ГАРМАШ Вадим
Прізвище: ГАРМАШПрізвище Англ: HARMASH
Ім'я: ВадимІм'я Англ: Vadym
Дата народження: 28.08.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF ф5 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 180/71 з14 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
54.68 III 180/71 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:37.14  Черкаська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.85/-0.2 III 180/70 7пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
23.77/+1.4 II 180/70 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
DNS ф3 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
53.52 II 180/70 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
58.78 I юн 173/63 6ф3 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х100 м
46.27 III  Черкаська 5ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999)
Естафетний біг 4х400 м
3:31.75 II  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГАПЧЕНКО Владислав (16.12.1998), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)
3:31.13 II  Черкаська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.17 I 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
DNF з18 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
53.26 II 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
54.43 III 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
55.08 III 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.7h  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.35/+1.4 III 5ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
23.58/+1.8 II 178/65 3з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
23.27/+2.2 II 1ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
54.37 III 3ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
52.21 II 178/65 2з7 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
52.75 II 2ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х400 м
3:35.50 III  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
КАЛІНІН Назар (18.06.2000), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997)
Естафетний біг 4х800 м
8:42.79  Черкаська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), КАЛІНІН Назар (18.06.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.83 III 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
56.60 III 179/65 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.71/-0.3 III 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
24.10/+1.9 III 178/65 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
24.37/+0.5 III 178/67 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Біг на 400 м
DQ 163.3 ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
53.17 II 178/65 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
54.26 III 179/65 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко О.В.
Естафетний біг 4х100 м
46.59 III  Черкаська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГРИГОРЯН Олександр (02.12.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)