Прізвище: ТУХТАРОВ | Прізвище Англ: TUHTAROV |
Ім'я: Тагір | Ім'я Англ: Tahir |
Дата народження: 04.06.1987 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2010 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.16 | 7.16 | ||
Біг на 200 м | 22.48 | 22.48 | 23.00 | |
Біг на 400 м | 49.13 | 49.13 | 51.15 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:30.62 | 1:30.62 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:41.08 | 4:43.00 | 4:41.08 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.97/0.0 | 10.97/0.0 | 11.47/0.0 | 11.52/0.0 | ||
Біг на 200 м | 21.62/+1.9 | 22.39/0.0 | 22.80/0.0 | 22.00/-1.5 | 21.62/+1.9 | 22.06/+0.4 |
Біг на 400 м | 49.05 | 49.05 | 49.31 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 41.64 | 42.84 | 43.57 | 41.64 | 41.89 | 42.70 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:10.35 | 3:10.35 | 3:18.73 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.16 | II | 5з5 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В.,Омельченко О.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.98/0.0 | КМС | 5з4 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
10.97/0.0 | КМС | 2з7 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.52/0.0 | I | 1з5 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
22.39/0.0 | II | 4з1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.78 | II | Харкiвська | 7ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 |
ЛОЗИНСЬКИЙ Петро (16.05.1990), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ПІДОПРИГОРА Дмитро (17.05.1988), ЗОРІН Юрій (20.04.1989) | ||||||
42.84 | II | Харкiвська | 7ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 |
ПІДОПРИГОРА Дмитро (17.05.1988), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), ВАСИЛЬЄВ Валерій (21.04.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.47/0.0 | II | 3з3 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Омельченко М.В. | ||||
DNS | з8 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | ||
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.80/0.0 | I | 2ф6 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 30.09.2008 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.57 | II | Харкiвська | 5ф2 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 |
ТИМЧЕНКО Марк (01.01.1989), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), СОЛОГУБ Ярослав (01.01.1988), ТУРСЬКИЙ Олександр (19.02.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.52/0.0 | III | 3з4 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 28.09.2007 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Омельченко М.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.48/0.0 | II | 3з6 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2007 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Омельченко М.В. | ||||
DNS | ф1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | ||
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
22.01/+0.5 | I | 4з1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
22.00/-1.5 | КМС | 2ф6 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.36 | II | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів | Ялта | 28.09.2007 |
СКИБА Олександр (04.01.1986), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ПІДОПРИГОРА Дмитро (17.05.1988), ПРОХОРОВ Андрій (02.11.1985) | ||||||
41.64 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
СКИБА Олександр (04.01.1986), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ДОВГАЛЬ Анатолій (29.01.1976) | ||||||
41.87 | КМС | Харкiвська | 2ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), ВАСИЛЕЦЬ Микола (20.03.1982), СКИБА Олександр (04.01.1986) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з4 | Суми | 21.02.2006 | |||
Харкiвська | Омельченко М.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.48 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.47 | 1з13 | Суми | 21.02.2006 | |||
Харкiвська | Омельченко М.В. | |||||
49.13 | КМС | 3ф5 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:30.62 | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 | |
ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БИБИК Євгеній (30.01.1983), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), ВАСИЛЕЦЬ Микола (20.03.1982) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:43.00 | Харкiвська | 4ф2 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
БИБИК Євгеній (30.01.1983), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.10/0.0 | I | 1з3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
21.92/+0.7 | КМС | 4ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
22.04/-0.4 | I | 3з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
22.00/0.0 | КМС | 7ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
21.62/+1.9 | КМС | 2ф1 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 | |
Харкiвська | У | Омельченко М.В. | ||||
21.88/-0.2 | КМС | 1ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | МОН | |||||
22.27/-0.1 | I | 1з5 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | МОН | |||||
Біг на 400 м | ||||||
49.05 | I | 1ф3 | Першість україни серед учнів УФК,УОР | Бровари | 03.06.2006 | |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Харкiвська | ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
СОЛОГУБ Ярослав (01.01.1988), КУДРАЙ Ігор (26.10.1987), ПІДОПРИГОРА Дмитро (17.05.1988), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) | ||||||
44.06 | II | Харкiвська | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), ТУРСЬКИЙ Олександр (19.02.1983) | ||||||
41.89 | КМС | Харкiвська | 1ф3 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 |
СКИБА Олександр (04.01.1986), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), МОРДОВЦЕВ Олександр (29.03.1985), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:14.09 | КМС | Харкiвська | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БАРАНОВ Роман (25.03.1984), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) | ||||||
3:10.35 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
ЗЮКОВ Євгеній (31.05.1978), ТВЕРДОСТУП Андрій (18.06.1977), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Харкiвська | Омельченко М.В. | |||||
23.00 | I | з1 | УОР, УФК | Київ | 06.01.2005 | |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.15 | I | 176/60 | 3з1 | КУп | Запоріжжя | 28.01.2005 |
Харкiвська | Д | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:41.08 | Харкiвська | 6ф3 | КУп | Запоріжжя | 29.01.2005 | |
МАМОН Максим (18.07.1982), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), БІБІКОВ Михайло (12.05.1985), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.74/+2.2 | КМС | 176/60 | 1ф5 | НСК II | Київ | 22.06.2005 |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
22.06/+0.4 | КМС | 176/60 | 1ф7 | ЧУ Юнр | Київ | 03.06.2005 |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.31 | I | 176/60 | ф1 | ВУФК, УОР | Миколаїв | 18.06.2005 |
Харкiвська | МОН | Омельченко М.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.70 | I | Харкiвська | 2ф3 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
СКИБА Олександр (04.01.1986), ЦИЛЮРИК Євген (30.01.1987), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987), БОДРОВ Ігор (09.07.1987) | ||||||
43.22 | I | Харкiвська | 4ф1 | НСК II | Київ | 22.06.2005 |
ГОРБІВНЕНКО Олександр (19.01.1983), ПЕТРЕНКО Максим (02.04.1984), СКИБА Олександр (04.01.1986), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.98 | I | Харкiвська | 3ф3 | ЮнІ | Ялта | 28.09.2005 |
СКИБА Олександр (04.01.1986), БОЖКО Євген (13.06.1986), ЦИЛЮРИК Євген (30.01.1987), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) | ||||||
3:18.73 | I | Харкiвська | 1ф1 | НСК II | 22.06.2005 | |
БИБИК Євгеній (30.01.1983), ГАРБУЗ Дмитро (09.11.1983), БОБРИНЦЕВ Павло (01.07.1986), ТУХТАРОВ Тагір (04.06.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |