Прізвище: БОНДАР | Прізвище Англ: BODNAR |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 21.05.1991 | Стать: Ж |
ТФЛА: АР Крим | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2009 | 2008 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.87 | 7.87 | ||||
Біг на 200 м | 24.25 | 24.25 | 25.41 | 25.72 | 27.07 | |
Біг на 400 м | 1:00.80 | 54.57 | 56.94 | 1:00.80 | ||
Біг на 800 м | 2:10.65 | 2:10.65 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:48.91 | 1:48.91 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:00.99 | 4:00.99 | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:49.89 | 5:49.89 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2008 | 2007 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.00/+0.1 | 12.00/+0.1 | ||||
Біг на 200 м | 24.09/+0.9 | 24.09/+0.9 | 26.43/+1.4 | 26.05/-0.3 | ||
Біг на 400 м | 52.52 | 52.52 | 54.01 | 56.25 | 56.52 | 56.76 |
Біг на 800 м | 2:13.72 | 2:13.72 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 50.95 | 50.95 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:46.04 | 3:54.41 | 3:46.04 | 4:03.70 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:21.18 | 2:21.18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.25 | КМС | 10ф10 | Чемпионат России по легкой атлетике в помещении | Москва | 18.02.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 Савин А.М.,Леонов О.Н. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.57 | КМС | 11ф8 | Чемпионат России по легкой атлетике в помещении | Москва | 17.02.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 Савин А.М.,Леонов О.Н. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.00/+0.1 | КМС | 3ф2 | 51st Gustav Sule Memorial | Тарту | 09.06.2015 | |
АР Крим | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.09/+0.9 | МС | 2ф1 | Кубок Риги | Рига | 28.05.2015 | |
АР Крим | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.52 | МС | 2з2 | Чемпіонат Росії | Чебоксари | 03.08.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР ПО ЛА № 2 САВИН А.М., ЛЕОНОВ О.Н. | |||||
53.32 | МС | 2ф3 | Всеросійські змагання на призи ЗМС Ю.Печьонкіної | Єріно | 06.06.2015 | |
АР Крим | ||||||
53.24 | МС | 3ф2 | IFAM Outdoor | Оордегем | 25.05.2015 | |
АР Крим | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф1 | Loiste Eliittikisat | Лахті | 14.06.2015 | ||
АР Крим |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Савін О.М. | ||||
7.87 | I | 4з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Савін О.М. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | ||
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Савін О.М. | ||||
7.90 | I | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
7.94 | I | 2з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.41 | КМС | 2ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | |
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з3 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Савін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.62/+2.5 | КМС | 6--h1- | NC | Kazan | 25.07.2014 | |
АР Крим | ||||||
DNS | з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | ||
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.01 | КМС | 3ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
54.63 | КМС | 2з4 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
АР Крим | Д | Савін О.М. | ||||
55.31 | КМС | 4 | Atletissima | Namur | 28.05.2014 | |
АР Крим | ||||||
54.19 | КМС | 1 | Fes | 24.05.2014 | ||
АР Крим |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.34 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
2:10.65 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
2:16.85 | I | 2ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2009 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.99 | II | АР Крим | 7ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 |
БОНДАР Анастасія (21.05.1991), ПОМІТУН Анжеліка (09.03.1992), СИШКО Ксенія (04.06.1989), СИШКО Галина (07.01.1991) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
DNS | АР Крим | ф3 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2009 | |
БОНДАР Анастасія (21.05.1991), СИШКО Ксенія (04.06.1989), СИШКО Галина (07.01.1991), ШЕВЧЕНКО Ганна (25.03.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.72 | I | 2в4 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М. | ||||
26.27 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
АР Крим | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | |||||
26.11 | I | 1пф3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
АР Крим | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | |||||
26.21 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 06.02.2008 | |
АР Крим | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.94 | I | 3з8 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:48.91 | АР Крим | 2ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1991 р.н. та молодші | Запоріжжя | 07.02.2008 | |
САМОХВАЛОВА Вікторія (14.02.1993), ПОМІТУН Анжела (09.03.1992), СИШКО Галина (07.01.1991), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.43/+1.4 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
26.43/0.0 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.24 | I | 4ф4 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 | |
АР Крим | Д | ТНУ ім.В.І.Вернадського Леонов О.М. | ||||
56.66 | I | 1ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
АР Крим | Леонов О.М. | |||||
57.3h | I | 1з2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 06.07.2008 | |
АР Крим | Леонов О.М. | |||||
56.25 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 16.06.2008 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М.,Плохой С.І | ||||
56.99 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 15.06.2008 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М.,Плохой С.І | ||||
58.04 | I | 2ф9 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
АР Крим | Д | Леонов О.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.72 | I | 2ф2 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 30.09.2008 | |
АР Крим | Д | ТНУ ім.В.І.Вернадського Леонов О.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.95 | II | АР Крим | 4ф2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ТАЦАКОВІЧ Катерина (09.06.1992), БОНДАР Анастасія (21.05.1991), ФОМІНА Юлія (30.01.1991), ФЕДОРОВА Аліна (21.03.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.70 | II | АР Крим | 1ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
ТАЦАКОВІЧ Катерина (09.06.1992), ЦАРЬОВА Маргарита (07.04.1991), ЯКОВЛЕВА Ольга (15.12.1992), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) | ||||||
3:54.41 | II | АР Крим | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 17.06.2008 |
ВАЛИВАЧ Віра (03.03.1993), КОЗЛОВА Тетяна (06.03.1989), СИШКО Ксенія (04.06.1989), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.18 | I юн | АР Крим | 4ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 |
КАРПОВІЧ Анастасія (22.01.1994), ПОМІТУН Анжеліка (09.03.1992), ВАРІВАЧ Віра (03.03.1993), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) | ||||||
2:24.39 | АР Крим | 6ф2 | Всеукраїнські змагання "Весняні ластівки" на призи МОН України | Ялта | 10.04.2008 | |
СИШКО Галина (07.01.1991), ФЕДОРОВА Аліна (21.03.1993), ЦАРЬОВА Маргарита (07.04.1991), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.05/-0.3 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
26.18/-0.2 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.52 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
56.82 | I | 1з5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:46.04 | I | АР Крим | 6ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
БОНДАР Анастасія (21.05.1991), СИШКО Ксенія (04.06.1989), БУДАРІНА Анастасія (10.07.1984), ПОНОМАРЬОВА Ганна (25.02.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.76 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 22.09.2006 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
56.95 | I | 1з6 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 22.09.2006 | |
АР Крим | Д | РКДЮСШ Сімферополь Леонов О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:03.70 | II | АР Крим | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків | Ялта | 23.09.2006 |
СИШКО Ксенія (04.06.1989), СИШКО Галина (07.01.1991), ФЕФЕРМАН Галина (16.11.1989), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.07 | I | 160/45 | 2з8 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 01.02.2005 |
АР Крим | Леонов О.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.80 | I | 160/45 | 1з5 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 31.01.2005 |
АР Крим | Леонов О.М. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:49.89 | АР Крим | 5ф3 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 01.02.2005 | |
КАПУСТІНА Альона (05.05.1988), СИШКО Ксенія (04.06.1989), СИШКО Галина (07.01.1991), БОНДАР Анастасія (21.05.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |