Прізвище: ЮХНІЧ | Прізвище Англ: YUHNICH |
Ім'я: Юрій | Ім'я Англ: Yuriy |
Дата народження: 14.02.1988 | Стать: Ч |
ТФЛА: Львівська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 51.42 | 51.42 | 54.64 | |||||
Біг на 800 м | 1:52.87 | 1:52.87 | 1:54.72 | 1:54.42 | 1:55.03 | 1:55.99 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.13 | 3:19.13 | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:07.76 | 5:07.76 | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:27.97 | 4:27.97 | 4:30.83 | 4:32.42 | 4:29.62 | 4:31.23 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 51.75 | 51.75 | 52.39 | ||||||
Біг на 800 м | 1:50.98 | 1:53.31 | 1:51.07 | 1:51.23 | 1:50.98 | 1:54.27 | 1:53.73 | 1:55.68 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:13.84 | 3:19.20 | 3:13.84 | 3:18.41 | 3:16.59 | 3:28.31 | 3:22.26 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DQ 163.3 | з6 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | ||
Львiвська | Д | ШВСМ Луг Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:27.97 | Львiвська | 2ф2 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2012 | |
БАС Юрій (31.03.1992), МАРЧУК Степан (03.01.1990), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | з5 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | ||
Львiвська | Д | Львів,ЛДЮСШ №2 Львів Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:53.31 | КМС | 7ф3 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Львiвська | ЛДУФК Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.20 | I | Львiвська | 1ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 |
МАРЧУК Степан (03.01.1990), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), СТРОКУН Михайло (12.11.1991), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:52.87 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 17.02.2011 | |
Львiвська | Д | ШВСМ Луг Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:53.09 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Львiвська | Д | ШВСМ Луг Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:30.83 | Львiвська | 4ф4 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | |
АВРАМИШИН Олександр (04.05.1987), МАРЧУК Степан (03.01.1990), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | ||
Львiвська | Д | ДЮСШ №2 Львів Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:53.68 | КМС | 2з6 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | |
Львiвська | Д | ДЮСШ №2 Львів Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:52.01 | КМС | 6ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:51.07 | КМС | 2з5 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:52.25 | КМС | 5ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 | |
Львiвська | ЛДУФК Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | |||||
1:51.76 | КМС | 2з1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 18.05.2011 | |
Львiвська | ЛДУФК Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:13.84 | КМС | Львiвська | 2ф2 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 |
ЧУГАЙ Вадим (08.10.1988), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), МАРЧУК Степан (03.01.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:54.72 | КМС | 3з3 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.13 | Львiвська | 7ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), МАРЧУК Степан (03.01.1990), ЧУГАЙ Вадим (08.10.1988) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:32.42 | Львiвська | 5ф1 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 31.01.2010 | |
ОНИЩУК Станіслав (30.09.1986), ЧУГАЙ Вадим (08.10.1988), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.35 | I | 5ф3 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 | |
Львiвська | ЛДУФК Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | |||||
1:51.23 | КМС | 1ф3 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакіни | ||||
1:51.53 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 03.07.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:51.79 | КМС | 2з5 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:51.99 | КМС | 4ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
1:51.93 | КМС | 4з4 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.61 | I | Львiвська | 1ф1 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 |
ЧУГАЙ Вадим (08.10.1988), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), МАРЧУК Степан (03.01.1990), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) | ||||||
3:18.41 | I | Львiвська | 6ф3 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
БАС Юрій (31.03.1992), ХРУСЬ Андрій (01.09.1981), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:54.42 | КМС | 2з5 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В.,Тарнакіна О.Б. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:29.62 | Львiвська | 1ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2009 | |
ДОРОШЕНКО Богдан (26.09.1989), ОНИЩУК Станіслав (30.09.1986), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.12 | I | 12ф4 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Львiвська | Д | Тарнакіни | ||||
1:50.98 | КМС | 2ф7 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.59 | I | Львiвська | 7ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 |
БЕГЕН Богдан (09.10.1986), ЧУГАЙ Вадим (08.10.1988), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), ТИНДИК Андрій (17.07.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.03 | КМС | 4з5 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:31.23 | Львiвська | 2ф4 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
АВРАМИШИН Олександр (04.05.1987), БЕГЕН Богдан (09.10.1986), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:54.27 | I | 5ф4 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 30.09.2008 | |
Львiвська | Д | ЛДУФК Тарнакін В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.42 | I | 5з6 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Львiвська | МОН | Тарнакін В.В. | ||||
51.65 | II | 2з5 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.46 | I | 5з6 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 13.02.2007 | |
Львiвська | МОН | Тарнакін В.В. | ||||
1:55.99 | I | 3ф4 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 08.02.2007 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:53.73 | КМС | 4ф6 | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 22.06.2007 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.31 | II | Львiвська | 18ф | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 22.06.2007 |
НІКОЛАЄВ Юрій (28.10.1989), АГІБАЛОВ Олександр (05.10.1989), КОСТІВ Тарас (08.12.1989), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.75 | II | 6з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.68 | I | 1ф3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
Львiвська | Д | Тарнакін В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.64 | II | 175/64 | 2з9 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 31.01.2005 |
Львiвська | Тарнакін В.В. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:07.76 | Львiвська | 3ф3 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 01.02.2005 | |
ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988), ШАРАБУРА Олег (06.04.1988), СЕРЕДА Петро (22.04.1988), ПОЗУНЬ Володимир (09.09.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.39 | II | 180/64 | 6ф1 | ЧУ Юнаки | Ужгород | 08.05.2005 |
Львiвська | МОН | Тарнакін В.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.26 | I | Львiвська | 1ф1 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
ТЕМЕХ Володимир (24.03.1986), БЕГЕН Богдан (09.10.1986), ТИНДИК Андрій (17.07.1987), ЮХНІЧ Юрій (14.02.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |