Прізвище: БІЛАШ | Прізвище Англ: BILASH |
Ім'я: Марина | Ім'я Англ: Maryna |
Дата народження: 28.06.1984 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2008 | 2006 |
---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.53 | 25.53 | |
Біг на 400 м | 55.70 | 55.70 | 57.85 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:40.03 | 3:40.03 | 3:50.11 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2002 | 1999 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.72/-0.1 | 25.27/0.0 | 24.72/-0.1 | ||||
Біг на 400 м | 54.05 | 55.08 | 54.05 | 54.36 | 59.06 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 47.65 | 49.73 | 47.65 | 48.46 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:36.52 | 3:36.52 | 3:39.43 | 3:38.90 | 3:51.98 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.53 | I | 3в5 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Харкiвська | Д | Сивоконь Л.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.70 | КМС | 4з6 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Харкiвська | Д | Сивоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:40.03 | Харкiвська | 2ф3 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.27/0.0 | I | 3ф5 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 07.06.2008 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.71 | I | 1ф3 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Сівоконь Л.П. | ||||
56.22 | I | 4з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Харкiвська | Д | Сивоконь Л.П. | ||||
55.08 | КМС | 6ф2 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.73 | I | Харкiвська | 2ф2 | Кубок України серед Вищих навчальних закладів | Ялта | 29.09.2008 |
КОРЕЦЬКА Вікторія (23.04.1985), БІЛАШ Марина (28.06.1984), АЧКАСОВА Ганна (03.05.1989), ПОГРЕБНЯК Наталя (19.02.1988) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:36.52 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) | ||||||
3:41.01 | I | Харкiвська | 3ф1 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), КОРЕЦЬКА Вікторія (23.04.1985), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), БІЛАШ Марина (28.06.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.27/-1.5 | I | 5з5 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Харкiвська | Д | Сивоконь Л.П. | ||||
24.72/-0.1 | КМС | 4ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.24 | КМС | 3ф2 | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 03.08.2007 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
55.27 | КМС | 3з1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Харкiвська | Д | Сивоконь Л.П. | ||||
54.05 | КМС | 6ф4 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
54.94 | КМС | 2з3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Сивоконь Л.П. | ||||
54.74 | КМС | 6ф2 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Сивоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:44.43 | I | Харкiвська | 5ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
КОРЕЦЬКА Вікторія (23.04.1985), МІЩЕНКО Анна (25.08.1983), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), БІЛАШ Марина (28.06.1984) | ||||||
3:40.27 | I | Харкiвська | 1ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), КОРЕЦЬКА Вікторія (23.04.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) | ||||||
3:39.43 | КМС | Харкiвська | 2ф2 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 20.05.2007 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), МІЩЕНКО Ганна (25.08.1983), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.85 | 2з6 | Суми | 21.02.2006 | |||
Харкiвська | Сівоконь Л.П. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.11 | I | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 |
ІРХІНА Юлія (07.07.1986), БІЛАШ Марина (28.06.1984), МОРГУН Тетяна (22.02.1987), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.11 | КМС | 5з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
54.81 | КМС | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | Д | |||||
55.56 | I | 2з6 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Харкiвська | Д | |||||
54.36 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики 2006 року | Ялта | 28.05.2006 | |
Харкiвська | Д | Сівоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:40.07 | I | Харкiвська | 2ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ІРХІНА Юлія (07.07.1986), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), БОЛІБОК Олександра (10.08.1985) | ||||||
3:45.19 | I | Харкiвська | 3ф3 | IV літні спортивні ігри молоді України. Легка атлетика | Миколаїв | 09.07.2006 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДВОРАК Олена (24.09.1985), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) | ||||||
3:38.90 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
БОЛІБОК Олександра (10.08.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985) | ||||||
3:38.90 | КМС | Харкiвська | 1ф5 | Чемпіонат України. Відбіркові змагання | Київ | 16.06.2006 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), БОЛІБОК Олександра (10.08.1985), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.65 | КМС | Харкiвська | 4ф2 | КУ | Ялта | 28.05.2005 |
МОЛЧАНОВА Вікторія (26.05.1982), ГРАФОВА Юлія (25.01.1984), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.98 | I | Харкiвська | 3ф1 | НСК II | Київ | 22.06.2005 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ДВОРАК Олена (24.09.1985), МАЛЮГА Ольга (26.08.1986) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.46 | I | Харкiвська | 1ф1 | Біла Церква | 16.05.2002 | |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ГРАФОВА Юлія (25.01.1984), СЕМЕНОВА Юлія (13.03.1985), РАЗЕПОВА Ірина (07.11.1983) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:38.5h | КМС | Харкiвська | 3ф1 | 3 Молодіжні спортивні ігри України | Донецьк | 21.08.2002 |
МАЙДАНОВА Марина (22.08.1982), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ЧЕБАНУ Олена (04.01.1981), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.06 | I | 174/45 | з1 | Біла Церква | 26.06.1999 | |
Харкiвська | Д | Літвінов М.С. | ||||
1:00.0h | I | 174/45 | 5ф1 | Харків | 17.06.1999 | |
Харкiвська | Д | Літвінов М.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |