Прізвище: ПУПОВ | Прізвище Англ: PUPOV |
Ім'я: Станіслав | Ім'я Англ: Stanislav |
Дата народження: 09.08.1982 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2000 | 1999 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 6.82 | 6.84 | 6.82 | 6.86 | 6.82 | 7.01 | 7.11 |
Біг на 200 м | 22.12 | 22.12 | 22.84 | 23.04 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:29.50 | 4:29.50 | 4:32.14 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2002 | 2000 | 1999 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 10.48/+0.5 | 10.72/0.0 | 10.64/+0.3 | 10.59/0.0 | 10.50/+1.3 | 10.48/+0.5 | 11.01/+1.8 | 11.14/-0.3 | |
Біг на 200 м | 21.64/+0.4 | 21.93/0.0 | 21.70/0.0 | 21.67/0.0 | 21.64/+0.4 | 22.50/-0.4 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 39.51 | 40.86 | 41.14 | 39.51 | 40.24 | 41.54 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.72/0.0 | КМС | 1з6 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
10.95/+1.3 | КМС | 2з3 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.93/0.0 | КМС | 2з3 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
DNF | ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 | ||
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
22.38/0.0 | II | 2з10 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Донецька | ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 | |
КАЩЕЄВ Олександр (18.11.1988), РЄМЄНЬ Олексій (25.06.1986), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), РОМАНОВ Андрій (23.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.94 | КМС | 1з8 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Донецька | Д-У | Венгер О.І. | ||||
6.88 | КМС | 4пф2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Донецька | Д-У | Венгер О.І. | ||||
6.84 | КМС | 1ф2 | International Competitions | Прага | 02.02.2008 | |
Донецька | ||||||
6.85 | КМС | 3з2 | International Competitions | Прага | 02.02.2008 | |
Донецька | ||||||
6.92 | КМС | 2з1 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Донецька | Д-У | Венгер О.І. | ||||
6.85 | КМС | 6ф1 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Донецька | Д-У | Венгер О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.72/0.0 | КМС | 2пф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.94/+1.0 | КМС | 4з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.64/+0.3 | МС | 5ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.87/+0.1 | I | 3з4 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Донецька | У | Вегнер О.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з3 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | ||
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.19 | МС | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
КАЩЕЄВ Олександр (18.11.1988), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) | ||||||
40.86 | МС | Донецька | 1ф2 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
КАЩЄЄВ Олександр (18.11.1988), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), БАБИЧ Олександр (07.06.1987), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.82 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
6.88 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
6.86 | КМС | 2з3 | Olymp | Прага | 03.02.2007 | |
Донецька | ||||||
6.82 | КМС | 6ф1 | Olymp | Прага | 03.02.2007 | |
Донецька | ||||||
6.87 | КМС | 3з2 | Indoor Classic Vienna | Відень | 30.01.2007 | |
Донецька | ||||||
6.88 | КМС | 3ф2 | Indoor Classic Vienna | Відень | 30.01.2007 | |
Донецька |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.59/0.0 | МС | 3ф3 | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 03.08.2007 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.81/+0.2 | I | 2з1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.74/-1.1 | КМС | 8ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.80/-0.5 | КМС | 6ф1 | International Athletics Meeting | Веленє | 28.06.2007 | |
Донецька | ||||||
10.60/0.0 | МС | 6ф1 | DKB-Cup | Котбус | 20.06.2007 | |
Донецька | ||||||
10.90/+0.1 | I | 1з3 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
10.61/-0.3 | МС | 3ф2 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
10.93/+0.4 | КМС | 1з3 | Academica | Прага | 05.06.2007 | |
Донецька | ||||||
10.78/+0.4 | КМС | 2ф1 | Academica | Прага | 05.06.2007 | |
Донецька | ||||||
10.75/-1.1 | КМС | 4ф2 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Донецька | У | ДонНТУ Венгер О.І. | ||||
10.78/-0.4 | КМС | 1з3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Донецька | У | ДонНТУ Венгер О.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.99/+0.4 | КМС | 7ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
21.99/+0.5 | КМС | 3з1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
21.70/0.0 | КМС | 4ф2 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 19.05.2007 | |
Донецька | У | ДонНТУ Венгер О.І. | ||||
21.86/-0.5 | КМС | 1з10 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 19.05.2007 | |
Донецька | У | ДонНТУ Венгер О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.70 | КМС | Донецька | 3ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
КАЩЕЄВ Олександр (18.11.1988), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) | ||||||
41.14 | МС | Донецька | 1ф2 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
КАЩЄЄВ Олександр (18.11.1988), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), БАБИЧ Олександр (07.06.1987) | ||||||
41.20 | МС | Донецька | 1ф3 | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 20.05.2007 |
КАЩЄЄВ Олександр (18.11.1988), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.89 | 1з4 | Суми | 21.02.2006 | |||
Донецька | Венгер О.І. | |||||
6.86 | 6ф2 | Суми | 21.02.2006 | |||
Донецька | Венгер О.І. | |||||
