НІКОЛАЄВ Микита
Прізвище: НІКОЛАЄВПрізвище Англ: NIKOLAYEV
Ім'я: МикитаІм'я Англ: Mykyta
Дата народження: 07.04.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2018 2016 2015
Біг на 60 м8.388.38
Біг на 200 м25.0225.0225.57
Біг на 400 м53.4653.4656.91
Біг на 3000 м13:38.4013:38.40

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2016 2015
Біг на 200 м24.31/+0.624.31/+0.6
Біг на 400 м51.9251.9253.97
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:02.622:02.62
Біг на 400 м з/б (0.840)1:01.051:01.05

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.38 I юн 5з2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська МДЮСШ " Колос" Сум     Головченко Т.
Біг на 3000 м
13:38.40 16ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська МДЮСШ " Колос" Сум     Головченко Т.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Щербакова А.І.,Крот М.,Товстопятов Ф.і.
25.02 II 3ф14 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Крот М.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І.
Біг на 400 м
53.46 II 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Щербакова А.І.,Крот М.,Товстопятов Ф.і.
54.21 III 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Щербакова А.І.,Крот М.,Товстопятов Ф.і.
53.85 II 2ф9 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Крот М.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.4h  Дніпропетровська 2ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), ІЖИН Владислав (14.03.2000), НІКОЛАЄВ Микита (07.04.1999), СОЛОВЙОВ Владислав (28.07.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.31/+0.6 III 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І.
23.69/+2.9 II 4ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І.
Біг на 400 м
52.66 II 1ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І.
51.92 II 3ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.62 III  Дніпропетровська 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), ІЖИН Владислав (14.03.2000), НІКОЛАЄВ Микита (07.04.1999), СОЛОВЙОВ Владислав (28.07.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.57 III 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Дніпропетровська МОН МК ДЮСШ Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.
Біг на 400 м
56.91 III 181/55 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Дніпропетровська МОН МК ДЮСШ Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
53.97 III 183/56 4ф6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Дніпропетровська МОН МК ДЮСШ Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:01.05 III 183/56 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Дніпропетровська МОН МК ДЮСШ Днп     Крот М.А.,Щербакова А.І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)