Прізвище: СТАДНЮК | Прізвище Англ: STADNIUK |
Ім'я: Олександра | Ім'я Англ: Oleksandra |
Дата народження: 16.04.1980 | Стать: Ж |
ТФЛА: Одеська | |
Клуб: ОСДЮСШОР Одеса | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2002 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у довжину | 6.64 | 6.16 | 6.29 | 6.35 | 6.60 | 6.52 | 6.64 | 6.50 | 6.07 | 6.11 | 5.85 | 6.01 | |
Потрійний стрибок | 14.34 | 13.19 | 13.77 | 13.80 | 14.34 | 13.80 | 13.51 | 13.45 | 13.20 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 4х100 м | 46.82 | 48.70 | 48.08 | 47.63 | 46.82 | ||||||
Стрибки у довжину | 6.75/0.0 | 5.95/0.0 | 6.40/0.0 | 6.65/0.0 | 6.50/0.0 | 6.75/0.0 | 6.35/+1.0 | 6.38/+1.6 | 6.31/+0.8 | 5.96/+0.6 | 5.70/+0.7 |
Потрійний стрибок | 14.20/0.0 | 13.33/0.0 | 13.25/+0.8 | 13.94/+0.5 | 14.20/0.0 | 14.09/+1.8 | 13.70/+0.6 | 13.90/+1.3 | 13.61/+0.2 | 13.27/-0.2 | 12.80/+0.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.16 | КМС | 3ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 17.02.2011 | |
Черкаська | С-Д | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.16 6.16 6.08 X 6.13 X | ||||||
6.13 | КМС | 2кв | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Черкаська | С-Д | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.13 — — | ||||||
6.03 | 7ф | Meeting National | Обонн | 11.02.2011 | ||
Черкаська | ||||||
6.11 | КМС | 5ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Черкаська | С-Д | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
6.11 5.96 X 5.88 X 5.83 | ||||||
6.06 | КМС | 3ф | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
Черкаська | СДЮШОР Черкаська Полінков С.М. | |||||
6.06 5.98 X 5.95 X 5.73 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | ||
Черкаська | С-Д | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | ф | Bigbank Kuldliiga | Кохіла | 30.06.2011 | ||
Черкаська | ||||||
5.82/-1.1 | 7ф | Papaflessia | Каламата | 04.06.2011 | ||
Черкаська | ||||||
5.95/0.0 | КМС | 13ф | Кубок України, І етап. ЧУ з бігу на 10000 м. КУ та ЧУ серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
X/+0.1 5.95/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.86/+0.1 | II | 8ф | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 | |
Черкаська | Д-С | ШВСМ Полінков С.М. | ||||
X/-0.3 11.86/+0.1 X/0.0 X/+0.1 — — | ||||||
13.08/+1.1 | 5ф | Samsung Athletic Cup | Краков | 12.06.2011 | ||
Черкаська | ||||||
13.33/0.0 | КМС | 8ф | Кубок України, І етап. ЧУ з бігу на 10000 м. КУ та ЧУ серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
X/0.0 13.19/+1.4 X/0.0 13.33/0.0 X/+1.1 X/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.70 | I | Черкаська | 5ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 16.08.2011 |
ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), ПРОДАН Олена (01.07.1988), СТАДНЮК Олександра (16.04.1980), ПАЩИНА Тетяна (07.07.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.29 | МС | 4ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 19.02.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
5.66 6.04 6.23 6.02 6.13 6.29 | ||||||
6.23 | МС | 3кв | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 18.02.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
X 6.23 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.68 | I | 10ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 18.02.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
12.63 12.68 X | ||||||
13.15 | КМС | 3кв | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
13.15 | ||||||
13.19 | КМС | 4ф | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 31.01.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
12.50 12.89 12.60 X X 13.19 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.32/-1.0 | 3ф | El Hassan | Танжер | 18.07.2010 | ||
Черкаська | ||||||
6.40/0.0 | МС | 1ф | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.04/0.0 6.36/0.0 6.24/+0.3 5.78/0.0 — 6.40/0.0 | ||||||
6.36/+0.7 | МС | 3ф | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства | Донецьк | 02.07.2010 | |
Черкаська | С-Д | Багаліка Т.Ю.,Полінков С.М. | ||||
6.35/+0.3 X/+0.9 6.36/+0.7 X/+0.4 X/0.0 6.26/+0.6 | ||||||
6.16/+1.6 | КМС | 6кв | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства | Донецьк | 01.07.2010 | |
Черкаська | С-Д | Багаліка Т.Ю.,Полінков С.М. | ||||
6.13/0.0 5.94/+1.4 6.16/+1.6 | ||||||
6.40/+0.7 | 3ф | Hopp-Parade | Бекешчаба | 02.06.2010 | ||
Черкаська | ||||||
NM | ф | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.25/+0.8 | 2ф | International Competitions | Аржантан | 06.06.2010 | ||
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.08 | I | Черкаська | 4ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 |
СОМИК Інна (10.09.1988), ПАЩИНА Тетяна (07.07.1988), СКИЦКО Вікторія (09.05.1992), СТАДНЮК Олександра (16.04.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.23 | МС | 3ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.23 6.17 6.23 6.03 6.13 5.98 | ||||||
NM | ф | Кубок України. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2009 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
6.35 | МС | 1ф | Відкриті змагання "Різдвяні старти" | Київ | 13.01.2009 | |
Черкаська | С-Д | Багаліка Т.Ю.,Полінков С.М. | ||||
X 6.22 6.22 6.35 X X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.37/+0.9 | МС | 6ф | Lausitzer | Котбус | 08.08.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.65/0.0 | МСМК | 2ф | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.43/+1.4 6.65/0.0 6.39/-1.3 X/0.0 6.33/-1.0 X/0.0 | ||||||
6.31/+0.1 | МС | 1ф | International Competitions | Немєт-Ксховемон | 15.07.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.72/+4.3 | МСМК | 1ф | International Competitions | Доннас | 12.07.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.22/+0.3 | КМС | 4ф | Znam | Жуковський | 05.07.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.50/-0.1 | МС | 3ф | International Competitions | Маллес | 28.06.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.47/0.0 | МС | 3ф | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.47/0.0 X/0.0 X/0.0 6.35/0.0 6.16/0.0 6.45/+0.8 | ||||||
6.55/+1.7 | МС | 1ф | Catal Championships | Палафружель | 30.05.2009 | |
Черкаська | ||||||
6.42/+0.5 | МС | 1ф | International Competitions | Тонон-ле-Бен | 23.05.2009 | |
Черкаська | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.94/+0.5 | МС | 3ф | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
13.06/+2.0 13.75/+0.9 X/0.0 13.91/+2.2 X/0.0 13.94/+0.5 | ||||||
13.73/+4.1 | МС | 5ф | International Competitions | Хесден | 18.07.2009 | |
Черкаська | ||||||
13.57/+1.5 | МС | 2ф | International Competitions | Альбервіль | 09.07.2009 | |
Черкаська | ||||||
13.55/-0.1 | МС | 2ф | International Competitions | Боттроп | 26.06.2009 | |
Черкаська | ||||||
13.87/+1.4 | МС | 2ф | Cezmi Or | Стамбул | 13.06.2009 | |
Черкаська | ||||||
13.54/+0.8 | МС | 5ф | ENEA Cup | Бидгощ | 10.06.2009 | |
Черкаська | ||||||
DNS | ф | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
— | ||||||
13.61/+3.0 | МС | 2ф | Catal Championships | Палафружель | 30.05.2009 | |
Черкаська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.60 | МС | 1ф | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
X 6.60 6.56 6.37 X X | ||||||
6.26 | МС | 2кв | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
6.26 — — | ||||||
6.38 | МС | 2ф | КУ пр | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
5.98 6.15 5.94 6.21 6.38 X | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.77 | МС | 3ф | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
X X 13.23 X 13.23 13.77 | ||||||
13.55 | МС | 2ф | КУ пр | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
12.76 X 13.55 13.53 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.19/0.0 | КМС | 32кв | Olympic Games | Пекін | 19.08.2008 | |
Черкаська | ||||||
6.42/+0.2 | МС | 2ф | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.15/-1.4 X/+3.0 6.15/-0.5 6.02/-1.3 6.38/0.0 6.42/+0.2 | ||||||
6.30/0.0 | МС | 2кв | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
X/+2.4 6.30/0.0 — | ||||||
6.33/0.0 | МС | 10ф | Znam | Жуковський | 15.06.2008 | |
Черкаська | ||||||
6.50/0.0 | МС | 3ф | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 07.06.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
6.24/0.0 X/0.0 X/0.0 6.16/0.0 6.50/0.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.85/+0.4 | МС | 6ф | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 03.07.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
X/+0.2 X/0.0 13.70/+0.1 13.62/-0.2 X/+3.0 13.85/+0.4 | ||||||
13.63/+1.4 | МС | 4кв | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
13.63/+1.4 | ||||||
14.20/0.0 | МСМК | 1ф | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Багаліка Т.Ю. | ||||
13.52/0.0 X/+1.3 13.62/0.0 X/0.0 14.20/0.0 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.52 | МС | 2ф | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 13.02.2007 | |
Черкаська | Д | Полінкова Н.П.,Полінков С.М. | ||||
X 6.36 X X X 6.52 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.80 | МС | 2ф | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 14.02.2007 | |
Черкаська | Д | Полінкова Н.П.,Полінков С.М. | ||||
13.80 — — X — — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.46/+0.4 | МС | 1ф | Flanders | Брассат | 21.07.2007 | |
Черкаська | ||||||
6.74/+1.0 | МСМК | 2ф | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Полінкова Н.П. | ||||
6.15/+0.9 6.55/+2.4 X/0.0 6.74/+1.0 6.52/+1.3 X/0.0 | ||||||
6.40/+1.1 | 3кв | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Полінкова Н.П. | ||||
6.40/+1.1 — — | ||||||
6.39/0.0 | МС | 4ф | DKB-Cup | Котбус | 20.06.2007 | |
Черкаська | ||||||
6.75/0.0 | МСМК | 1ф | Venizelia Meeting | Ханья | 09.06.2007 | |
Черкаська | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.57/+0.9 | МС | 3ф | KBC-Nacht | Хесден | 28.07.2007 | |
Черкаська | ||||||
NM | кв | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | ||
Черкаська | С-Д | Полінков С.М.,Полінкова Н.П. | ||||
X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
13.75/+1.2 | МС | 4ф | Cezmi Or Memorial | Стамбул | 30.06.2007 | |
Черкаська | ||||||
14.09/+1.8 | МС | 2ф | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 | |
Черкаська | С-Д | Полінков С.М. | ||||
X/0.0 14.03/+0.9 X/0.0 13.83/+1.9 14.09/+1.8 X/0.0 | ||||||
14.25/+2.2 | МСМК | 2ф | Venizelia Meeting | Ханья | 09.06.2007 | |
Черкаська | ||||||
13.44/+0.8 | КМС | 3ф | Donna Sprint | Тренто | 02.06.2007 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.63 | I | Черкаська | 1ф1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
СТАДНЮК Олександра (16.04.1980), ЯНЧЕНКО Ірина (22.03.1988), ГАВРИШ Марина (08.10.1983), ПАЩИНА Тетяна (07.07.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.47 | 2ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 22.02.2006 | ||
Черкаська | Полінков С.Н. | |||||
6.13 X 6.21 6.19 6.39 6.47 | ||||||
6.29 | 2кв | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 21.02.2006 | ||
Черкаська | Полінков С.Н. | |||||
6.22 6.29 | ||||||
6.64 | МС | 2ф | Різдвяні старти | Київ | 13.01.2006 | |
Черкаська | Д | Торнадо Полінков С.М. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
14.34 | МСМК | 7ф | IAAF World Indoor Championships | Москва | 11.03.2006 | |
Черкаська | Д | Полінков С.М. | ||||
14.19 | МСМК | 3кв | IAAF World Indoor Championships | Москва | 10.03.2006 | |
Черкаська | ||||||
14.07 | 1ф | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 23.02.2006 | ||
Черкаська | Полінков С.Н. | |||||
13.92 14.03 13.93 14.07 X 13.97 | ||||||
13.84 | МС | 7ф | Governor Cup | Самара | 04.02.2006 | |
Черкаська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.11/0.0 | КМС | 9ф | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Черкаська | Д | Полінков С.М. | ||||
5.97/+1.3 6.11/0.0 X/0.0 | ||||||
6.35/+1.0 | МС | 6ф | Чемпіонат України. Відбіркові змагання | Київ | 15.06.2006 | |
