БЛАГОДІР Юрій
Прізвище: БЛАГОДІРПрізвище Англ: BLAHODIR
Ім'я: ЮрійІм'я Англ: Yuriy
Дата народження: 22.09.1981 Стать: Ч
ТФЛА: Вінницька
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2016
Біг на 3000 м9:10.179:10.17

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2020 2016 2014 2013
Біг на 10 км31:4833:3131:48
Напівмарафонський біг (21,0975)1:10:341:21:061:13:001:10:34

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Напівмарафонський біг (21,0975)
1:21:06 I юн 2 9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej Генрикув 12.09.2020
 Вінницька      

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
9:10.17 II 9ф1 Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Київ 17.02.2016
 Вінницька      Конюкова В.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 10 км
34:21 II 1 Пробіг клуб LUPUSA Братков 08.05.2016
 Вінницька      
33:31 II 7 Пробігу Кемпно Кемпно 01.05.2016
 Вінницька      
Напівмарафонський біг (21,0975)
1:13:00 II 3 Пробіг на честь Яна Кілінського Тшемешно 03.05.2016
 Вінницька      

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 10 км
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) Цюрупинськ 06.03.2015
 Вінницька К      Конюков В.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 10 км
31:48 I 2 II Międzychodzka Dziesiątka "z pompą" Мендзихуд 23.08.2014
 Вінницька