Прізвище: РОЗУМ | Прізвище Англ: ROZUM |
Ім'я: Людмила | Ім'я Англ: Lyudmyla |
Дата народження: 28.06.1990 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.62 | 7.94 | 7.75 | 7.62 | 7.64 | 7.70 | 7.82 | 7.75 | 7.72 |
Біг на 200 м | 25.44 | 26.40 | 25.48 | 25.44 | 25.60 | 25.50 | 26.13 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:44.38 | 1:44.38 | |||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:33.79 | 5:33.79 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2011 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.09/0.0 | 12.09/0.0 | 12.19/+0.7 | 12.41/0.0 | 12.23/+0.2 | 12.26/+0.4 | |
Біг на 200 м | 24.95/-0.5 | 24.99/0.0 | 24.95/-0.5 | 25.69/-0.3 | 25.64/0.0 | 25.31 | |
Естафетний біг 4х100 м | 48.84 | 48.97 | 48.84 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:05.67 | 4:05.67 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 4ф2 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
Чернігівська | У | ДШВСМ Зєнкова Т.П. | ||||
7.94 | I | 1з7 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
Чернігівська | У | ДШВСМ Зєнкова Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.75 | I | 7пф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Чернігівська | С | ДШВСМ Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.84 | I | 4з2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Чернігівська | С | ДШВСМ Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.93 | I | 4з5 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Чернігівська | С | ДШВСМ Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.86 | I | 2з10 | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
м. Київ | ДШВСМ Зєнкова Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.2h/0.0 | I | 3з2 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 17.05.2011 | |
м. Київ | НУФВСУ Зенкова Т.П. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.97 | I | м. Київ | 9ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 |
НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ЮЩЕНКО Віталія (27.04.1989), ЛЯХОР Марина (11.06.1992), РОЗУМ Людмила (28.06.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.67 | II | м. Київ | 9ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 |
РОЗУМ Людмила (28.06.1990), ОКЛАДНА Марія (16.04.1991), ФЕСЮН Ганна (20.09.1991), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.62 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 19.02.2010 | |
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.67 | КМС | 4пф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 19.02.2010 | |
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.83 | I | 6з3 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
7.68 | КМС | 3ф1 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | |
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П. | ||||
7.74 | КМС | 2з5 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | |
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П. | ||||
7.76 | I | 4ф1 | Всеукраїнські змагання "Різдвяні старти" та Кубок ДШВСМ | Київ | 09.01.2010 | |
Чернігівська | ДШВСМ Зєнкова Т.П. | |||||
7.80 | I | 1з3 | Всеукраїнські змагання "Різдвяні старти" та Кубок ДШВСМ | Київ | 09.01.2010 | |
Чернігівська | ДШВСМ Зєнкова Т.П. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | в5 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | ||
Чернігівська | С | Зєнкова Т.П.,Кремез О.М. | ||||
26.40 | I | 1ф6 | Всеукраїнські змагання "Різдвяні старти" та Кубок ДШВСМ | Київ | 09.01.2010 | |
Чернігівська | ДШВСМ Зєнкова Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.66 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Чернігівська | С | ОШВСМ Чрг Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
7.69 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Чернігівська | С | ОШВСМ Чрг Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
7.64 | КМС | 1пф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Чернігівська | С | ОШВСМ Чрг Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
7.68 | КМС | 4ф1 | Відкриті змагання "Різдвяні старти" | Київ | 12.01.2009 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
7.75 | I | 1з3 | Відкриті змагання "Різдвяні старти" | Київ | 12.01.2009 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.72 | I | 3ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 | |
Чернігівська | С | ОШВСМ Чрг Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.48 | I | 1з2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Чернігівська | С | ОШВСМ Чрг Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.8h | I | 1ф2 | Відкриті змагання "Різдвяні старти" | Київ | 13.01.2009 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.2h/0.0 | I | 6з2 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.09/0.0 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.35/0.0 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 23.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.48/+0.7 | I | 4з1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.62/0.0 | I | 5з3 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
24.99/0.0 | КМС | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.62/0.0 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.70/+2.1 | I | 3з8 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.75 | I | 3з6 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
7.70 | КМС | 2ф1 | Відкриті змагання "Різдвяні старти - 2008" | Київ | 08.01.2008 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
7.88 | I | 1з3 | Відкриті змагання "Різдвяні старти - 2008" | Київ | 08.01.2008 | |
м. Київ | РВУФК Прокудін О.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.44 | КМС | 1в2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.19/+0.7 | КМС | 4з2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.22/+0.2 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 15.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.37/-0.9 | I | 2пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 15.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.62/0.0 | I | 2з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 15.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.24/+0.1 | КМС | 5з2 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.37/+2.9 | I | 5з5 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
24.95/-0.5 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 17.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.30/-0.9 | I | 1з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 16.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.15/0.0 | КМС | 2пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 16.06.2008 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
DNF | ф4 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 07.06.2008 | ||
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.94 | I | 3з4 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін А.А. | ||||
7.82 | I | 1ф1 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін А.А. | ||||
7.82 | I | 3ф2 | v2Nat | Спала | 13.01.2007 | |
Чернігівська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.60 | I | 2ф1 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 08.02.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін А.А. | ||||
25.91 | I | 1з1 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 08.02.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін А.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.61/0.0 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Чернігівська | С-МОН | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.45/+0.4 | I | 1з7 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2007 | |
Чернігівська | С-МОН | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.44/+0.4 | I | 4з5 | European Youth Olympic Festival | Белград | 23.07.2007 | |
Чернігівська | ||||||
12.41/0.0 | I | 2ф | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
12.45/+0.5 | I | 1з5 | Юнацький Чемпіонат України серед ФСТ та областей 2007 року | Миколаїв | 24.06.2007 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.36/-1.6 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Чернігівська | С-МОН | Прокудін О.М.,Кремез О.М. | ||||
25.69/-0.3 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 26.09.2007 | |
Чернігівська | С-МОН | Прокудін О.М.,Кремез О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.75 | КМС | 2ф1 | Першість Міністерства освіти і науки України серед УОР та УФК | Київ | 11.01.2006 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.50 | КМС | 1ф12 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.38 | Чернігівська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 | |
ФІЛІПОВА Ольга (27.06.1987), РОЗУМ Людмила (28.06.1990), ПАВІНА Ольга (27.04.1988), БІБІК Ольга (05.02.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.51/-0.9 | II | 4з5 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 14.06.2006 | |
Чернігівська | С | |||||
12.23/+0.2 | КМС | 5ф2 | Першість україни серед учнів УФК,УОР | Бровари | 03.06.2006 | |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.64/0.0 | I | 3з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Чернігівська | С |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.72 | КМС | 158/48 | 2ф1 | Різдвяні старти | Київ | 14.01.2005 |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.13 | I | 158/48 | з1 | Різдвяні старти | Київ | 15.01.2005 |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:33.79 | Чернігівська | 1ф1 | ЧУп Юнаки | Запоріжжя | 01.02.2005 | |
ПАВІНА Ольга (27.04.1988), РЯБОВА Оксана (01.06.1988), БІБІК Ольга (05.02.1990), РОЗУМ Людмила (28.06.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.26/+0.4 | КМС | 158/49 | 2ф2 | МЗ У-Р-Б | Київ | 27.05.2005 |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.31 | I | 159/49 | ф1 | ВУФК, УОР | Миколаїв | 19.06.2005 |
Чернігівська | С | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.84 | I | Україна | 1ф1 | ВУФК, УОР | Миколаїв | 18.06.2005 |
БУРАКОВА Катерина (21.03.1987), КРАСНОЩОК Юлія (06.01.1990), МУРАВЙОВА Ірина (20.06.1989), РОЗУМ Людмила (28.06.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |