Прізвище: БОТУРЧУК | Прізвище Англ: BOTURCHUK |
Ім'я: Оксана | Ім'я Англ: Oksana |
Дата народження: 12.09.1984 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2012 | 2008 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.82 | 7.82 | 7.97 | 8.16 | |
Біг на 200 м | 26.33 | 26.33 | |||
Біг на 400 м | 58.01 | 58.01 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:15.95 | 5:15.95 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.00/-0.4 | 12.03/+1.1 | 12.34/+1.4 | 12.50/-1.5 | 12.00/-0.4 | 12.67/-1.2 | 12.55/-0.8 | 12.48/-1.4 | ||
Біг на 200 м | 23.65/+0.1 | 24.48/+1.3 | 23.65/+0.1 | 25.56/-1.2 | 25.22/-0.6 | 25.17/-0.1 | 26.22/+0.1 | 25.16/-0.6 | 25.38/0.0 | |
Біг на 400 м | 53.14 | 55.33 | 53.14 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 46.93 | 47.78 | 47.49 | 46.93 | 47.58 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:39.79 | 3:39.79 | 4:10.92 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.03/+1.1 | КМС | 2ф1 | Паралімпійські ігри | Токіо | 02.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.28/-0.8 | I | 1пф2 | Паралімпійські ігри | Токіо | 02.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
12.04/+0.2 | КМС | 1з1 | Паралімпійські ігри | Токіо | 01.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.48/+1.3 | КМС | 2ф1 | Паралімпійські ігри | Токіо | 04.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
24.85/+0.4 | КМС | 1з1 | Паралімпійські ігри | Токіо | 03.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.33 | КМС | 2ф1 | Паралімпійські ігри | Токіо | 31.08.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
56.49 | I | 2з3 | Паралімпійські ігри | Токіо | 30.08.2021 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.02/+0.4 | МС | 2з2 | Паралімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 12.09.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
23.65/+0.1 | МС | 2ф1 | Паралімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 12.09.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.14 | МС | 2ф1 | Паралімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 12.09.2016 | |
Дніпропетровська | ||||||
54.47 | КМС | 1з3 | Паралімпійські ігри | Ріо-де-Жанейро | 12.09.2016 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.46/-0.2 | I | 168/54 | 5з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Дніпропетровська | Інваспорт Рурак К.М. | |||||
12.49/+1.1 | I | 7ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Дніпропетровська | Інваспорт Рурак К.М. | |||||
12.34/+1.4 | I | 5з2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Дніпропетровська | Інваспорт Рурак К.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.56/-1.2 | I | 168/54 | 5з3 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Дніпропетровська | Інваспорт Рурак К.М. | |||||
25.78/0.0 | I | 4з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | |
Дніпропетровська | Інваспорт Рурак К.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.50/-1.5 | I | 5з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | Інваспорт Рурак К.М. | ||||
12.58/+0.7 | I | 5з2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.22/-0.6 | КМС | 5з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | Інваспорт Рурак К.М. | ||||
25.78/+1.7 | I | 4з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.78 | I | Дніпропетровська | 3ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
КОМПАНІЄЦЬ Тетяна (08.08.1992), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ГЛЄБОВА Олена (19.01.1981), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998) | ||||||
49.29 | I | Дніпропетровська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
КРАВЧЕНКО Катерина (29.01.1992), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ДОЛЖКОВА Юлія (03.07.1993), КУПРИЧ Соломія (10.01.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:39.79 | КМС | Дніпропетровська | 4ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), КОМПАНІЄЦЬ Тетяна (08.08.1992), АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія (30.10.1993), БАРАЛЕЙ Юлія (25.04.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з5 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | ||
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.01 | I | 1з11 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.03/+0.4 | КМС | 3пф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Дніпропетровськ Рурак К.М. | ||||
12.00/-0.4 | КМС | 2з3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Дніпропетровськ Рурак К.М. | ||||
12.02/+0.7 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Дніпропетровськ Рурак К.М. | ||||
12.10/+1.0 | КМС | 7в1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
12.23/-1.0 | КМС | 1ф3 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.17/-0.1 | КМС | 1ф5 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Дніпропетровська | Інваспорт | Рурак К.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | ||
Дніпропетровська | Інваспорт | Дніпропетровськ Рурак К.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.67/-1.2 | I | 8з3 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Дніпропетровська | У | Рурак К.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.22/+0.1 | I | 7з6 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Дніпропетровська | У | Рурак К.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.82 | I | 4з4 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Дніпропетровська | У | Сорочан В.С.,Слюсар І.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.76/0.0 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 28.09.2007 | |
Дніпропетровська | У | ДНУ Сорочан В.С. | ||||
12.55/-0.8 | II | 5з3 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Дніпропетровська | У | Сорочан В.С.,Слюсар І.Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2007 | ||
Дніпропетровська | У | ДНУ Сорочан В.С. | ||||
25.16/-0.6 | I | 5з1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Дніпропетровська | У | Сорочан В.С.,Слюсар І.Д. | ||||
DNS | ф4 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | ||
Дніпропетровська | У | Сорочан В.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.49 | I | Дніпропетровська | 5ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
КОТЧЕНКО Олена (05.03.1986), ШУТЬКО Ольга (14.03.1989), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ПОВХ Олеся (18.10.1987) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:10.92 | III | Дніпропетровська | 3ф1 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2007 |
МАЛЕНКО Юлія (02.07.1987), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), НОСЕНКО Діна (01.10.1988), НОСЕНКО Анна (01.10.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | 5з3 | Суми | 21.02.2006 | |||
Дніпропетровська | Сорочан В.С. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:15.95 | Дніпропетровська | 3ф2 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
САЄНКО Марина (26.10.1983), СТАСЕНКО Вікторія (28.06.1986), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ГОЛОВЧЕНКО Ірина (21.07.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.48/-1.4 | I | 4з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 14.06.2006 | |
Дніпропетровська | У | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.38/0.0 | I | 6ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Дніпропетровська | У | |||||
25.48/0.0 | I | 3з5 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Дніпропетровська | У | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.65 | I | Дніпропетровська | 4ф3 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 |
КОТЧЕНКО Олена (05.03.1986), НАЗАРКО Валерія (02.07.1987), ПОВХ Олеся (18.10.1987), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984) | ||||||
47.07 | I | Дніпропетровська | 2ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
КОЖЕМЯКІНА Ірина (16.06.1980), КОТЧЕНКО Олена (05.03.1986), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ПОВХ Олеся (18.10.1987) | ||||||
46.93 | КМС | Дніпропетровська | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики 2006 року | Ялта | 28.05.2006 |
КОТЧЕНКО Олена (05.03.1986), НАЗАРКО Валерія (02.07.1987), ПОВХ Олеся (18.10.1987), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.16 | 7з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Дніпропетровська | Сорочан В.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.33 | 4з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Дніпропетровська | Сорочан В.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.58 | КМС | Дніпропетровська | 1ф1 | НСК II | Ялта | 22.06.2005 |
КУЧЕРЯВЕНКО Олександра (23.02.1984), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), КОТЧЕНКО Олена (05.03.1986), ПОВХ Олеся (18.10.1987) | ||||||
47.60 | КМС | Дніпропетровська | 2ф1 | ЧУз | Київ | 15.06.2005 |
ШРАМКО Наталя (20.07.1982), КУЧЕРЯВЕНКО Олександра (23.02.1984), БОТУРЧУК Оксана (12.09.1984), ПОВХ Олеся (18.10.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |