ГОРДІЄНКО Олена
Прізвище: ГОРДІЄНКОПрізвище Англ: HORDIYENKO
Ім'я: ОленаІм'я Англ: Olena
Дата народження: 27.10.2001 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.12 II 164/52 3ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко О.с,бр. Зайцева
8.15 II 164/52 1з10 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко О.с,бр. Зайцева
Біг на 200 м
27.40 II 164/52 1ф2 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко О.с,бр. Зайцева
DNS ф14 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко О.с,бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:02.73 II 164/52 3ф9 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко О.с,бр. Зайцева

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.69 I 3ф18 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,Зайцева В.О.
Біг на 400 м
1:00.97 II 3ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,Зайцева В.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.45/+1.1 II 165/50 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:00.71 II 165/50 6ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
59.38 II 165/50 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1:00.40 II 165/50 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1:00.69 165/50 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
Естафетний біг 4х100 м
48.94 I  Київська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 4х400 м
4:06.59 II  Київська 3ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:18.86 III  Київська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), КРАВЧУК Юлія (17.06.2003), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.17 II 1двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
27.75 III 1ф1 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Київська      бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:01.29 II 1двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1:02.21 II 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     бр. Зайцева
1:02.00 II 2ф6 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Київська      бр. Зайцева
Двоборство 200м + 400м
1739 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1:01.29 27.17
Естафетний біг 4х200 м
1:45.79  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
ШУХ Аліна (12.02.1999), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
DNS ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
Біг на 400 м
1:01.79 II 4ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
1:06.42 III 165/46 6з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1:01.07 II 164/46 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
1:00.40 II 164/46 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
1:00.71 II 5ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.50 II юн  Київська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001)
2:21.65 I юн  Київська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
ОПАРА-УГО Каріна (19.05.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)