КОШЕЛЄВ Дмитро
Прізвище: КОШЕЛЄВПрізвище Англ: KOSHELYEV
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 01.04.1998 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.48 II 183/73 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Першин О.в
7.0h I 2з2 Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики Бахмут 20.01.2017
 Донецька Маріуполь     Лемешко С.й.
7.0h I 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики Бахмут 20.01.2017
 Донецька Маріуполь     Лемешко С.й.
Біг на 200 м
23.96 I 183/73 4з12 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Першин О.в
24.1h II 1ф4 Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики Бахмут 21.01.2017
 Донецька Маріуполь     Лемешко С.й.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.24  Донецька 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), НЕКРАСОВ Віктор (19.07.1998), КОШЕЛЄВ Дмитро (01.04.1998), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.45 II 7з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Донецька КДЮСШ     Першин
Біг на 200 м
23.99 I 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Донецька КДЮСШ     Першин
Естафетний біг 4х200 м
1:36.92  Донецька 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), КОШЕЛЄВ Дмитро (01.04.1998), ЄРМОШКІН Роман (04.06.1998), ХАРА Денис (02.07.1997)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.74/+1.6 II 6з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 07.06.2016
 Донецька КДЮСШ "Азовмаш" Маріуполь     Першин
Біг на 200 м
23.77/+0.6 II 7ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
 Донецька КДЮСШ "Азовмаш" Маріуполь     Першин
Естафетний біг 4х400 м
3:38.93 III  Донецька 7ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
КОШЕЛЄВ Дмитро (01.04.1998), ТРУНОВ Микита (05.08.1998), ЛИСЕНКО Андрій (06.05.1998), АЛФІМОВ Артем (20.10.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.47 III 1з10 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Донецька МОН      Пестенков О.В.
Біг на 200 м
24.78 II 2з17 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 30.11.2014
 Донецька МОН      Пестенков О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)