6.86 | КМС | 4ф1 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
Донецька | У | Донбас Венгер О.І. | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:29.50 | Донецька | 1ф3 | Кубок України в приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2006 | |
ЗІМЗЕ Віталій (07.03.1983), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ПЕСТРЮГА Ігор (20.10.1981), РЄМЄНЬ Олексій (25.06.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.67/+0.5 | МС | 3з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
DQ 162.6 | ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | ||
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.50/+1.3 | МС | 3ф1 | Кубок НСК Олімпійський. 2 тур | Київ | 14.07.2006 | |
Донецька | У | Донбас Венгер О.І. | ||||
10.66/-0.3 | МС | 6ф3 | International Competitions | Малага | 28.06.2006 | |
Донецька | ||||||
10.70/+1.1 | МС | 8ф2 | Janusz Kusocinski Memorial | Варшава | 18.06.2006 | |
Донецька | ||||||
10.63/0.0 | МС | 5ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 | |
Донецька | У | |||||
10.81/-1.7 | I | 1з6 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 14.06.2006 | |
Донецька | У | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.06/-0.6 | I | 4з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
21.67/0.0 | КМС | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
21.75/+1.0 | КМС | 5ф1 | Janusz Kusocinski Memorial | Варшава | 18.06.2006 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.77 | КМС | Донецька | 2ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 23.07.2006 |
ЖЕРДЄВ Володимир (05.08.1985), ШАГОВ Олександр (15.10.1986), БАБИЧ Олександр (07.06.1987), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982) | ||||||
39.51 | МС | Україна | 1ф3 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 16.06.2006 |
ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), БУБЛИК Роман (19.10.1985), ДОВГАЛЬ Анатолій (29.01.1976) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.83 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Донецька | Вегнер О.І. | |||||
6.88 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Донецька | Вегнер О.І. | |||||
6.83 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Донецька | Вегнер О.І. | |||||
6.82 | КМС | 171/71 | 4ф1 | КУп | Запоріжжя | 28.01.2005 |
Донецька | Д | Венгер О.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.12 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | ||
Донецька | Вегнер О.І. | |||||
22.32 | 1з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Донецька | Вегнер О.І. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:32.14 | Донецька | 2ф3 | КУп | Запоріжжя | 29.01.2005 | |
ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ЗІМЗЕ Віталій (07.03.1983), РЄМЄНЬ Олексій (25.06.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.48/+0.5 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
10.48/+0.8 | МС | 2з1 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.64/+0.4 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України | Київ | 03.07.2005 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
21.88/0.0 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України | Київ | 03.07.2005 | |
Донецька | У | Венгер О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
40.24 | КМС | Україна | 1ф2 | КУ | Ялта | 28.05.2005 |
ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), БУБЛИК Роман (19.10.1985), ЧИКАЛО Віталій (21.01.1984) | ||||||
40.93 | КМС | Донецька | 1ф4 | УУ | Донецьк | 06.05.2005 |
ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), БЕРЕСТНЄВ Олексій (16.01.1984), ЄРИГІН Крістіан (09.08.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.2h | КМС | Донецька | 1ф1 | 3 Молодіжні спортивні ігри України | Донецьк | 19.08.2002 |
ЗЮСЬКОВ Володимир (29.08.1981), ПИЛЯЄВ Олександр (19.03.1983), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) | ||||||
41.54 | КМС | Україна | 3ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 13.06.2002 |
АНДРОСОВИЧ Сергій (27.05.1983), ПАЦЕЛЯ Олександр (03.07.1983), ПУПОВ Станіслав (09.08.1982), ШПИЛЬКА Роман (18.03.1982) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
6.8h | КМС | 168/62 | з1 | Дніпропетровськ | 20.01.2000 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
7.01 | КМС | 168/62 | з1 | МЗ на призи газети Зєркало Нєдєлі | Київ | 11.12.1999 |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.4h | КМС | 168/62 | 3ф1 | Чемпіонат Дніпропетровської області | Дніпропетровськ | 21.01.2000 |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
22.84 | I | 168/62 | з1 | Київ | 12.11.1999 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.01/+1.8 | КМС | 168/62 | з1 | Біла Церква | 20.05.2000 | |
Дніпропетровська | Пташніков Є.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.11 | I | 168/62 | 1ф1 | Харків | 24.02.1999 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
6.8h | КМС | 168/62 | з1 | Дніпропетровськ | 21.01.1999 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.04 | I | 168/62 | 4ф1 | Харків | 25.02.1999 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. | ||||
22.9h | I | 168/62 | 4ф1 | Харків | 20.01.1999 | |
Дніпропетровська | Г | Пташніков Є.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.14/-0.3 | I | 168/62 | 2ф1 | Біла Церква | 26.06.1999 | |
Дніпропетровська | Пташніков Є.М. | |||||
11.0h/-0.2 | I | 168/62 | з1 | Одеса | 23.04.1999 | |
Дніпропетровська | Пташніков Є.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.50/-0.4 | I | 168/62 | 3ф1 | Біла Церква | 26.06.1999 | |
Дніпропетровська | Пташніков Є.М. | |||||
22.5h/-0.1 | I | 168/62 | 3ф1 | Одеса | 24.04.1999 | |
Дніпропетровська | Пташніков Є.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |