БІРЮКОВ Владислав
Прізвище: БІРЮКОВПрізвище Англ: BIRYUKOV
Ім'я: ВладиславІм'я Англ: Vladyslav
Дата народження: 02.11.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
ФСТ: Д
Клуб: ХДВУФК №1
Тренери: Андрєєв С. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 5000 м
22:13.95 I 170/60 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 10 км
45:24 I 18 Кубок Європи зі спортивної ходьби Алітус 19.05.2019
 Харкiвська      
46:20 I 7 Чемпіонат ABAF зі спортивної ходьби Александруполіс 20.04.2019
 Харкiвська      
45:12 I 170/60 юнр-2 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 23.03.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 5000 м
22:45.89 I 170/60 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
23:04.0h II 2ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 23.12.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 10 км
44:54 КМС 170/58 юнр-6 Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" Івано-Франківськ 20.10.2018
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.
46:20 I 170/60 юнр-4 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Луцьк 10.03.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
Спортивна ходьба 20 км
1:34:29 КМС 170/60 13 Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді Суми 16.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
Спортивна ходьба 10000 м
48:33.63 II 170/60 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
DNS ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 5000 м
22:46.31 I 176/57 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.
22:50.35 II 3ф1 Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 24.12.2016
 Харкiвська Д ХДУФК №1     Андрєєв С.М.,Коростієв О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 10 км
47:51 I 172/61 юнк-2 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 11.03.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.,Коростієв О.
Спортивна ходьба 5000 м
22:38.01 I 170/58 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.
Спортивна ходьба 10000 м
47:26.03 I 170/57 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.
47:38.07 I 170/58 5ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Харкiвська Д КЗ ДЮСШ № 12     Андрєєв С.М.
47:13.01 I 170/58 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв А.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 3000 м
14:04.97 II 2ф1 Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого Суми 19.12.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.,Коротеєв А.
Спортивна ходьба 5000 м
23:44.35 II 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
23:44.52 II 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 10 км
49:06 II 7 Командний чемпіонат України серед молоді, юніорів, юнаків (спортивна ходьба). XX Міжнародні змаганння "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"" Івано-Франківськ 15.10.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андрєєв С.М.
48:10 II юнк-4 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків Івано-Франківськ 05.03.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Андреєв С.М.,Коростієв О.
Спортивна ходьба 5000 м
23:30.46 II 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Андрєєв С.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)