Черкаська | Д | |||||
X/0.0 6.18/0.0 6.31/+0.4 6.05/+0.5 X/0.0 6.35/+1.0 | ||||||
6.28/-0.5 | МС | 4кв | Чемпіонат України. Відбіркові змагання | Київ | 14.06.2006 | |
Черкаська | Д | |||||
6.28/-0.5 -/0.0 -/0.0 | ||||||
6.34/+0.3 | МС | 4ф | Women Gala | Афіни | 31.05.2006 | |
Черкаська | ||||||
6.24/-0.2 | КМС | 2ф | EuroPol Ch | Прага | 26.05.2006 | |
Черкаська | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.66/0.0 | МС | 3ф | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Черкаська | Д | Полінков С.М. | ||||
13.17/-0.6 X/0.0 X/0.0 X/0.0 X/0.0 13.66/0.0 | ||||||
13.70/+0.6 | МС | 3ф | Чемпіонат України. Відбіркові змагання | Київ | 14.06.2006 | |
Черкаська | Д | |||||
13.15/-0.1 13.70/+0.6 -/0.0 X/0.0 X/0.0 -/0.0 | ||||||
13.61/+1.8 | МС | 6ф | Papaflessia | Каламата | 03.06.2006 | |
Черкаська | ||||||
13.21/0.0 | КМС | 2ф | EuroPol Ch | Прага | 27.05.2006 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.82 | КМС | Черкаська | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
СТАДНЮК Олександра (16.04.1980), ЧЕРНИШОВА Євгенія (04.11.1978), ЯНЧЕНКО Ірина (22.03.1988), ЩОРС Олена (06.03.1984) | ||||||
47.68 | I | Черкаська | 5ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
ЯНЧЕНКО Ірина (22.03.1988), ЩОРС Олена (06.03.1984), ІОНОВА Оксана (14.01.1985), СТАДНЮК Олександра (16.04.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.50 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Черкаська | Ваврінкевич В.В. | |||||
6.48 6.50 X 6.34 6.05 X | ||||||
6.25 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Черкаська | Ваврінкевич В.В. | |||||
X 6.25 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.80 | 1ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | ||
Черкаська | Ваврінкевич В.В. | |||||
X X 13.62 13.80 13.48 13.52 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.07 | КМС | 6ф | Erdgas | Хемніц | 22.02.2002 | |
Черкаська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.51 | МС | 170/55 | 5ф | Чемпіонат України | Бровари | 07.02.2000 |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.38/+1.6 | МС | 170/55 | 3ф | Чемпіонат м. Києва | Київ | 05.08.2000 |
Черкаська | Д | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.90/+1.3 | МСМК | 170/55 | 4ф | Чемпіонат України | Київ | 06.08.2000 |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.11 | КМС | 170/55 | кв | Чемпіонат України | Львів | 07.02.1999 |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.45 | КМС | 170/55 | 1ф | Кубок Харківської області | Харків | 29.12.1998 |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.31/+0.8 | КМС | 170/55 | 1ф | Харків | 07.08.1999 | |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.61/+0.2 | КМС | 170/55 | 2ф | Харків | 06.08.1999 | |
Черкаська | Д | Вавринкевич В.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.85 | КМС | 170/55 | кв | Львів | 12.02.1998 | |
Черкаська | Д | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.20 | КМС | 170/55 | 6ф | Чемпіонат України | Львів | 12.02.1998 |
Черкаська | Г | Вавринкевич В.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.96/+0.6 | КМС | 170/55 | 2ф | Миколаїв | 20.05.1998 | |
Черкаська | Д | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.27/-0.2 | КМС | 170/55 | 4ф | Біла Церква | 28.06.1998 | |
Черкаська | Д | Вавринкевич В.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.01 | КМС | 170/55 | пбр | Першість України | Харків | 25.01.1997 |
Черкаська | У | Вавринкевич В.В. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.3h/+0.1 | КМС | 170/55 | 3ф1 | Київ | 12.06.1997 | |
Черкаська | Вавринкевич В.В. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.70/+0.7 | I | 170/55 | 3ф | Київ | 01.07.1997 | |
Черкаська | Г | Вавринкевич В.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.80/+0.2 | КМС | 170/55 | 1ф | Київ | 13.06.1997 | |
Черкаська | Г | Вавринкевич В.В. | ||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |