ДІДУХ Ігор
Прізвище: ДІДУХПрізвище Англ: DIDUKH
Ім'я: ІгорІм'я Англ: Ihor
Дата народження: 03.01.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Алембіта Я. Д.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.49 II 178/65 6з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
24.27 II 180/65 3з11 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.10  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ВІТРУК Артем (02.05.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.09/-1.4 III 180/67 5з6 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
24.00/+1.6 III 6ф4 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 4х100 м
43.75 II  Рівненська 1ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ВІТРУК Артем (02.05.1999), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ГРИЦЮТА Владислав (20.09.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.75/+0.9 III 178/65 8пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
11.70/+1.9 II 178/65 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
11.88/+0.2 III 178/67 4з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
24.02/0.0 III 178/65 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
23.80/+1.5 II 178/67 5ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.00 II  Рівненська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.70 III 6з6 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 04.12.2015
 Рівненська      
Біг на 300 м
38.96 III 3ф5 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 04.12.2015
 Рівненська      
Естафетний біг 4х200 м
1:37.38  Україна 2ф2 Міжнародний турнір пам’яті Д.М. Карбишева Брест 05.12.2015
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), СИЧ Владислав (09.08.1999), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.01/-0.4 III 178/65 5з1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
12.14/+0.4 III 6з5 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
24.04/+0.5 III 178/65 4з1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
24.17/+1.1 III 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.29 II юн  Рівненська 10ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), СИЧ Владислав (09.08.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.32/-0.2 I юн 2ф5 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
12.1h I юн 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     ,Бугайчук М.П.
Біг на 200 м
25.15/+0.8 III 2ф3 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Бугайчук М.П.
24.7h III 3ф8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     ,Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.77  Рівненська 5ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:11.5h  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)