ВОВК Данило
Прізвище: ВОВКПрізвище Англ: VOVK
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 16.05.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Чернігівська
ФСТ: У
Клуб: КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів
Тренери: Вятіорец С. Є., Середа С. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.07 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.07 I 183/73 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.22  Чернігівська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
БОВАН Олексій (21.08.2001), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ВОВК Данило (16.05.2001), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.15 I 185/73 6з1 Кубок України у приміщенні Київ 16.02.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.13 I 186/73 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.13 I 186/73 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.20 I 2з1 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.1h I 3з1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.17 I 6ф1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.20 I 1з2 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
7.12 I 186/74 3ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Копанайко С.Є.
7.19 I 186/74 1з7 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Копанайко С.Є.
Біг на 200 м
22.82 КМС 186/73 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.84 КМС 186/73 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.58 КМС 2ф4 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.96 КМС 1ф12 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 12.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
DNS ф18 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Копанайко С.Є.
Естафетний біг 4х200 м
1:31.43  м. Київ 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), ЛУПУЛЧУК Максим (21.05.2000), ВОВК Данило (16.05.2001), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.37/+1.1 II 185/76 2з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
11.20/+2.6 I 185/76 4пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
11.42/-1.9 II 186/74 3з2 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "Україна"     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
DNS ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів Київ 21.05.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
11.47/+0.1 II 1з2 Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів Київ 21.05.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "У"     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
Біг на 200 м
22.52/+0.5 I 185/74 4ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.86/+1.8 I 185/74 1з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.60/+3.0 I 185/74 1пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва з л/а     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
22.67/-0.2 I 186/74 2ф2 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 м. Київ У СДЮШОР м.Києва "Україна"     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Прокудін О.М.,Карандюк К.
DNS з4 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Прокудін О.М.,Карандюк К.
7.43 II 187/72 2з3 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Прокудін О.М.,Карандюк К.
DNS з1 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 22.12.2017
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа О.А.
Біг на 200 м
23.79 I 186/70 1з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.,Варда А.Е.
24.13 I 186/70 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.,Варда А.Е.
24.40 II 186/72 1ф4 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Прокудін О.М.,Карандюк К.
DNS ф10 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 23.12.2017
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа О.А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.40/-0.5 II 186/73 2ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.70/-2.3 II 186/73 1з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.40/+1.7 II 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.41/+1.4 II 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.35/+0.5 II 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.49/+0.5 II 186/72 1з6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
11.60/-0.4 II 186/72 6ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Біг на 200 м
DNS ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
DNF з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
23.43/-0.3 II 185/72 7ф11 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
23.45/+0.5 II 3ф5 Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) Київ 23.05.2018
 Чернігівська РВУФК     Копанайко С.,Середа С.С.,Вятіорець С.Є.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Чернігівська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ШУЛЬГА Дмитро (22.04.2002), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ДОВГИЙ Денис (12.06.2001), ВОВК Данило (16.05.2001)
2:03.55 III  Чернігівська 7ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ДОВГИЙ Денис (12.06.2001), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ВОВК Данило (16.05.2001), БОВАН Олексій (21.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.33 II 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Е.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7.34 II 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Е.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
7.39 II 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Е.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 200 м
23.72 I 186/68 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Е.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23.85 I 186/68 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Е.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23.70 I 1ф3 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 60 м з/б (1.067)
DNS з1 ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" Київ 09.01.2017
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.84 4з2 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.1h II юн  Чернігівська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ПРОХОРЕНКО Володимир (02.12.2000), КАРАНДА Микита (25.01.2002), ВОВК Данило (16.05.2001), ЧЕРНОБАЙ Микола (07.03.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.63/-1.7 II 186/70 2з2 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ Київ 29.06.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
11.45/+1.2 II 185/70 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
11.44/+0.9 II 185/70 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
11.70/+0.2 II 186/70 3з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Чернігівська МОН ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятиорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 200 м
23.43/+0.1 II 185/70 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23.35/+1.9 II 185/70 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
23.51/+0.9 II 186/70 7ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Чернігівська МОН ДЮСШ "Атлет" Чрг     Варда А.Є.,Вятиорець С.Є.,Середа С.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.72 I юн  Чернігівська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
СЛІСАРЕНКО Максим (16.04.2000), ВОВК Данило (16.05.2001), ПРОХОРЕНКО Володимир (02.12.2000), ЧЕРНОБАЙ Микола (07.03.2000)
2:01.76 III  Чернігівська 3ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ДОВГИЙ Денис (12.06.2001), ВОВК Данило (16.05.2001), ПРОХОРЕНКО Володимир (02.12.2000), ЧЕРНОБАЙ Микола (07.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.27 II 2двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
DNS ф4 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Чернігівська      Вятиорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
56.42 III 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
57.01 III 2ф5 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Чернігівська      Вятиорець С.Є.,Середа С.С.
Двоборство 200м + 400м
1173 5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
56.42 25.27

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.38/-0.5 I юн 3з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.,Варда А.Є.
Біг на 200 м
24.78/+0.4 III 7ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.,Варда А.Є.
24.52/-0.3 III 180/65 1ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
DQ 163.3 182/65 з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Чернігівська У ДЮСШ "Атлет" Чрг     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.57 III 3двбр3 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
1:00.58 II юн 1двбр5 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
Двоборство 200м + 400м
864 7 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
1:00.58 26.57

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)