КРАВЧЕНКО Едуард
Прізвище: КРАВЧЕНКОПрізвище Англ: KRAVCHENKO
Ім'я: ЕдуардІм'я Англ: Eduard
Дата народження: 02.05.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 3000 м
10:39.10 14ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Спортивна ходьба 3000 м
14:08.67 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019
14:54.08 1ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
Спортивна ходьба 5000 м
25:15.00 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
25:47.63 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
24:57.21 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Спортивна ходьба 10 км
49:35 юнк-3 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 14.03.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
10:39.10 I юн 177/60 14ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест Л.Г,Шелест О.П.
Спортивна ходьба 3000 м
14:08.67 II 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 21.12.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
14:54.08 III 1ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ Сумського р-ну     Шелест О.П.
Спортивна ходьба 5000 м
25:15.00 III 179/61 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
25:47.63 III 179/63 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
24:57.21 III 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Сумський р-н     Шелест Л.Г,Шелест О.П.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 10 км
49:35 II 180/61 юнк-3 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 14.03.2020
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 5000 м
25:32.75 III 3ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест О.П.,Шелест О.П.
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
27:44.9h I юн 6ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Сумський р-н,КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест Л.Г,Шелест О.П.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 3 км
14:04 II 180/58 2 Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" Івано-Франківськ 19.10.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
14:16 II 173/54 юнк-2 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Івано-Франківськ 23.03.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 3000 м
13:50.86 II 175/58 2ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
13:57.83 II 175/57 1ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 5000 м
24:03.03 II 175/59 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
25:32.44 III 173/55 9ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 10000 м
51:29.73 II 175/57 7ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР Сум     Шелест О.П.,Шелест Л.Г

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 2000 м
10:26.1h I юн 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 23.12.2017
 Сумська К КЗ СРДЮСШ Суми     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 5000 м
27:52.92 I юн 5ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест Л.Г,Шелест О.П.
27:43.81 I юн 163/46 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест О.П.,Шелест Л.Г

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 3 км
14:43 III 168/54 юнк-7 Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" Івано-Франківськ 20.10.2018
 Сумська К КЗ ДЮСШ СРР     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
15:28 III 167/49 юнк-8 Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Луцьк 11.03.2018
 Сумська К КЗ СРДЮСШ Суми     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 3000 м
15:11.29 III 168/53 7ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
15:17.80 III 167/54 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська К КЗ СРДЮСШ Суми     Шелест О.П.,Шелест Л.Г
Спортивна ходьба 5000 м
25:28.41 III 167/53 7ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест Л.Г,Шелест О.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 2000 м
12:25.56 II юн 12ф1 Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого Суми 24.12.2016
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Шелест О.П.,Шелест Л.г
Спортивна ходьба 5000 м
32:20.22 8ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська К КЗ ДЮСШ Сум.р.н.     Бр. Шелест

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Спортивна ходьба 2000 м
DQ 230.3 ф1 Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого Суми 19.12.2015
 Сумська К ДЮСШ Сумського р-ну     Шелест О.П.,Шелест Л

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 0,5 км
2.19 33ф Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам`яті ОЧ Володимира Куца с. Олексине 15.04.2016
 Сумська К КЗ Сумск.рДЮСШ     Шелест О.П.,Шелест Л

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)