Прізвище: ГАРБУЗ | Прізвище Англ: HARBUZ |
Ім'я: Дмитро | Ім'я Англ: Dmytro |
Дата народження: 09.11.1983 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2010 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 48.96 | 50.26 | 48.96 | 50.08 | 49.88 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.93 | 3:19.30 | 3:19.93 | 3:16.93 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:41.08 | 4:43.00 | 4:41.08 | |||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:33.98 | 4:33.98 | 4:34.39 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2002 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 47.98 | 48.36 | 47.98 | 48.28 | 48.47 | 48.48 | |
Біг на 800 м | 1:51.77 | 1:57.79 | 1:51.77 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 44.06 | 44.06 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:09.39 | 3:10.91 | 3:09.39 | 3:12.41 | 3:10.35 | 3:15.22 | 3:24.27 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.26 | КМС | 4з8 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.30 | Харкiвська | 8ф2 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
БІКУЛОВ Дмитро (11.07.1990), ГАЄК Дмитро (14.10.1989), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), СОКОЛОВ Андрій (22.08.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.91 | I | 3з3 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
48.36 | КМС | 2з7 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:10.91 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 |
ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), РАДІОНЕНКО Андрій (16.09.1990), ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.96 | КМС | 2з8 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
49.98 | КМС | 1ф13 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф3 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | ||
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.93 | Харкiвська | 4ф3 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
СОКОЛОВ Андрій (11.03.1988), ГАЄК Дмитро (14.10.1989), РАДІОНЕНКО Андрій (16.09.1990), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:33.98 | Харкiвська | 1ф1 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
СОКОЛОВ Андрій (11.03.1988), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), РАДІОНЕНКО Андрій (16.09.1990), БОБРИНЦЕВ Павло (01.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.63 | I | 6ф6 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 | |
Харкiвська | У | ХПІ Омельченко М.В. | ||||
48.41 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
47.98 | КМС | 3з6 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
48.33 | КМС | 1ф7 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:57.79 | I | 10ф4 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 30.09.2008 | |
Харкiвська | У | ХПІ Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:09.39 | МС | Харкiвська | 3ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
СОЛОГУБ Ярослав (01.01.1988), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
3:11.97 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
СОЛОГУБ Ярослав (01.01.1988), РАДІОНЕНКО Андрій (16.09.1990), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.27 | КМС | 3з8 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
50.08 | 2ф8 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 24.01.2007 | ||
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:34.39 | Харкiвська | 2ф2 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 25.01.2007 | |
МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ІСАЄВ Євген (07.12.1986), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), БОБРИНЦЕВ Павло (01.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.39 | II | 6ф6 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 28.09.2007 | |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Омельченко М.В. | ||||
48.75 | I | 4з5 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
48.67 | I | 6ф7 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
48.28 | КМС | 1з7 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Харкiвська | Д | Харків,НТУ "ХПІ" Омельченко М.В. | ||||
48.53 | I | 4ф2 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Харкiвська | Д | Харків,НТУ "ХПІ" Омельченко М.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:53.81 | КМС | 11ф3 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
1:52.35 | КМС | 1ф5 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
1:51.77 | КМС | 2ф4 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 19.05.2007 | |
Харкiвська | Д | Харків,НТУ "ХПІ" Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.09 | III | Харкiвська | 9ф2 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2007 |
СОКОЛОВ Андрій (11.03.1988), ВЕРЛАНОВ Роман (15.04.1984), БОБРИНЦЕВ Павло (01.07.1986), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
3:12.41 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977) | ||||||
3:21.67 | II | Харкiвська | 8ф2 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ІСАЄВ Євген (07.12.1986), ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
3:17.61 | I | Харкiвська | 2ф3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 20.05.2007 |
БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ЗАРУБА Артем (23.04.1987), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), АНДРЮЩЕНКО Максим (23.02.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.88 | 2з10 | Суми | 21.02.2006 | |||
Харкiвська | Омельченко М.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | з1 | Суми | 22.02.2006 | |||
Харкiвська | Омельченко М.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.93 | КМС | Харкiвська | 3ф3 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 |
ГЛАДКОВ Олександр (11.10.1982), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:43.00 | Харкiвська | 4ф2 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
БИБИК Євгеній (30.01.1983), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.49 | I | 6з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
48.48 | КМС | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | Д | |||||
48.47 | КМС | 2з4 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | Д | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.06 | II | Харкiвська | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), ТУРСЬКИЙ Олександр (19.02.1983) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:14.09 | КМС | Харкiвська | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
3:10.35 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.7h | 196/81 | ф1 | Ч ХРК | Харків | 18.01.2005 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:41.08 | Харкiвська | 6ф3 | КУп | Запоріжжя | 29.01.2005 | |
МАМОН Максим (18.07.1982), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), БІБІКОВ Михайло (12.05.1985), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.48 | КМС | 196/82 | 1ф3 | УУ | Донецьк | 06.05.2005 |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.73 | I | Харкiвська | 1ф1 | НСК II | 22.06.2005 | |
БИБИК Євгеній (30.01.1983), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), БОБРИНЦЕВ Павло (01.07.1986), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) | ||||||
3:15.22 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | КУ | 28.05.2005 | |
ВАСИЛЕЦЬ Микола (20.03.1982), ГЛАДКОВ Олександр (11.10.1982), БИБИК Євгеній (30.01.1983), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:24.27 | I | Харкiвська | 3ф1 | Біла Церква | 17.05.2002 | |
БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), КОЛЧАНОВ Віталій (27.06.1984), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |