |
Дата народження: 30.07.1988 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.23 | 23.23 | |||||
Біг на 400 м | 50.72 | 51.12 | 50.82 | 50.74 | 50.72 | 52.07 | |
Біг на 800 м | 1:56.93 | 2:02.22 | 1:56.93 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:20.75 | 3:25.51 | 3:20.75 | 3:21.89 | |||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:36.90 | 4:36.90 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2010 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.02/+0.5 | 12.02/+0.5 | ||||
Біг на 200 м | 23.07/+1.0 | 23.07/+1.0 | 23.13/0.0 | 23.76/+1.8 | ||
Біг на 400 м | 49.69 | 49.69 | 50.12 | 50.87 | ||
Біг на 800 м | 2:02.30 | 2:02.30 | ||||
Біг на 5000 м | 15:24.42 | 15:24.42 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 44.04 | 44.04 | 44.09 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.18 | 3:16.18 | 3:16.50 | 3:22.55 | 3:20.34 | 3:20.75 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.23 | I | 2в3 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 18.02.2011 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Черк Дзюник І.С. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.12 | I | 3з7 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Черк Дзюник І.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | в6 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | ||
Черкаська | МОН | Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.82 | I | 5з6 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Черкаська | МОН | Василенко І.М. | ||||
51.82 | II | 3з15 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | |
Черкаська | МОН | Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.51 | Черкаська | 11ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав (18.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.07/+1.0 | II | 5з7 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
Черкаська | МОН | Дзюник І.С. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.23 | II | 6з3 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Василенко І.М. | |||||
49.69 | I | 3ф3 | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Дзюник І.С. | ||||
50.33 | I | 3з9 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Василенко І.М.,Дзюник І.С. | ||||
50.39 | I | 4з7 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Черкаська | МОН | Дзюник І.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.30 | II | 9ф2 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Василенко І.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43:44.00 | Черкаська | 8ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ВАСИЛЕНКО Артем (14.06.1990), ФІНАШКІН Павло (24.08.1987) | ||||||
44.04 | II | Черкаська | 9ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
ВАСИЛЕНКО Артем (14.06.1990), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ОНОПРІЄНКО Станіслав (19.06.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.72 | II | Черкаська | 5ф2 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ВАСИЛЕНКО Артем (14.06.1990), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990) | ||||||
3:16.18 | I | Черкаська | 3ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 |
ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав (18.07.1986), ВОЛОШИН Віталій (12.01.1985), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990) | ||||||
3:17.01 | I | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ВАСИЛЕНКО Артем (14.06.1990), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990) | ||||||
3:17.40 | I | Черкаська | 6ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 |
ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав (18.07.1986), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ФІНАШКІН Павло (24.08.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.74 | I | 5з10 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Черкаська | МОН | Дзюник І.С. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.75 | II | Черкаська | 7ф3 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 |
ФІНАШКІН Павло (24.08.1987), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ВОЛОШИН Віталій (12.01.1985), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.72 | I | 5з5 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
51.92 | II | 3ф3 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.22 | II | 7з8 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.89 | Черкаська | 7ф3 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ТРИФАНОВ В'ячеслав (18.07.1986), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), БОНДАРЕНКО Сергій (18.10.1983) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:36.90 | Черкаська | 2ф3 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ФІНАШКІН Павло (24.08.1987), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ТРИФАНОВ В'ячеслав (18.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.45 | I | 7з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Черкаська | МОН | Василенко І.М. | ||||
50.12 | I | 5ф4 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.27 | III | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), САПРИКІН Максим (10.03.1989), КОБЕЦЬ Руслан (23.01.1984) | ||||||
44.09 | II | Черкаська | 5ф1 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
ІГНАТЕНКО Ігор (26.02.1989), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), САПРИКІН Максим (10.03.1989), КОБЕЦЬ Руслан (23.01.1984) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.50 | I | Черкаська | 5ф2 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
БОНДАРЕНКО Сергій (18.10.1983), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), НЕЧИПОРЕНКО Денис (07.01.1990), ВОЛОШИН Віталій (12.01.1985) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.07 | II | 5з4 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
52.21 | II | 3з3 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
52.66 | 4ф3 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 24.01.2007 | ||
Черкаська | С | Василенко І.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.13/0.0 | II | 5ф4 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
23.36/-0.8 | II | 6з6 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 19.05.2007 | |
Черкаська | МОН | ЧеркНУ Василенко І.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.87 | II | 2з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 21.06.2007 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
51.24 | II | 7ф7 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
51.06 | II | 6з3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Черкаська | МОН | ЧеркНУ Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.55 | II | Черкаська | 5ф3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 20.05.2007 |
ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ФІНАШКІН Павло (24.08.1987), ЛОМАКО Олексій (22.05.1982), ВОЛОШИН Віталій (12.01.1985) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.93 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.02/+0.5 | 6з3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | ||
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.76/+1.8 | III | 7з5 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.34 | II | Черкаська | 1ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 |
ФІНАШКІН Павло (24.08.1987), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988), ФІЩУК Сергій (30.06.1988), ВОЛОШИН Ілля (08.05.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:24.42 | II | 9ф1 | ЧУ Юнр | Київ | 03.06.2005 | |
Черкаська | С | Василенко І.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.75 | I | Черкаська | 1ф2 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
ТРИФОНОВ В'ячеслав (18.07.1986), ВОЛОШИН Ілля (08.05.1987), ФІНАШКІН Павло (24.08.1987), ТИМЧІЙ Максим (30.07.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |